معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1173118
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

ده‌خيا در نامه خداحافظي به تماشاگران

دروازه‌بان جوان اسپانيايي منچستريونايتد در نامه‌اي از حمايت تماشاگران اتلتيكو از او تشكر و قدرداني كرد و قول داد روزي به اين تيم برخواهد گشت.

 

 

   آنخل ده خيا، دروازه‌بان اسپانيايي فصل گذشته اتلتيكو مادريد كه اخيرا با منچستريونايتد به توافق رسيد، در نامه خداحافظي خود در خطاب به هواداران اتلتيكو مادريد گفت: اميدوارم كه آن‌ها افتخار كنند كه فرزند كالدرون در خارج بازي مي‌كند و به تيمي بزرگ پيوسته است.


دروازه‌بان 20 ساله مادريدي‌ها تاكيد كرد: يك هفته از عقد قراردادم با شياطين سرخ مي‌گذرد، ابتداي كار در اينجا دوران چهار سالگي را به يادم مي‌اندازد كه براي اولين بار به اتلتيكو پيوستم. هرگز حمايت هواداران را فراموش نمي كنم. آرزويم با اين تيم با دو جامي كه در دو فصل به دست آورديم، برآورده شد. از تمام كساني كه در رشد و تقويت بازي من كمك كردند تشكر مي‌كنم. هم چنان كه از كسي كه زمينه را براي انتقالم به منچستريونايتد فراهم كرد، كمال تشكر و قدرداني را دارم.


ده خيا در پايان اين نامه افزود: مطمئنا روزي دوباره به اتلتيكو برخواهم گشت.

در خبرها آمده بود كه منچستريونايتد براي قرارداد پنج ساله با اين دروازه‌بان جوان 25 ميليون يورو به اتلتيكو پرداخت كرد.

 

 

پرس:شخصاازهواداران بارسلونا عذرخواهي مي‌كنم

مديرعامل باشگاه رئال مادريد رفتار مقام امنيتي باشگاهش در واكنش به سخنان چند هوادار بارسلونا را غير‌منطقي و باعث شرمندگي خواند و گفت: شخصا از هواداران بارسلونا عذرخواهي مي‌كنم.

 

     به نقل از آس اسپانيا، فلورنتينو پرس مديرعامل باشگاه رئال مادريد كه به همراه اين تيم در آمريكا به‌سر مي‌برد، پس از مطلع شدن از ماجراي پيش آمده بين چند هوادار بارسلونا و دو مقام امنيتي رئال مادريد به شدت عصباني شد و رسما از رسانه‌ها خواست تا با اطلاع رساني هواداران بارسلونا را كه در محل حضور داشته‌اند پيدا كنند.

پرس گفت: هواداران بارسا يا هر تيم ديگري حق دارند در محلي كه برايشان در نظر گرفته شده تيم را تشويق يا از آن انتقاد كنند، در فيلم منتشر شده مشخص است كه اين هواداران توهين نمي‌كنند و مرتبا با قهرمان دانستن بارسلونا سعي در كنايه زدن دارند و اين چيزي نيست كه رفتار زشت مامور ما را توجيه كند.

پرس افزود: هميشه ادعا مي‌كنيم كه باشگاهمان در بهترين سطح ممكن باشگاه‌داري است و اگر نتوانيم تشويق چند هوادار بارسلونا عليه خود را تحمل كنيم، ديگر چه ادعايي خواهيم داشت. من شخصا از اين هواداران عذرخواهي مي‌كنم.

 

 

 


  به گزارش خبرگزاري فارس، در چند باري كه از كي‌روش بابت غيبت هاي جواد نكونام در اردوي هاي تيم ملي سوال شد وي پاسخ داد كه اين بازيكن طبق هماهنگي براي حضور در تورهاي تابستانه اوساسونا، در اردوها حضور ندارد و اعلام شد براي بازي با مالديو به تمرينات مي آيد.

در حالي كه تيم ملي در اردوي اتريش بود جواد نكونام در تهران در كمپ تيم هاي ملي تمرين انفرادي انجام مي داد تا شبهات در خصوص عدم حضور وي در اردوي اتريش بيشتر شود. زماني كه تيم ملي به ايران بازگشت تا تمرينات خود را براي بازي دوستانه با ماداگاسكار ادامه دهد جواد نكونام در اردوي تيم ملي ديده شد اما نام اين بازيكن در بازي با ماداگاسكار ديده نشد تا علامت تعجب ها بابت اين غيبت بيشتر شود و حتي تصور خط خوردن نام بازيكن اوساسونا براي بازي دوستانه به وجود آيد.

عباس ترابيان سرپرست تيم ملي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي فارس در خصوص دليل غيبت نكونام در بازي دوستانه ديروز اظهار داشت: نكونام بازيكني نيست كه بخواهد خط بخورد. او براي حضور در باشگاه اوساسونا و مذاكره با اين باشگاه براي حضور در بازي با مالديو به اسپانيا رفت.

وي در پاسخ به اين سؤال كه بازي با مالديو در تاريخ فيفا است و چرا بايد يك بازيكن براي چنين مسابقه اي بايد با باشگاه مذاكره كند، گفت: باشگاه اوساسونا هنوز بحثي براي عدم اجازه به نكونام مطرح نكرده اما او رفته تا به آنها بگويد كه ايران با مالديو بازي دارد. اگر باشگاه اوساسونا مخالف حضور نكونام باشد مجبوريم از طريق فيفا وارد عمل شويم.

به گزارش فارس، اعزام نكونام به اسپانيا براي مذاكره با باشگاهش در شرايطي كه ديدار تيم ايران با مالديو در تقويم فيفا ثبت شده نمونه ديگري از ابهامات فدراسيون فوتبال است. اگر قرار بر مذاكره براي حضور يك بازيكن در تيم ملي باشد مگر نه اينكه اين مكاتبه بايد از طريق فدراسيون با باشگاه مورد نظر باشد؟ بر چه اساسي يك بازيكن خودش بايد با باشگاهش براي حضور در بازي تيم ملي كشور آن هم مسابقه اي كه زير نظر فيفا است،‌ مذاكره كند؟

  

 

 

 


دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و هفتم 4 1390 1:51 بعد از ظهر
X