معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1173114
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

انتقاد پروين از شيوه بازي تيم ملي

علي پروين با اشاره به ديدار تيم ملي برابر ماداگاسكار گفت: سؤال من اين است كه بايد مقابل تيم صدوسي‌‌وهشتم دنيا اين‌طور بازي كنيم؟


انتقاد تندمدافع بارسلونا ازرسانه‌هاي كاتالونيايي

مدافع جوان بارسلونا با انتقاد از رسانه‌هاي كاتالونيايي گفت: دست از شكنجه فابرگاس برداريد.


   به نقل از آس اسپانيا، جرارد پيكه معتقد است كه رسانه‌هاي كاتالونيايي با سوء‌استفاده از احساسات مردم فقط به فروش بيشتر روزنامه‌ها و جذب بيشتر مخاطب مي‌انديشند و برايشان هيچ اهميتي ندارد كه در انتها فابرگاس به بارسلونا بيايد يا كه خير.

وي تصريح كرد: همه ما مي‌دانيم كه احمال انتقال فابرگاس به بارسلونا بسيار زياد است و بيش از دو سال تلاش براي خريد او به روزهاي پاياني اين پروژه نزديك شده است.

پيكه ادامه داد: مردم وقتي متن احساسي يك خبرنگار را مطالعه مي‌كنند در ذهنشان از فابرگاس يك خيانتكار يا يك وطن فروش مي‌سازند در حالي‌كه مسئله خيلي روشن است و بايد بدانيم كه او با آرسنال قرارداد داشته و بايد به امضاي خود پايبند باشد. اين درواقع شكنجه روحي فابرگاس است نه گزارش خبري.


     ''رضا عابديني'' گفت: قرارداد هاشميان كه فصل پيش نيز به عنوان بازيكن تيم پرسپوليس در ليگ برتر باشگاه هاي ايران حضور داشت، به مدت يك فصل ديگر با باشگاه پرسپوليس ثبت شد.
وي يادآور شد: پيش از اين قرارداد، ''حميد استيلي'' سرمربي، ''محسن عاشوري'' مربي، ''سعيد عزيزيان'' مربي دروازبان ها و ''علي كريمي''، ''مجتبي شيري''، ''ابراهيم شكوري''، ''عليرضا حقيقي''، ''رضا نورمحمدي''، ''حسين بادامكي''، ''محمد نصرتي''، ''ميثاق معمارزاده'' و ''مهرداد اولادي'' بازيكنان تيم پرسپوليس در هيات فوتبال استان تهران ثبت شده بود. 
 

شهردار كاتالونيا:آرسنال فابرگاس را دزديده است

شهردار منطقه كاتالونيا گفت: وضعيت فابرگاس در آرسنال شبيه آدم ربايي شده است، اما اين باشگاه لندني بايد به او اجازه دهد به بارسلونا بازگردد.


    فابرگاس 24 ساله هيچگاه آرزوي خود براي بازگشت به باشگاه دوران كودكيش را كتمان نكرده است.
فابرگاس از 16 سالگي و در سال 2003 به تيم فوتبال آرسنال منتقل شده است.
''استانيسلاو فورسي گارسيا'' شهردار شهر ''آ‌رنيز دمار'' در كاتالونيا، شهري كه فابرگاس در آن بدنيا آمده و بزرگ شده در گفت و گو با روزنامه ''اسپورتيوو'' چاپ بارسلونا اين سخنان را گفت.
وي افزود: آرسن ونگر بايد دست از لودگي بردارد، چون برنامه همه ما را به هم ريخته است.
تلاش بارسلونا در تابستان 2010 براي عقد قرارداد با فابرگاس ناكام ماند. امسال هم اين باشگاه دو بار پيشنهاد خريد فابرگاس را داده كه هر دو پيشنهاد را آرسنال رد كرده است. 
 

خبر بد براي هواداران رئال مادريد

كاپيتان دوم رئال مادريد از ناحيه زانو آسيب ديد و زمين تمرين را ترك كرد.


   به نقل از ماركا اسپانيا، سرخيو راموس مدافع تيم فوتبال رئال مادريد در تمرينات سبك امروز تيمش در لس آنجلس آمريكا از ناحيه تاندون پا و زانو آسيب ديد و زمين تمرين را با كمك پزشكان و مسئول بدن‌سازي تيم ترك كرد.

به خبرنگاران حاضر در محل نيز گفته شده كه مصدوميت اين بازيكن متعصب اسپانيايي سطحي است و قطعا در تمرينات بعد از ظهر او را خواهند ديد؛ اما شواهد موجود در اردوي رئال مادريد و نگراني برخي بازيكنان قديمي از جمله كاسياس نشان از جدي‌تر بودن اين مشكل دارد.
راموس از ديد مورينيو بهترين مدافع جهان است و آقاي خاص علاقه زيادي به اين بازيكن ملي پوش دارد.

   علي پروين در مورد ديدار ايران و ماداگاسكار اظهار داشت: اين بازي را ديدم تا اولين حضور كي‌روش در تيم ملي را ارزيابي قرار دهم اما متأسفانه اين ديدار خوب از آب درنيامد. دليلش را نمي‌دانم اما بايد بگويم، آقاي كي‌روش! تيم ملي بد بود و بايد مراقب باشيد.

وي خاطرنشان كرد: سؤال من اين است كه بايد مقابل تيم صد و سي‌ و هشتم دنيا اين طور بازي كنيم؟ يكي مي‌گويد بازيكنان در بدنسازي هستند و يكي مي‌گويد آماده نبودم. خيلي از اين مسائل است اما تيم ملي خوب نبود.
سرمربي پيشين تيم ملي درباره بازي با مالديو گفت: انشاءالله بچه‌ها مالديو را شكست مي‌دهند و روز به روز بهتر مي‌شوند.

وي در ادامه درباره حضور علي دايي در راه‌آهن گفت: خوشحال شدم دايي دوباره به فوتبال برگشت. انشاءالله موفق باشد اگر چه كار بسيار سختي دارد.


دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و هفتم 4 1390 2:9 بعد از ظهر
X