معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1077167
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

جرو بحث جرارد و مانچيني در تونل رختكن

مربي ايتاليايي سيتي و كاپيتان ليورپول در پايان ديدار اين دو تيم درتونل رختكن باهم درگيري لفظي پيدا كردند.دليل اين درگيري انتقاد مانچو از تكل جانسن درمصاحبه تلويزيوني بود.


 

 طبق گزارشهاي منتشره در رسانه هاي مختلف خبري در پايان ديدار دو تيم منچسترسيتي و ليورپول در كارلينگ كاپ و در روز چهارشنبه كه با برد 0-1 ليورپول درورزشگاه اتحاد همراه بود، روبرتو مانچيني و استيون جرارد با هم درگيري لفظي پيدا كرده اند.

اين طور به نظر مي رسد كه مانچيني از خطاي گلن جانسن برروي جولئين لسكات عصباني بود و اعتقاد داشت كه تكل جانسن خشن تر از تكل وينسنت كمپاني در ديدار با يونايتد كه اخراج كمپاني را به همراه داشت.

البته جرارد با نظر مانچو موافق نبود. اين درحالي بود كه مانچيني نظرش را درمورد خطاي جانسن ابراز كرده بود و همين موضوع باعث شد تا جرارد اعتراضش را به مربي ايتاليايي نشان دهد.

جرارد 31 ساله به مانچيني گفت:« تو در كنفرانس خبري گفتي كه روني سعي كرد تا موجبات اخراج كمپاني را فراهم بياورد و الان تو سعي مي كني كه بگويي كه جانسن بايد اخراج مي شد؟»

مربي سيتي هم با عصبانيت به جرارد گفت:« من هرچيزي كه بخواهم مي گويم.بله بله.»

كمپاني با كارت قرمزي كه در ديدار با يونايتد گرفته بود، شانس حضور در ديدار برگشت مرحله نيمه نهايي كارلينگ كاپ ميان دو تيم ليورپول و سيتي كه دو هفته ديگر درآنفيلد برگزار مي شود را از دست خواهد داد و در ديدارهاي تيمش در ليگ برتر در مقابل ويگان و تاتنهام هم غايب خواهد بود.

 


دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و چهارم 10 1390 8:5 صبح
X