معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 905305
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

گل ايستگاهي كريس به اوساسونا (عكس)

 


 

 

دسته ها : عكس روزانه
سیزدهم 1 1391 5:42 بعد از ظهر

اختلاف نظر رويانيان و دنيزلي در مورد عقيلي

البته آقا مصطفي در مورد مسائل فني حرف اول و آخر را مي‌زند و مسوولان پرسپوليس دير يا زود بايد مذاكرات خود را با عقيلي آغاز كنند.


 

باشگاه پرسپوليس براي فصل آينده به دنبال جذب چند ستاره فوتبال ايران است كه در اين ميان خبرهاي مختلفي در مورد پيوستن هادي عقيلي به تيم سرخپوش تهراني شنيده مي‌شود.
به نقل از گل، از باشگاه پرسپوليس خبر مي‌رسد كه محمد رويانيان مديرعامل پرسپوليس براي تقويت خط دفاعي روي بازيكناني مثل محسن بنگر و سيدجلال حسيني نظر دارد ولي مصطفي دنيزلي سرمربي اين تيم فقط روي هادي عقيلي نظر دارد. دنيزلي معتقد است كه مدافع فعلي العربي قطر بهترين گزينه ممكن براي جذب يك مدافع مياني است و در اين مورد با رويانيان اختلاف نظر دارد. البته آقا مصطفي در مورد مسائل فني حرف اول و آخر را مي‌زند و مسوولان پرسپوليس دير يا زود بايد مذاكرات خود را با عقيلي آغاز كنند.

 

دسته ها : خبر هاي ورزشي
سیزدهم 1 1391 5:40 بعد از ظهر
 

 

عابدزاده هم ممنوع الخروج شد و هم ۵۴ ضربه شلاق

 احمد عابدزاده به خاطر يك مصاحبه محكوم به 54 ضربه شلاق شد.

 دروازه بان سرشناس سالهاي دور تيم ملي به دليل مصاحبه اي كه 3 سال قبل عليه پزشك جراحش انجام داده بود ممنوع الخروج شد. عابدزاده كه روز اول سال نو مي خواست به آمريكا برود در فرودگاه فهميد ممنوع الخروج است و پاسپورتش ضبط شد. او بعد  از پيگيري ماجرا ، متوجه شد كه به دليل شكايت دكتر مددي ، پزشك جراحش كه اولين بار زانوي مصدوم او را جراحي كرده بود به صورت غيابي به 54 ضربه شلاق متهم شده است.

دسته ها : خبر هاي ورزشي
ششم 1 1391 10:58 بعد از ظهر

پيشنهاد 48 ميليون يورويي آبراموويچ به گوادريولا

رئيس باشگاه چلسي تمايل زيادي دارد تابا پيشنهاد 48 ميليون يورويي مربي جوان بارسا را براي انتقال به استفمورد بريج متقاعد كند.


  طبق گزارش منتشره در رسانه هاي انگليسي  رومن آبراموويچ، رئيس متمول باشگاه چلسي آماده است تا براي به خدمت گرفتن پپ گوارديولا هر كاري را انجام دهد تا بدين ترتيب در فصل آينده اين مربي جوان را روي نيمكت مربيگري تيمش ببيند.

روزنامه سان امروز در گزارش خود به اين نكته اشاره كرد كه مالك روسي باشگاه چلسي حاضر است تا با پيشنهادي جنجالي گوارديولا را به لندن ببرد و حاضر است مبلغ 48 ميليون يورو به صورت خالص به او بپردازد.بدين ترتيب گوارديولا با پيشنهاد قراردادي سالانه 12 ميليون يورويي مواجه شده است.

اين درحالي است كه بعد از كنار رفتن ژوزه مورينيو از نيمكت مربيگري چلسي، آبراموويچ هنوز نتوانسته يك مربي ايده آل را براي تيمش بيابد و از نظر او گوارديولا گزينه ايده الي براي هدايت چلسي است. اگر گوارديولا اين پيشنهاد را بپذيرد، مبدل به مربي اي با بهترين دستمزد در دنياي فوتبال خواهد شد.
دسته ها : خبر هاي ورزشي
پنجم 1 1391 1:7 بعد از ظهر

كي‌روش:مي‌خواهيم قدرتمند صعود كنيم

سرمربي تيم ملي فوتبال مي‌گويد با توجه به شرايط موجود و خواست جامعه فوتبال ايران براي صعود به جام جهاني، با تمام توان براي رسيدن به اين هدف مهم، تلاش مي‌كند.


  كارلوس كي‌روش كه براي ديدار بازي‌ تيم‌هاي داماش گيلان و ملوان انزلي در استاديوم شهيد عضدي رشت حضور يافته بود در گفت‌وگو با ايسنا با بيان اين مطلب اظهار كرد: از آنجا كه اين ديدار بازي حساسي در مجموعه ديدارهاي ليگ برتر فوتبال به شمار مي‌آمد و با در نظر گرفتن فرصت پيش آمده براي تماشاي اين ديدار و ارزيابي بازيكنان دو تيم به رشت آمدم.

وي افزود: پس از ارزيابي از توان فني بازيكنان دو تيم درخصوص نفرات دعوت شده از اين دو تيم به اردوي آينده تيم ملي نظر خواهم داد و هرگز در طول بازي درخصوص عملكرد بازيكنان و نحوه بازي تيم‌ها نظري نمي‌دهم.

كي‌روش ادامه داد: با توجه به شرايط موجود به نقطه نظر سرمربيان تيم‌ها و نحوه ارنج تيم‌شان احترام مي‌گذارم و هر بازيكني كه بتواند نظراتم را در سيستم آينده تيم ملي جلب كند، به اردو دعوت خواهم كرد.

سرمربي پرتغالي تيم ملي ادامه داد: جو استاديوم رشت با وجود طرفداران دو تيم داماش و ملوان در اين بازي مثال‌زدني بود و شاهد ديداري مهيجي از سوي هر دو تيم با تشويق تماشاگران بودم.

كارلوس كي‌روش در پايان درخصوص شانس صعود ايران به جام جهاني فوتبال به ايسنا گفت: به هر ترتيب در گروه ايران تيم‌هاي كره جنوبي، ازبكستان، قطر و لبنان تيم‌هاي قدرتمند و قابل احترامي هستند كه تمامي هشت ديدار رفت و برگشت‌مان با اين تيم‌ها از دشواري خاصي برخوردار است و تلاش مي‌كنيم با كسب حداكثر امتيازات ممكن، صعود مقتدرانه‌اي به جام جهاني برزيل داشته باشيم.
دسته ها : خبر هاي ورزشي
پنجم 1 1391 1:1 بعد از ظهر
X