معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 917330
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

 

بنگر: يكي از شيرين‌ترين گل‌هاي دوران فوتبالم را زدم/ من و سيدجلال دوست داريم براي پرسپوليس بازي كنيم23

 محسن بنگر مدافع بلندقامت سپاهان در بازي با استقلال باز هم توانست گلزني كند.

 اين گل هم مثل گلي كه او در ديدار مقابل الاهلي به ثمر رساند مهم بود. بنگر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاين در مورد گلي كه به ثمر رساند مي‌گويد:«‌ خيلي خوشحالم كه اين گل را زدم و فكر مي‌كنم يكي از شيرين‌ترين گل‌هاي دوران فوتبالم بود. گلي كه به الاهلي زدم حساس‌تر بود ولي گلي كه به استقلال زدم شيرين‌تر بود و اين گل را به هواداران سپاهان تقديم مي‌كنم.»
بنگر ادامه مي‌دهد:« ما بازي بسيار خوبي را انجام داديم و خوشحالم كه در نهايت به جمع 8 تيم برتر آسيا رفتيم. سپاهان نشان داد كه بهترين تيم ايران است و بعد از قهرماني در ليگ برتر قدرت خودمان را ثابت كرديم. سپاهان حتي مي‌تواند به قهرماني در آسيا هم برسد.»
از بنگر در مورد شعارهاي تماشاگران عليه سيدمهدي رحمتي سوال مي‌كنيم كه اينگونه جواب مي‌دهد:« حركت تماشاگران سپاهان زشت بود و آنها نبايد به رحمتي توهين مي‌كردند. حواس من به بازي بود و نمي‌دانم چه حرف‌هايي در مورد رحمتي زده شد ولي نبايد با او اين برخورد را مي‌كردند. من به خاطر اتفاقاتي كه افتاد از رحمتي عذرخواهي مي‌كنم.»
بنگر حالا قراردادش با سپاهان به پايان رسيده است. او در مورد بحث حضورش در پرسپوليس به همراه سيدجلال حسيني خاطرنشان مي‌كند:« من و سيدجلال دوست داريم به پرسپوليس برويم ولي هنوز اين اتفاق قطعي نشده است. با اين حال فكر مي‌كنم تا سه، چهار روز ديگر تكليف من و سيدجلال مشخص شود.»

دسته ها : خبر هاي ورزشي
سوم 3 1391 10:3 بعد از ظهر
X