معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1164751
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

دسته ها :
بیست و هفتم 3 1389 11:52 صبح

ریز و درشت از جام جهانی 2010

 Beausejour ends Chile wait

روز ملى جوانان
دیروز در آفریقاى جنوبى روز ملى جوانان بود به همین مناسبت در این کشور تعطیلى رسمى بود. این تعطیلى فرصت بسیار خوبى بود که تماشاگران آفریقایى براى حمایت از تیمشان در بازى مقابل اروگوئه به استادیوم بروند و تیم ملى کشورشان را تشویق کنند.

 

 

تحریم بازى ها
شایعه منع استفاده از بوق هاى ووووزلا در ورزشگاه ها دیروز در آفریقاى جنوبى دهان به دهان چرخید و به نوعى بازى هاى روز گذشته را تحت تاثیر خودش قرار داد.
مردم آفریقا هم تهدید کردند که اگر استفاده از ووووزلا منع شود، به استادیوم نمى روند و بازى هاى جام جهانى را تهدید خواهند کرد.

ورود توریست ها
دیروز ۴۵۶ هزار نفر توریست وارد کشور آفریقاى جنوبى شدند تا بازى هاى جام جهانى را از نزدیک ببینند. این آمار را اداره جهانگردى کشور آفریقاى جنوبى اعلام کرد.
اسکوربرد خراب
اسکوربرد خراب ورزشگاه الیس پارک در هنگام بازى ۲ تیم برزیل و کره شمالى انتقادات زیادى را براى مسئولان برگزار کننده مسابقات به همراه داشت. جالب اینکه اسکوربرد دوم استادیوم هم نزدیک بود خراب شود که به هر ترتیبى بود تا آخر بازى این اسکوربرد را رساندند.

جواب قاطعانه فیفا
یک سرى از دروازه بان هاى حاضر در جام جهانى به وزن و لغزنده بودن توپ هاى جام جهانى انتقاد کرده اند که فیفا قاطعانه جواب آنها را داده و گفت: توپ مسابقات قبل از بازى ها در زمان مشخصى در اختیار همه تیم ها بوده و این انتقادات صحیح نیست.

کار عجیب مارادونا
امروز بازى آرژانتین و کره جنوبى برگزار مى شود و طبق قانون ۲ تیم مى توانستند در ورزشگاه اصلى محل برگزارى بازى تمرین کنند اما مارادونا در یک اقدام عجیب در پروتوریا تمرین تیمش را برگزار کرد که ۴۰ دقیقه با ژوهانسبورگ فاصله دارد. این تمرین بدون حضور تماشاگر، خبرنگاران و عکاسان برگزار شد که انتقاد همه را به همراه داشت.

ادعاى ته وز
کارلوس ته وز مهاجم مورد علاقه مارادونا در جمع خبرنگاران گفت: اتحاد و یکدلى رمز موفقیت ما در جام جهانى است، ما براى قهرمانى به آفریقاى جنوبى آمده ایم و با بازیکنانى که داریم، به هر شکل ممکن قهرمان جام جهانى خواهیم شد.

Forlan silences South Africa

سکوت مارادونا Argentina-Korea Republic preview

Pain for South Africa and Spain

Last 16 in sight

Swiss shock kings of Europe
پله اسطوره فوتبال برزیل چند روز قبل گفته بود که مارادونا پول نداشت و شرایط مالى بدى داشت، مسئولان فدراسیون آرژانتین هدایت تیم ملى این کشور را به او سپردند تا از این مشکلات رها شود. جالب اینکه مارادونا هیچ عکس العملى به حرفهاى پله نشان نداده و سکوت کرده است. بازیکنان تیم ملى آرژانتین هم واکنشى به حرف هاى پله نشان نداده اند چون معتقدند که آرژانتین شانس اول قهرمانى است و برزیل وضعیت چندان خوبى ندارد، پله براى کمک به تیم ملى کشورش دنبال حاشیه درست کردن براى آرژانتین است. مارادونا اعلام کرده که بعد از اتمام بازى ها قطعاً جواب پله را مى دهد.

کره شمالى تیم پیروز
شکست کره شمالى مقابل برزیل براى تماشاگران برزیل چیز عجیبى نبود اما هواداران برزیل در ورزشگاه الیس پارک بعد از اتمام بازى کره شمالى را تشویق کردند و مثل یک تیم پیروز از آنها حمایت کردند. چند نفر فلسطینى هم در ورزشگاه حاضر بودند که روى پرچم آنها کلمه غزه نوشته شده بود.

خداحافظى بوفون
جان لوئیجى بوفون مرد شماره یک ایتالیا جام جهانى را به خاطر مصدومیت کمر از دست داد. شاید کادر فنى تیم ملى ایتالیا بوفون را به کشورش برگرداند و یک دروازه بان دیگر را به آفریقاى جنوبى فرا بخواند.

استخدام پلیس
مشکلاتى که بین ماموران امنیتى و پلیس آفریقاى جنوبى به وجود آمده بود باعث شد که دیروز ۱۰۰۰ نفر پلیس براى حفظ امنیت مسابقات جام جهانى استخدام شوند.جالب اینکه در اطراف استادیوم ها ماشین هاى خنثى کننده بمب و مین یاب دیده مى شود.

ووووزلا نزنید
دیروز در تمام پارکینگ ها و مراکز عمومى آفریقاى جنوبى تابلو هایى نصب شده بود که «ووووزلا نزنید» چون این بوق ها اعصاب مردم و مسافران جام جهانى را خراب کرده است.

سرقت کارت خبرنگارى
جالب است بدانید که این روزها بلیت خبرنگاران و کارت خبرنگارى آنها هم به سرقت مى رود. پلیس دنبال شناسایى این شبکه سرقت است.

ادعاى کامرانى فر
حسن کامرانى فر کمک داور اول بازى امروز مکزیک و فرانسه است.
با وجود تمام محدودیت هایى که کامرانى فر دارد، به خبرنگار ما قول داد که یکى از بهترین قضاوت هایش را در این بازى انجام دهد. کامرانى فر گفت: من نماینده ایران در جام جهانى هستم و مى خواهم نماینده شایسته اى براى ایران و آسیا باشم.

 

Which team has impressed you the most?

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و هفتم 3 1389 10:54 صبح

مصدومیت اینیستا جدی نیست

سرمربی تیم ملی اسپانیا در صحبتهایی اعلام کرد که اینیستا آسیب کوچکی دیده است


 

 شاید تیم ملی اسپانیا مغلوب شد ولی تنها خبرخوشحال کننده در اردوی ماتادورها این است که آندرس اینیستا، ستاره این تیم، به صورت جدی مصدوم نشده است. این یکی از معدود نکات مثبتی است که می توان از دیدار اسپانیا مقابل سوئیس دریافت.

 بیسنته دل بوسکه، در کنفرانس خبری پایانی این بازی ، با اشاره به این نکته یادآوری کرد که مصدومیت اینیستا جدی نیست و تعویض او تنها به خاطر احتیاط بیشتر بوده است و مصدومیت عضلانی ستاره اسپانیایی را تهدید نمی کند.

 اینیستا تا آخرین دقایق دیدار تیمش مقابل سوئیس در میدان مسابقه بود ولی در حالی که کمتر از 15 دقیقه تا پایان بازی باقی مانده بود، به دلیل ضربه ای که به پایش وارد شد، به زمین افتاد و در نهایت بیسنته دل بوسکه او را از زمین مسابقه خارج کرد.

 سرمربی تیم ملی اسپانیا به هواداران تیمش دلگرمی داده که اینیستا مصدومیت عضلانی ندارد و نباید نگران شرایط جسمانی او بود.

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و هفتم 3 1389 10:51 صبح

اوضاع استقلال از زبان سرمربی

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه 14 بازیکن این تیم قراردادشان در پایان لیگ نهم تمام شده است، به آخرین وضعیت نقل و انتقالات این تیم اشاره کرد و گفت: با برخی بازیکنان توافق کرده ایم و تا روز جمعه تکلیف سایر بازیکنان را نیز مشخص خواهیم کرد.


 

  پرویز مظلومی عصر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: برنامه تمرینات را تنظیم کرده ایم و از روز شنبه کار را شروع می کنیم. اما با توجه به شرایطی که باشگاه دارد نمی دانیم با چند بازیکن کارمان را آغاز خواهیم کرد.

  وی ادامه داد: تاکنون با هیچ بازیکنی را قطعا جذب نکرده ایم اما با برخی گزینه ها به توافق رسیده ایم. ضمن اینکه تا روز جمعه تکلیف بازیکنان فصل قبل استقلال را مشخص خواهیم کرد.

  سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه به اتمام قرارداد 14 بازیکن این تیم اشاره کرد و گفت: این کار ما برای فصل آینده را دوچندان سخت کرده است. ضمن اینکه برخی بازیکنان نیز از استقلال جدا شده اند و باید برایشان جانشین پیدا کنیم.

  مظلومی خاطرنشان کرد: شرایط نسبت به 10 سال گذشته که در استقلال بودم فرق کرده است و امیدوارم بازیکنان و هواداران شرایط ما را درک کنند و کمک کنند تا بتوانیم تیم خوب و آماده ای را برای فصل آینده تدارک ببینیم.

  سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه زمان زیادی در اختیار او نیست گفت: با همه سختی هایی که اشاره کردم بازهم به آینده استقلال خوش بین و امیدوار هستم و اگر نبودم قطعا این مسئولیت را نمی پذیرفتم.

  وی در مورد وضعیت فرزاد آشوبی و پیوستنش به ذوب آهن گفت: بعید می دانم این بازیکنان به ذوب آهن برود. اگر هم مذاکره ای بوده قطعی نیست.

  مظلومی در مورد شایعاتی مبنی بر جذب عادل کلاه کج بازیکن فصل پیش پرسپولیس نیز گفت: همانطور که گفتید این یک شایعه است.

  سرمربی استقلال به احتمال بازگشت پیروز قربانی نیز اشاره کرد و گفت: با اینکه پیروز را بسیار دوست دارم اما اولویت اصلی ما در جذب بازیکنان هافبک و مهاجم است. ما بازیکنان خوبی می خواهیم که در طول فصل به دردمان بخورد.

  وی در مورد حظور آتیلا حجازی نیز گفت: آتیلا روز سه شنبه در باشگاه استقلال بود و روز چهارشنبه به دلیل حضور در کلاس نتوانست به باشگاه بیاید. من نمی دانم چرا این حرف ها مطرح می شود. اگر هم ناصر حجازی مانع از حضور آتیلا شود برای ما قابل احترام است.

  پرویز مظلومی در مورد احتمال حضور منصور پورحیدری در مجموعه استقلال نیز گفت: وظیفه من نیست که در مورد حضور ایشان صحبت کنم. اما آقای پورحیدری هر وقت کمک خواسته ایم یاریمان داده و همیشه یک استقلالی بوده است.
 

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و هفتم 3 1389 10:50 صبح

اوضاع پرسپولیس از زبان سرمربی

دایی درباره وضعیت تیمش برای حضور در سه جام در فصل جاری گفت:‌ به 80 درصد از خواسته‌های خودم رسیده‌ام. می‌خواهم با جذب بازیکنان نقاط ضعف سال گذشته را جبران کنم.


 

  علی دایی پس از تمرین امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  به خاطر این غیبتم از مسئولان عذرخواهی کردم. باید کارهای شخصی‌ام را در خارج از ایران دنبال می‌کردم  من در این چند مدت فقط با باشگاه پرسپولیس در ارتباط بودم و با هیچ فرد دیگری صحبت نکردم.

  وی افزود: در فصل نقل و انتقالات همیشه با حبیب کاشانی در ارتباط بودم. البته باید بگویم در جریان شروع جام جهانی هستم و واقعا مثل همه حسرت می‌خورم که ایران در این جام نیست. به شما می‌گویم حسرت خوردن هیچ فایده‌ای ندارد و ما باید با مدیریتی مناسب از همین امروز برای جام جهانی بعدی برنامه‌ریزی کنیم. هیچ وقت با حرف زدن و حسرت خوردن و ناراحت شدن مسئله‌ای درست نمی‌شود و باید به فکر برنامه‌ریزی باشیم.

  سرمربی پرسپولیس همچنین درباره وضعیت تیمش برای حضور در سه جام در فصل جاری گفت:‌ به 80 درصد از خواسته‌های خودم رسیده‌ام. می‌خواهم با جذب بازیکنان نقاط ضعف سال گذشته را جبران کنم. از تمام بازیکنان فصل قبل که یار و یاور من بودند و با غیرت و جسارت به من کمک کردند تشکر می‌کنم اما فوتبال حرفه‌ای همین است. یک روز بازیکنی در پرسپولیس بازی می‌کند و یک روز دیگر در تیم دیگر بازی می‌کند. ما به خاطر مشکلاتی که داشتیم یارگیری کردیم. بازیکنانی که از لیست من خارج شدند دلیلش این بود که فکر کردم اگر به تیم‌های دیگر بروند فیکس هستند و در تیم من شاید ذخیره باشند.

  دایی افزود: به دلیل تاکتیک و برنامه‌ای که در ذهنم داشتم یارگیری کردم اما باز هم از برادران خودم در فصل گذشته تشکر می‌کنم. باید به من حق بدهند که نقاط ضعف را جبران کنم چون در سال جاری باید پاسخگوی هواداران میلیونی پرسپولیس باشم. باید این را اعلام کنم که حتی متاسفانه مجبور شدم روی برخی از بازیکنان که از لحاظ اخلاقی بسیار خوب هستند نیز خط قرمز بکشم.

  سرمربی پرسپولیس همچنین در جواب این سؤال که نظر شما در خصوص سقف قرارداد 350 میلیونی و 400 میلیونی بازیکنان چیست، اظهار داشت: باید با واقعیت کنار بیاییم. بازیکن ملی با 350 میلیون تومان در هیچ جای فوتبال ما بازی نمی‌‌کند. همین موضوع باعث شده پول‌های زیرزمینی و پشت میزی به خاطر مالیات یا سایر موارد بیشتر شود. موقعی که تصویب می‌کنیم همه باید مالیات بدهند چرا به دنبال این هستیم که سقف قرارداد مشخص کنیم؟ تیمی که بودجه دارد باید به او حق داد که بازیکن 2 میلیارد تومانی بخرد. این موضوع باعث پیشرفت فوتبال ما می‌شود نه پسرفت. متاسفانه ما بلد نیستیم از فوتبالمان پول در بیاوریم بخاطر همین همیشه در موفقیت دچار مشکل می‌شویم.

  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص محسن خلیلی گفت: خواسته‌هایم را به باشگاه دادم و به همین دلیل باشگاه باید جواب شما را بدهد که چه کسانی در لیست من هستند یا نیستند. من درباره فرد حرف نمی‌زنم.

  وی در خصوص بازیکنانی که قرار است به پرسپولیس اضافه شوند یادآور شد:‌ وقتی به پاریس رفته بودم با یک ایرانی که 6 سال است از ایران رفته دیدار کردم. او فوتبالیست خوبی است به همین دلیل او را دعوت کردم تا در اردوی دورتموند آلمان به ما اضافه شود. اگر خواسته‌های من را برآورده کند با او قرارداد می‌بندم. ما تمرینات خود را با قدرت از امروز آغاز کردیم و با اجازه من 5 بازیکن مرخصی داشتند. از ابتدای هفته آینده زیرنظر مولایی مربی بدنساز خودمان اردویی را در اردبیل برگزار می‌کنیم و سپس راهی دورتموند آلمان از تاریخ 9 الی 19 تیر خواهیم شد و سپس با تیمی سرحال به ایران برمی‌گردیم.

   دایی در جواب این سؤال که آیا به دنبال جذب ستاره‌های فوتبال ما هستید خاطرنشان کرد: دستم به ستاره‌ها نمی‌رسد. سعی می‌کنم نیازهای خود را جبران کنم. نمی‌شود که همیشه صبحانه چلوکباب بخوریم. ما باید صبحانه نان و کره و پنیر بخوریم و ناهار دنبال چلوکباب باشیم. من طبق نیازهایم بازیکنان را جذب کردم و تا الان هم نسبت به لیستی که دادم 80 درصد موفق هستم وامیدوارم امسال با کمک همه بتوانم دل هواداران را شاد کنم. .

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و هفتم 3 1389 10:49 صبح

دسته ها :
بیست و هفتم 3 1389 10:48 صبح

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و هفتم 3 1389 10:47 صبح

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و هفتم 3 1389 10:45 صبح
X