معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

سهرابی: امیدوارم مقابل امارات سه چهارم ورزشگاه برای ایرانی‌ها‌ باشد

سفیر ایران در قطر گفت:امیدوارم در بازی سوم، سه چهارم ورزشگاه متعلق به تماشاگران ایرانی باشد.


حسینی: بازی با استرالیا راحت‌تر از کره جنوبی است

مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: امیدوارم در مرحله یک چهارم نهایی به جای کره جنوبی با استرالیا بازی کنیم.


 سید جلال حسینی در مورد دیدار کره شمالی گفت: دیدار ایران با کره شمالی همواره به مشکل برمی‌خورد اما بازیکنان امروز با مهارتی که به خرج دادند، به مشکل برنخوردیم و توانستیم این تیم را شکست دهیم و صعود خود را خیلی زود به مرحله بعد جشن بگیریم که از این بابت خوشحالم. کره شمالی بعد از آنکه گل خورد فشار زیادی روی دروازه ما آورد اما توانستیم مهاجمان آن تیم را مهار کنیم و به پیروزی برسیم.
 وی ادامه داد:‌ هنوز در ابتدای راه هستیم و کار تیم ملی تازه آغاز شده است. ترجیح می‌دهم در مرحله یک چهارم با استرالیا بازی کنیم. این تیم برای ما بهتر از کره جنوبی است.

 

 

منصوریان: فکر می‌کنم بحرین حریف ما شود

مربی تیم ملی گفت: تصور می‌کنم با تیم بحرین که تیم دوم گروه سه خواهد شد بازی خواهیم کرد.


 

 علیرضا منصوریان پس از برتری یک بر صفر برابر کره شمالی گفت:‌ بازی خیلی خوبی بود و مهم‌ترین دستاوردش این بود که فاصله بین بازیکنان اصلی و نیمکت‌نشین از بین رفت. در این بازی چهار بازیکن اصلی را تغییر دادیم و این ریسک بسیار بالایی بود. چهار تغییر در ترکیب اصلی آن هم در چنین تورنمنتی کار دشواری است. خوشبختانه بازیکنان ما نشان دادند هیچ فاصله‌ای‌ بین بازیکنان اصلی و نفرات ذخیره وجود ندارد.
وی افزود: در دیدار با امارات از بازیکنانی که کمتر به میدان رفته‌اند استفاده خواهیم کرد. نمی‌خواهم لفظ نیمکت‌نشین را استفاده کنم زیرا فاصله‌ای بین بازیکنان اصلی و ذخیره وجود ندارد و این دستاورد بزرگی است که دست کادر فنی و سرمربی تیم را باز می‌گذارد و فضای رقابتی سالمی در تیم ایجاد می‌کند. امروز تیموریان و شجاعی را در اختیار نداشتیم و غلامرضا رضایی که ستاره بازی قبل نیز بود یک نیمه به دلیل بیماری نیمکت‌نشین بود.

 منصوریان گفت: خسرو حیدری به جای غلامرضا رضایی و خلعتبری به جای شجاعی بازی کرد و بازی خوبی هم از خود نشان دادند. در دیدار با امارات به بازیکنان که بیشتر بازی کرده‌اند استراحت می‌دهیم تا خستگی خود را به در کنند.
 منصوریان در مورد اینکه ترجیح می‌دهد که در مرحله اصلی با کره جنوبی یا استرالیا روبه‌رو شود اظهار داشت: من تصور می‌کنم با تیم بحرین که تیم دوم گروه سه خواهد شد بازی خواهیم کرد. از بحرین هم خاطرات خوبی داریم و هم خاطرات بد. خاطرات بد مربوط به سال 2002 می‌شود و خاطرات خوب مربوط به سال 2006 که با گل محمد نصرتی به جام جهانی رفتیم.

 

خلعتبری: به دنبال قهرمانی هستیم

مهاجم تیم ملی پس از پیروزی برابر کره شمالی از ادامه راه تا به دست آوردن قهرمانی سخن به میان آورد.


 

 

 محمدرضا خلعتبری پس از پیروزی یک بر صفر ایران برابر کره شمالی عنوان کرد: ‌همیشه بازی برابر کره دشوار و سنگین بوده زیرا آنها دفاعی بازی می‌کنند و در ضد حملات تلاش می‌کنند به پیروزی دست یابند.
 وی ادامه داد: دست کره شمالی در این دوره از رقابت‌ها رو شده و تمام تیم‌ها با تاکتیک این تیم آشنا شده‌اند. ما بر روی تاکتیکی که تمرین کرده بودیم به گل دست یافتیم و توانستیم یک پیروزی شیرین را از آن خود کنیم.
 مهاجم تیم ملی افزود:‌ خدا را شکر می‌کنم. با این پیروزی توانستیم به دور بعدی رقابت‌ها راه بیابیم و برای ما فرقی نمی‌کند که در مرحله حذفی برابر چه تیمی قرار بگیریم. ما از همان ابتدا برای قهرمانی به دوحه آمده‌ایم و برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

 

باقری: روحیه خوبی داریم، فرقی نمی‌کند با کدام تیم بازی کنیم

مشاور سرمربی تیم ملی ایران گفت: این 2 برد انگیزه بازیکنان را مضاعف کرده و فرقی نمی‌کند در مرحله بعد با کدام تیم بازی کنیم.


 

 

 کریم باقری پس از برتری یک بر صفر برابر کره شمالی عنوان کرد: بازی خوبی بود. ما در نیمه دوم بهتر بازی کردیم. البته حساسیت بازی باعث شده بود بازیکنان نتوانند قابلیت‌های واقعی خود را نشان دهند. در نیمه دوم با تعویض‌های که انجام شد بهتر بازی کردیم و توانستیم نتیجه خوبی بگیریم.
 وی با اشاره به سرما خوردگی 2 بازیکن اصلی تیم گفت: شجاعی و تیموریان به دلیل سرما خوردگی نتوانستند در ترکیب تیم قرار بگیرند اما خوشبختانه بازیکنان جایگزین بازی خوبی را از خود ارائه کردند. ما با روحیه جام ملت‌ها را ادامه خواهیم داد. این 2 برد انگیزه بازیکنان را مضاعف کرده است و فرقی هم نمی‌کند در مرحله بعد با کدام تیم بازی کنیم.

 

عقیلی: در روز تولدم بهترین هدیه را گرفتم

مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: در روز تولدم بهترین هدیه را دریافت کردم.


 

 

 هادی عقیلی پس از برتری یک بر صفر برابر کره شمالی اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود. کره برای آنکه کارش به روز آخر نکشد به هر 3 امتیاز مسابقه نیاز داشت و این کار ما را سخت کرده بود. خیلی تحت فشار بودیم مخصوصا اینکه چند بازیکن به دلیل بیماری نتوانستند امروز برای ما بازی کنند.
 وی در مورد انتخابش به عنوان بهترین بازیکن میدان گفت: این بهترین هدیه‌ای بود که در روز تولدم گرفتم.  دوست داشتم گل هم بزنم اما امروز موقعیت پیش نیامد و ضربات کاشته کمی داشتیم.
 عقیلی در مورد اینکه در مرحله بعد بهتر است با استرالیا بازی کنند یا کره جنوبی گفت: فرقی نمی‌کند با کدام تیم بازی کنیم. اکنون هم تیم‌ها حریفان سرسختی هستند و تیم ضعیف دیگر وجود ندارد. هند 2 گل به بحرین زد و می‌توانست بیشتر هم بزند. بنابراین فاصله فوتبال بین تیم‌ها کم شده است.

 

مبعلی: می‌خواهیم با جام به ایران بازگردیم

هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا تلاش می‌کنیم با جام قهرمانی به ایران بازگردیم.


 

 ایمان مبعلی پس از برتری یک بر صفر تیم ملی ایران برابر کره‌شمالی اظهار داشت: بازی قشنگی نبود و تیم‌ها فرصت زیادی نداشتند. این پیروزی کمک می‌کند تا به عنوان تیم نخست راهی مرحله دوم شویم.
 وی ادامه داد: تا آغاز بازی‌های دور دوم زمان زیادی داریم و تا آن موقع بازیکنان مریض هم به جمع سایر ملی‌پوشان اضافه خواهند شد. برای کسب عنوان قهرمانی کار بسیار سختی در پیش داریم، اما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا جام را به ایران بیاوریم.

 
 عبدالله سهرابی پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملی ایران برابر کره شمالی گفت: بسیار خوشحالم که توانستیم با پیروزی برابر این تیم به مرحله یک چهارم نهایی صعود کنیم و این موفقیت را به تمام ایرانیان تبریک می‌گویم. امیدوارم با توجه به شور و نشاطی که در بازیکنان ایران وجود دارد، بتوانیم تا مراحل پایانی صعود کنیم.
 وی ادامه داد: تیم ملی با برنامه‌ریزی پیش می‌رود و می‌تواند در دیدارهای آینده به موفقیت دست یابد. به نظر نمی‌رسد حضور ایران تا مراحل پایانی دور از دسترس باشد.
 سفیر ایران در قطر با اشاره به حضور تماشاگران ایرانی در ورزشگاه‌های این کشور خاطرنشان کرد: تصمیم گرفته‌ایم که در هر بازی به صد نفر از تماشاگران ایرانی که عضو سفارتخانه نیستند، 50 ریال بدهیم تا این امر باعث تشویق و حضور بیشتر هواداران ایرانی شود.

 سهرابی با اشاره به عملکرد مسئولان فدراسیون فوتبال یادآور شد: نمی‌خواهم حرف‌های منفی بزنم اما باید یکسری اعتراضاتی به مسئولان فدراسیون فوتبال ایران انجام دهم. آنها دیر به ما گذرنامه ایرانیان را دادند و حدود 62 نفر ویزایشان صادر نشد. با این وجود امیدوارم در بازی سوم، سه چهارم ورزشگاه متعلق به تماشاگران ایرانی باشد.
 وی گفت: قبل از آغاز مسابقات حدود 1500 بلیت از مسئولان قطری برای این سه دیدار خریداری کردیم و برخی بلیت‌ها نیز را خودمان تهیه کردیم. ما تمام شرایط را فراهم می‌کنیم تا تیم ملی در آرامش کامل وجود داشته باشد.
 سهرابی در پایان با اشاره به علاقه مردم ایران به فوتبال گفت: مردم ایران سراسر شوق و انگیزه فوتبالی دارند و این امر به بازیکنان تیم ملی نیز منتقل می‌شود و آنها می‌توانند هر چه بهتر در زمین حاضر شوند.

 

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و ششم 10 1389 7:49 صبح

تایید گل انصاری‌فرد از سوی رسانه‌های عربی و پرداخت پاداش بازیکنان

رسانه‌های عربی گل انصاری‌فرد را که داور به اشتباه مردود اعلام کرد صحیح دانستند.

 

کارشناسان داوری شبکه‌های الجزیره اسپورت و دبی اسپورت گل کریم انصاری‌فرد را صحیح دانستند و اعلام کردند داوری به اشتباه هند او را گرفت.

 *خبرنگاران ایرانی اعزام شده به قطر پس از صعود تیم ملی به مرحله یک‌چهارم نهایی در بخش رسانه‌ای ورزشگاه قطراسپورت به خوشحالی پرداختند.

 *ایرانیان حاضر در ورزشگاه نیز در خیابان‌های دوحه به جشن و پایکوبی پرداختند.

 *بازیکنان کره‌شمالی از این شکست بسیار ناراحت بودند و هنگام خروج از ورزشگاه با چهر‌ه‌هایی غمگین به هتل محل اقامت خود رفتند.

 *علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال پاداش بازیکنان را پس از دو پیروزی، امشب پرداخت خواهد کرد.

 *مهدی محمدنبی، دبیر فدراسیون فوتبال درباره صحبت‌های مطرح شده در خصوص قضاوت محسن ترکی در دیدار تیم‌های ژاپن و سوریه معترض بود. این در حالی است که به گفته نبی داوران AFC قضاوت او را تایید کردند.

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و ششم 10 1389 7:45 صبح

شادی ایرانی‌ها در خیابان های اطراف ورزشگاه

تماشاگرانی که برای تماشای دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر کره شمالی به ورزشگاه آمده بودند تا ساعاتی پس از بازی به شادی در خیابان ها پرداختند.


 

در حالی که بیش از شش هزار تماشاگر ایرانی برای تماشای دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر کره شمالی به روزشگاه قطر اسپورت آمده بودند در پایان بازی بسیار شادمان ورزشگاه را ترک کردند.

تماشاگران ایرانی که از نقاط مختلف دنیا به دوحه قطر آمده اند پس از ترک ورزشگاه تا چند ساعت پس از بازی در خیابانهای دوحه به شادمانی پرداختند.

خبرنگاران و عکاسان ایرانی نیز که برای پوشش خبری و تصویری این بازیها به قطر امده اند با وجود مشغله کاری بسیار پس از پیروزی تیم ملی بسیار خوشحال بودند و یکدیگر را در آغوش گرفتند. در بین خبرنگاران چند نفری از بازیکنان تیم ملی هم خوشحال تر بودند.

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و ششم 10 1389 7:38 صبح

جوان ترین گلزنان ایران در تاریخ جام ملتهای آسیا/رکورد انصاری فر

کریم انصاری فرد بازیکن جوان تیم ملی در دومین بازی تیم ملی در جام ملتهای آسیا مقابل کره شمالی زننده گل پیروزی بخش تیم ملی بود و با این گل نام خود را به عنوان جوان ترین گلزن تاریخ تیم ملی ایران در جام ملتهای آسیا ثبت کرد.


انصاری فرد که شانزدهمین بازی ملی اش را پشت سر گذاشت، سومین گل ملی اش را به ثمر رساند که مهم ترین گل ملی او تا زمان فعلی می باشد. اما او رکورد 35 ساله حسن روشن را نیز شکست و جوان ترین گلزن تیم ملی در تاریخ جام ملتهای آسیا شد. اما جوان ترین گلزنان ایران در جام ملتهای آسیا چه کسانی بوده اند؟

حسن روشن بازیکن اسبق تیم استقلال تهران در جام ملتهای 1976 تهران در اولین بازی تیم ملی مقابل عراق گلزنی کرد و ایران 2- صفر پیروز شد. روشن در روز 14 خرداد 55 که برای تیم ملی گلزنی کرد 21 سال و 2 روز سن داشت و دو روز بعد از تولدش موفق به گلزنی شد! روشن رکورد جوان ترین گلزن تیم ملی در تاریخ جام ملتهای آسیا را تا آن سال به نام خود ثبت کرد و تا همین امشب نیز آن را حفظ کرده بود!

***

مهرداد میناوند در جام ملتهای 1996 در دومین بازی تیم ملی مقابل تایلند گلزنی کرد که در آن بازی ایران 3- صفر پیروز شد. میناوند برای شکستن رکورد روشن فقط یک هفته کم آورد و موفق به شکستن رکورد نشد! میناوند در حالی برای تیم ملی گلزنی کرد که 21 سال و 9 روز سن داشت و بنابراین در رده دوم جوان ترین گلزنان تیم ملی در تاریخ جام ملتهای آسیا باقی ماند.

***

عبدالرضا برزگری بازیکن اسبق تیم نفت آبادان در جام ملتهای 1980 برای تیم ملی بازی کرد و در بازی با بنگلادش 2 گل از هفت گل تیم ملی را به ثمر رساند. برزگری در حالی برای تیم ملی در روز 31 شهریور 1359 گلزنی کرد که 22 سال و 81 روز سن داشت.

***

سید محمد علوی از دیگر گلزنان جوان تاریخ تیم ملی است که در جام 2004 و در بازی نیمه نهایی زننده گل ایران تساوی ایران مقابل چین بود. علوی در آن روز 22 سال و 188 روز سن داشت و بعد از تعویض در نیمه دوم از روی نیمکت تیم ملی اخراج شد و رکورد جالب دیگری نیز ثبت کرد! در آن بازی ایران در ضربات پنالتی به چین باخت.

***

محمد نصرتی که سومین جام ملتهای دوران حرفه ای اش را پشت سر می گذارد، در جام 2004 مقابل عمان گلزنی کرد و بازی را در دقایق تلف شده بازی به تساوی 2-2 کشاند. نصرتی در آن روز 22 سال و 196 روز سن داشت و نام خود را به عنوان یکی از جوانترین گلزنان تاریخ تیم ملی در جام ملتهای آسیا ثبت کرد.

***

کریم انصاری فرد در بازی دیروز یک گل 3 امتیازی به ثمر رساند و با 20 سال و 287 روز سن جوان ترین گلزن تیم ملی در تاریخ جام ملتهای آسیا شد. انصاری فرد پس از 34 سال رکورد حسن روشن را شکست و جالب اینکه رکورد روشن در آخرین دوره ای که تیم ملی قهرمان آسیا شد، ثبت شده است. آیا رکورد اولین تیمی که 4 بار قهرمان آسیا شده است نیز پس از 34 سال به نام ایران ثبت می شود؟

 

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و ششم 10 1389 7:36 صبح
X