معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 917328
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

بنگر:برخوردهاي ديشب با رحمتي در شان ما نبود


مدافع بلند قامت تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان با بيان اينكه در برخي ديدارهاي داخلي فضاي ورزشگاهها مناسب نيست، گفت:برخوردهاي شب گذشته (سه شنبه شب)‌با رحمتي نيز در شان فرهنگ ايراني نبود.


 محسن بنگر درگفتگو با ايرنا با اشاره به اهانت تعدادي تماشاگرنما به مهدي رحمتي دروازه بان استقلال درديدارشب گذشته تيم هاي سپاهان اصفهان و استقلال تهران اظهارداشت: اين رفتارها در شان ما ايراني ها نيست.

وي افزود: هر رفتار غيرحرفه اي تماشاگران كه موجب اهانت به ديگر بازيكنان ودست اندركاران فوتبال شود از نظر من محكوم است و اينگونه رفتارها را نمي پسندم.

مدافع تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان اظهار داشت: در فوتبال حرفه اي، انتقال بازيكنان از يك تيم به تيم ديگر طبيعي است و نبايد موجب كينه طرفداران تيم سابق شود.

بنگر خاطرنشان كرد:''مهدي رحتمي ''دروازه بان استقلال تهران دو فصل قبل از دروازه سپاهان محافظت كرد و براي كسب دو جام قهرماني براي سپاهان زحمت كشيد.

وي اضافه كرد:نبايد شب گذشته در ورزشگاه فولاد شهر به ''مهدي رحمتي'' اهانت مي شد و انتظار داشتم تماشاگران فهيم سپاهان از اقدام توهين آميز تعداد اندك تماشاگرنماها جلوگيري مي كردند.

وي با بيان اينكه'' يك بازيكن ممكن است در يك فصل در يك تيم به عنوان يار و در فصل ديگر به عنوان رقيب ظاهر شود '' گفت:ورزش، ميدان رقابت جوانمردانه است و تماشاگران نيز از اين قاعده مستثني نيستند و بايد جوانمردانه تيم محبوب خود را تشويق كنند.

بنگر درباره قراردادش با تيم فوتبال سپاهان نيز گفت: قرارداد من با اين تيم تمام شده و درصددم تا پس از هشت سال حضور در سپاهان، جاي خود را به بازيكنان ديگر واگذار كنم.

وي به درج خبر غيرواقعي در يكي از روزنامه ها مبني برانتقالش به يكي ازتيم هاي پايتخت اشاره و تصريح كرد:از اين روزنامه به مراجع قضايي شكايت خواهم كرد.


دسته ها : خبر هاي ورزشي
سوم 3 1391 10:13 بعد از ظهر
X