معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 905289
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

 

ديدار كروش و مارادونا + عكس/ برنامه تيم ملي تا سه ماه ديگر

كارلوس كروش در طول سفر خود به امارات علاوه بر قطعي كردن يك بازي دوستانه با تيم ملي فوتبال اين كشور، ديداري هم با مارادونا داشت و درباره آخرين وضعيت خلتعبري با او صحبت كرد. هوشنگ مقدس،نماينده فدراسيون فوتبال ايران در امارات در درباره سفر سرمربي تيم ملي فوتبال به امارات توضيح داد: كارلوس كروش روز يكشنبه از تهران به دوبي رفته بود. او در دوبي در باشگاه ايرانيان اقامت داشت و در مدت حضورش در اين شهر ديداري با يوسف سركال، رئيس كميته انتقالي فدراسيون فوتبال امارات داشت كه آنها در اين ديدار درباره برگزاري يك بازي دوستانه با هم صحبت كردند. وي افزود: طبق توافق طرفين قرار شد تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و امارات روز 23 فروردين (17 آپريل) ديداري دوستانه در دوبي برگزار كنند.


*** ديدار كروش با سرمربي الوصل در دوبي/ مارادونا خطاب به كروش: خلعتبري را هروقت بخواهيد به ايران مي دهيم


همچنين كروش در مدت زمان اقامت كوتاه خود در دوبي ديداري با ديگو مارادونا سرمربي كنوني الوصل امارات داشت تا درباره آخرين وضعيت محمدرضا خلعتبري ملي‌پوش ايراني اين تيم با يكديگر صحبت كنند. در اين گفت‌وگو مارادونا از حضور خلتعبري در تيم ملي ايران استقبال كرد و خطاب به كروش گفت: خلعتبري بازيكن خوب و توانمندي است. از اينكه او در تيم ملي ايران بازي مي‌كند خيلي خوشحالم. من ايران و تيم ملي اين كشور را دوست دارم. آرزو دارم روزي به ايران سفر كنم و حتي دوست دارم روزي سرمربي تيم ملي ايران شوم اما در حال حاضر ايران سرمربي بزرگي مثل شما دارد و حالا ديگر فرقي نمي‌كند كه كدام يك از ما سرمربي اين تيم باشيم!
سرمربي آرژانتيني الوصل در ادامه صحبت‌هايش با كروش گفت: شما هر زمان خلتعبري را بخواهيد من او را در اختيارتان قرار خواهم داد. حتي اكر اردوهاي ايران در خارج از روزهاي فيفا دي باشد. براي من موفقيت الوصل مهم است اما تيم ملي ايران بازي‌هاي مهمي را در پيش دارد و از اينكه خلعتبري بتواند به تيم ملي كشورش كمك كند استقبال مي كنم.
***سفر به لبنان و تماشاي ليگ اين كشور
كروش چهارشنبه امارات را به مقصد لبنان ترك كرد تا بازي تداركاتي تيم ملي اين كشور را مقابل مصر تماشا كند اما اين بازي لغو شد و روز جمعه ديدار تيم‌هاي الصفاء و طرابلس را در چارچوب ليگ لبنان از نزديك تماشا كرد.
*** سفر كروش به اروپا براي صحبت با چند بازيكن ايراني‌الاصل
سرمربي تيم ملي سپس به دوبي بازگشت و ديروز شنبه (31 مارچ) عازم فرانكفورت شد. كروش ابتدا كار يك بازيكن ايراني را كه در ليگ دسته دوم آلمان توپ مي‌زند زير نظر مي‌گيرد و پس از آن قرار است به بلژيك برود و با رضا قوچاني بازيكن ايراني‌الاصل باشگاه سنت ترويدن اين كشور ديدار و گفت‌وگو كند. گفته مي‌شود قوچاني همانند اشكان دژاگه مشكل سربازي دارد و قرار است كروش نگراني‌هاي اين بازيكن را براي بازي در تيم ملي مرتفع سازد. همچنين سرمربي پرتغالي تيم ملي پس از آن به هلند مي‌رود تا بازي حميد زرباف را كه در ليگ اين كشور توپ مي‌زند زير نظر بگيرد.
*** ديدار با دو بازيكن ايراني در ليگ سوئد
كروش پس از آن با سفر به سوئد عملكرد دو بازيكن ايراني كه در ليگ اين كشور شاغل هستند را ارزيابي مي كند. امين نظري و آرش بيات دو بازيكني هستند كه كروش آنها را زير نظر خواهد گرفت.
كارلوس كروش پس از پايان سفر خود به اروپا 11 آپريل (23 فروردين) به ايران بازمي‌گردد تا يكي، دو روز پس از آن اردوي تيم ملي را براي ديدار دوستانه با تيم ملي امارات زير نظر بگيرد. پيش از اين رسانه هاي نيجريه اي از قطعي شدن ديدار ايران و نيجريه در روز سي فروردين خبر داده بودند.
در شرايطي سرمربي تيم ملي به گفته مقدس با برگزاري ديدار برابر امارات موافقت كرده كه استقلال، پرسپوليس و سپاهان سه نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا در روزهاي بيست و نهم و سي فروردين درگير اين بازيها هستند و نمايندگان امارات هم بايد ديدارهايشان در ليگ قهرمانان آسيا را در همين روزها برگزار كنند. ضمن اينكه طبق برنامه هفته سي و يك ليگ برتر بايد در روزهاي يكم، دوم و سوم ارديبهشت برگزار شود.


دسته ها : خبر هاي ورزشي
سیزدهم 1 1391 5:51 بعد از ظهر
X