معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264
www.mashinbaz.us

وارداتی های هیوندای:

آزرا برند محبوب هیوندایی در ایران در حالی هم اکنون در مدل فول ۲۰۰۹ خود با قیمت ۴۹‌میلیون و ۸۰۰‌هزار تومان به فروش می‌رسد که در مقایسه با اوایل امسال یک‌میلیون تومان گران شده و به گفته فعالان بازار‌،عرضه مدل ۲۰۱۰ آن، قیمت آزرا ۲۰۰۹ تا سه چهار‌میلیون تومان کاهش خواهد یافت.
آزرای ۲۰۱۰ نیز ۵۱‌میلیون و ۳۰۰‌هزار تومان قیمت دارد.
از سوی دیگر سانتافه نیز که مدل ۲۰۱۰ آن میهمان بازار ایران شده‌، هم اکنون در مدل ۲۰۰۹ خود ۵۳‌میلیون تومان قیمت دارد. این محصول جزو شاسی بلندهای محبوب بین مشتریان ایرانی به حساب می‌آید.
 در حال حاضر سوناتا قیمتی برابر با ۴۲‌میلیون تومان دارد و هیوندایی کوپه نیز با قیمت ۳۶‌میلیون تومان به فروش می‌رسد. نرخ این مدل از هیوندایی‌، زمانی بالای ۴۰‌میلیون تومان بود.
وارداتی های کیاموتورز:
در حال حاضر سورنتو که محصولی شاسی بلند است با قیمت ۴۹‌میلیون تومان به فروش می‌رسد و اسپورتیج دیگر میهمان شاسی بلند کره ای‌ها در بازار خودرو کشور نیز نرخی برابر با ۳۹‌میلیون تومان دارد.
همچنین سراتو مدل سواری سبک کیا در ایران نیز با قیمت ۲۸‌میلیون و ۸۰۰‌هزار تومان خرید و فروش می‌شود. این خودرو نیز حدود یک‌میلیون تومان گرانی را طی چند ماه گذشته تجربه کرده است.

وارداتی های تویوتا:
پرادو که تا دو ماه پیش قیمتی برابر با ۷۹‌میلیون تومان داشت طی دو سه هفته گذشته ۶‌میلیون تومان در مدل ۶سیلندر خود گران شد و در حال حاضر با نرخ ۸۵‌میلیون تومان به فروش می‌رسد.
کمری در مدل Glx نیز قیمتی برابر با ۴۷‌میلیون تومان دارد که این موضوع البته از ارزانی این مدل حکایت می‌کند. به گفته نمایشگاهداران خودرو پایتخت کاهش تقاضا برای کمری که در نتیجه افزایش استقبال مشتریان از رقیبان این خودرو مانند آزرا صورت گرفته‌، موجبات ارزانی کمری را پدید آورده است. افت قیمت کمری در شرایطی است که کرولا با افزایش قیمت طی چند ماه گذشته روبرو و در حال حاضر با قیمت ۴۰‌میلیون تومان به فروش می‌رسد.

وارداتی های نیسان:

اما مورانو دیگر ژاپنی میهمان بازار ایران که برندی معروف از شرکت نیسان به حساب می‌آید نیز قیمتی برابر با ۶۵‌میلیون تومان در مدل ۲۰۰۸ خود دارد‌. این در حالی است مورانوی ۲۰۰۹ با نرخ ۸۸‌میلیون تومان به فروش می‌رسد.
قرار است دو نماینده دیگر نیسان یعنی تینا و قشقایی نیز میهمان بازار خودرو ایران شوند.
خودروهای داخلی:
به جز ریو و پژو ۲۰۶ صندوق دار v9 تغییر خاصی در نمودار قیمتی سایر خودروهای داخلی طی هفته جاری پیش نیامد .
ریو در حالی ۱۰۰‌هزار تومان گران شد که فعالان بازار معتقدند با توجه به کاهش عرضه این کره ای مونتاژی سایپا که از کمبود قطعه آن ناشی شده‌، نرخ ریو طی روزهای آتی باز هم صعود کرده و به مرز ۱۴‌میلیون تومان خواهد رسید. این کره ای هم اکنون با قیمت ۱۳‌میلیون و ۶۰۰‌هزار تومان خرید و فروش می‌شود.
از سوی دیگر فول ترین مدل پژو ۲۰۶ صندوق‌دار یعنی v9 نیز طی این هفته با افزایش قیمت روبرو و در حال حاضر با نرخ ۱۹‌میلیون و ۴۰۰‌هزار تومان به فروش می‌رسد.
کاهش عرضه این محصول‌، دلیل اصلی افزایش قیمت آن به حساب می‌آید.
افزایش نرخ این دو محصول در شرایطی است که سایر خودروهای داخلی روزهای باثباتی را طی این هفته به خود دیدند.
به نحوی که پژو ۴۰۵ بنزینی با قیمت ۱۳‌میلیون و ۳۵۰‌هزار تومان به فروش رسید و ۲۰۶ تیپ۲ نیز قیمتی برابر با نرخ ۱۴‌میلیون و ۳۰۰‌هزار تومان به فروش رفت.سمند معمولی و سورن هم به ترتیب با قیمتی برابر ۱۳‌میلیون و ۵۰۰ و ۱۶‌میلیون و ۷۰۰‌هزار تومان خرید و فروش شدند. روآی بنزین سوز نیز با قیمتی برابر ۸‌میلیون تومان به فروش رفت.
همچنین زانتیا با نرخ ۲۷‌میلیون و ۵۰۰‌هزار تومان به فروش رسید و پراید بنزینی معمولی هم با نرخی برابر با ۷‌میلیون و ۶۵۰‌هزار تومان خرید و فروش شد.


دسته ها :
بیست و چهارم 11 1388 2:41 بعد از ظهر
X