معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1077158
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

ميلاد ميداودي براي بازي با مس آماده مي شود

ميلاد ميداودي، مهاجم تيم استقلال شرايط حضور در تركيب آبي ها را ندارد، اين بازيكن در ابتدا قرار بود در تركيب استقلال مقابل داماش به ميدان برود، اما اين اتفاق رخ نداد و سرمربي تيم در خصوص استفاده از وي ريسك نكرد تا ميداودي از نظر بدني و براي هفته آينده آماده شود. 

 مهاجم تيم استقلال با رفع كامل مصدوميتش از لحاظ بدني با مشكل روبرو شده است و در صورت حضور در تركيب با مشكل جدي روبرو مي شد زيرا فشار بدني عامل ايجاد مصدوميت و تشديد آن است.

از طرفي عنوان شده است كه دوران بدنسازي وي تا بازي با مس كرمان به اتمام مي رسد،‌ زيرا تمرينات وي بصورت فشرده انجام شده است و اعضاي كادر فني تيم استقلال شرايط وي را كاملا مورد بررسي قرار دادند و مجوز حضور وي در تركيب تيم نيز صارد شده است.

گفتني است، الونگ بازيكني كادر فني تيم استقلال از جمله نفرات اين تيم است كه از شرايط ايده آلي براي حضور در تمرينات برخوردار نيست با اينكه مربيان از لحاظ فني براي حضور وي در تركيب تيم با مشكل خاص روبرو نيستند و معتقدند كه اين بازيكن از لحاظ تاكتيكي و فني مي تواند آبي ها را همراهي كند اما الونگ بدليل دوري از شرايط مسابقه از شرايط ايده آل بدني برخوردار نيست.

اين بازيكن در تيم استراداي اتريش، نيمكت نشيني و سكونشيني بوده و به همين دليل شرايط ايده الي ندارد تا در تركيب ثابت استقلال به ميدان برود.

برنامه بدنسازي وي طوري تنظيم شده است كه بدليل حضور وي در بازي ها و تمرينات تاكتيكي فشار زيادي را متحمل نگردد به همين دليل وضعيت براي آمادگي اين بازيكن سخت شده است و مربيان سعي دارند تا از الونگ استفاده لازم را ببرند.

 

 


دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و چهارم 10 1390 11:46 صبح
X