معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
دسته
Pleas witt.....
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1266731
تعداد نوشته ها : 337
تعداد نظرات : 80
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

مشاور استاندار تهران گفت: در جشنواره زنان سرزمین من که تیر ماه امسال در تهران برگزار می‌شود، برای نخستین بار لباس‌های متنوع اسلامی - ایرانی برای نوجوانان نیز به نمایش درمی‌آید.

 

فرحناز قندفروش در نشست مشترک دست‌اندرکاران دبیرخانه جشنواره زنان سرزمین من با طراحان لباس‌، با اشاره به اینکه در ارزیابی‌های صورت گرفته از جشنواره سال قبل، نوجوانان گلایه‌هایی درخصوص عدم‌وجود لباس‌های ویژه این سن داشتند و این بخش پاسخ به گلایه‌های آنان است، افزود: نمایش لباس‌های پوشیده برای زنان ورزشکار از دیگر بخش‌های جدید این جشنواره است.

 

قندفروش گفت: طراحان لباس باید در جشنواره امسال به کاربردی بودن لباس‌ها توجه ویژه کرده و در طراحی‌ها نه تنها عرف جامعه را مدنظر قرار دهند، بلکه ضمن ارائه طرح‌ها و رنگ‌های متنوع، چارچوب شرع مقدس را هم رعایت کنند.

به گفته وی، جشنواره بین‌المللی زنان سرزمین من محملی است برای اثبات توان طراحان لباس‌های اسلامی داخل کشور.پوشش

 

مشاور استاندار تهران با بیان اینکه برگزاری مستمر جشنواره سبب افزایش خلاقیت طراحان و ارائه طرح‌های کاربردی‌تر و مورد پسند بیشتر می‌شود، یادآور شد: ما ثبت طرح‌های لباس در کتابخانه ملی را کافی نمی‌دانیم و باید ثبت حقوقی طراح‌ها مانع از کپی برداری از آنها شود.

 

قندفروش حجاب را یک ضرورت جهانی دانست و گفت: ما این مسئله را در جشنواره بین‌المللی سال گذشته نشان داده‌ایم  و استقبال کشورهای مختلف اسلامی در جشنواره و ارائه مدهای اسلامی نیز نشانگر این مسئله است


دسته ها :
هفدهم 6 1387 6:32 بعد از ظهر
X