معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

بالوتلي؛ بازيكني با 12 تلفن همراه همزمان

مهاجم ايتاليايي تيم فوتبال منچسترسيتي در زمينه داشتن خطوط متعدد تلفن همراه ركوردار شد.


ماريو بالوتلي كه در سال گذشته ميلادي راهي تيم دوم شهر منچستر شد، علاقه زيادي به تلفن‌ همراه دارد.
آن‌گونه كه خودش عنوان كرده، از هريك از تلفن‌هاي همراهش براي ارتباط با شخصيت‌هاي مختلف استفاده مي‌كند و ارتباط با ديگران از اين طريق را به نوعي سرگرمي مي‌داند.

براساس اعلام روزنامه ديلي‌استار وي اكنون 12 خط تلفن دارد. اين نشريه در گزارش خود در اين زمينه نوشته بالوتلي 20 ساله هرگاه كه در محافل عمومي ظاهر مي‌شود چندين تلفن همراه در دست دارد و گاهي اوقات براي دست دادن با دوستان و هم‌تيمي‌ها دچار مشكل مي‌شود. وي ديگر خط‌هاي خود را در جيب لباسش حمل مي‌كند.

اشتياق زياد بالوتلي به داشتن خطوط و دستگاه‌هاي تلفن همراه سبب شده روبرتو مانچيني، سرمربي منچسترسيتي به وي هشدار دهد حواسش را معطوف چنين كاري نكند، بلكه روي حرفه خويش تمركز لازم را داشته باشد.
پزشكان منچسترسيتي نيز به او به خاطر تششعات زياد ناشي از 12 تلفن همراه هشدار داده‌اند.

فتح الله زاده: وضعيت جباري با مجيدي تفاوت دارد

سرپرست باشگاه استقلال گفت: مشكلي كه مجتبي جباري براي استقلال ايجاد كرده است با صحبتهاي فرهاد مجيدي تفاوت دارد و اين موضوع قابل مقايسه نيست.


 

 

    علي فتح الله زاده در خصوص آخرين وضعيت مجتبي جباري هافبك استقلال تصريح كرد: منتظر هستيم تا ديدار با النصر عربستان به اتمام برسد تا كميته انضباطي با تشكيل جلسه به اين موضوع رسيدگي كند.
وي در پاسخ به سئوالي مبني بر احتمال بخشيده شدن جباري و بازگشت وي به تمرينات همانند فرهاد مجيدي تاكيد كرد: بحث جباري و مجيدي با يكديگر تفاوت دارد و نبايد آنها را با هم مقايسه كرد. ما در مورد مجيدي هم قانون را رعايت كرديم و پس از اعمال مقرارت وي به تمرينات بازگشت.
سرپرست باشگاه استقلال يادآور شد: اما جباري اركان باشگاه و دانش كادر فني را زير سئوال برد و صحبتهايي را مطرح كرد كه به وي هيچ ارتباطي نداشت.
فتح الله زاده در پاسخ به سئوالي مبني بر احتمال بازگشت جباري در صورت نياز استقلال به اين بازيكن خاطرنشان كرد: يك باشگاه هميشه نيازمند بازيكنانش است و به همين خاطر براي جذب آنها هزينه مي كند. بازيكن با دريافت قرارداد خود به باشگاه متعهد مي شود و بايد در حد مقرارت صحبت كند.
وي با تكذيب خبر جريمه 60 ميليوني جباري، افزود: اين موضوع صحت ندارد و همانطور كه گفتم منتظر تشكيل كميته انضباطي و صدور راي براي اين بازيكن هستيم.
مجتبي جباري، هافبك تيم فوتبال استقلال هفته گذشته در مصاحبه با يكي از رسانه هاي ورزشي ضمن انتقاد شديد از امكانات باشگاه، حضور بازيكنان در تركيب اصلي تيم را منوط به داد زدن آنها بر سر كادر فني دانسته بود. اين بازيكن هم اكنون از حضور در تمرينات استقلال محروم است و در بازي برابر النصر اين تيم را همراهي نمي كند.
* به سه امتياز حساس ديدار با سايپا نياز داريم
سرپرست باشگاه استقلال درباره بازي فردا (پنجشنبه) آبي پوشان برابر سايپا گفت: تمام بازي هاي ما در ليگ دشوار است ولي با توجه به امتيازاتي كه در بازيهاي گذشته از دست داديم به پيروزي در اين بازي نياز مبرم داريم.
فتح الله زاده ادامه داد: بازيكنان استقلال براي عقب نماندن از كورس قهرماني و باقي ماندن در جمع مدعيان براي پيروزي مصمم و با انگيزه هستند و اميدوارم به هدف خود دست يابند.
وي تاكيد كرد: ضمن اينكه اين مسابقه پيش در آمدي براي بازي با النصر عربستان است و مي تواند به ما براي پيروزي در عربستان نيز كمك كند.
فتح الله زاده در پاسخ به اين سئوال كه آيا حواشي اخير باشگاه در نتيجه اين مسابقه تاثير خواهد گذاشت يا خير؟ خاطرنشان كرد: چنين مشكلي بوجود نمي آيد. اين مشكلات در فوتبال طبيعي است و در مقاطع مختلف براي تمام باشگاه ها بوجود مي آيد.
*‌ تابع قانون انگشت نگاري در عربستان هستيم
تيم فوتبال استقلال روز جمعه هفته جاري به عربستان پرواز مي كند تا سه شنبه آينده در دومين ديدار خود در ليگ قهرمانان آسيا به مصاف النصر عربستان برود.
سرپرست باشگاه استقلال تهران در ادامه صحبت هايش درباره مشكلات بوجود آمده براي تيم پرسپوليس در عربستان و احتمال انگشت نگاري از بازيكنان استقلال گفت: ما تابع قانون كشور عربستان هستيم و اگر آنها بخواهند بايد انگشت نگاري كنيم. اين قانون يك كشور است و ما نمي توانيم آنرا تغيير دهيم.
فتح الله زاده تصريح كرد: از اين موضوع گله مند نيستيم چرا كه قانون مشخص و براي ما قابل احترام است.
وي همچنين درباره دير صادر شدن ويزاي كاروان استقلال از سوي سفارت عربستان تاكيد كرد: نمي توان تشخيص داد كه اين موضوع براي ايجاد جنگ رواني پيش از بازي بوده است يا خير، ولي صحيح نيست كه ويزاي تيمي با 50 نفر همراه چهار روز پيش از پرواز صادر شود.
فتح الله زاده با تاكيد بر اينكه به فكر تلافي اين مشكل در بازي برگشت نيست، گفت: رافت ايراني و اسلامي ما به هيچ عنوان اجازه نمي دهد به فكر تلافي و انتقام باشيم.
* مجيدي بهترين بازيكن ايران و آسياست
سرپرست باشگاه استقلال همچنين با ابراز خوشحالي از انتخاب فرهاد مجيدي به عنوان بهترين بازيكن ايران در سال 1389 يادآور شد: به نظرم مجيدي بهترين بازيكن ايران و آسياست. فرهاد در كانديداي نهايي كنفدراسيون فوتبال آسيا هم قرار داشت و اگر در تيم ملي بازي مي كرد قطعا در آسيا هم به عنوان بهترين بازيكن انتخاب مي شد.
فتح الله زاده افزود: فرهاد مجيدي به حق خود رسيد و از اين موضوع بسيار خوشحال هستم. 
 

ادامه مسابقات ليگ قهرمانان اروپا 27 اسفند قرعه كشي مي شود

اتحاديه فوتبال اروپا (يوفا) تاريخ قرعه كشي براي مسابقات يك چهارم نهايي و نيمه نهايي ليگ قهرمانان باشگاه هاي اين قاره را 18 مارس برابر با 27 اسفند ماه جاري اعلام كرد.


 

 

    به گزارش سايت يوفا، قرعه كشي مسابقات ليگ اروپا نيز در همين تاريخ در مقر يوفا در نيون سوييس انجام مي شود.
بنا بر اين گزارش، قرعه كشي مسابقات مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا به صورت باز انجام مي شود و هيچ تيمي سيدبندي نخواهد شد از اين رو احتمال رويارويي دو تيم از يك كشور وجود دارد.
مسابقات رفت اين مرحله در تاريخ پنجم و ششم آوريل برابر با 16 و 17 فروردين ماه سال آينده و مسابقات برگشت يك هفته بعد در تاريخ 12 و 13 آوريل برابر با 23 و 24 فروردين ماه سال آينده برگزار مي شوند.
برندگان مرحله يك چهارم نهايي دو هفته بعد در نيمه نهايي به مصاف هم خواهند رفت.
تاريخ برگزاري مسابقات رفت نيمه نهايي 26 و 27 آوريل برابر با 6 و 7 ارديبهشت ماه سال آينده و مسابقات برگشت 3 و 4 مه برابر با 13 و 14 ارديبهشت ماه اعلام شده است.
مسابقه فينال هم 28 ماه مه برابر با هفتم خرداد ماه سال آينده در ورزشگاه ومبلي شهر لندن خواهد بود.
قرعه كشي مسابقات يك چهارم نهايي و نيمه نهايي ليگ اروپا نيز روند مشابهي خواهد شد.
ديدارهاي يك چهارم نهايي اين رقابت ها روزهاي 7 و 14 آوريل برابر با 18 فروردين و 25 فروردين ماه سال آينده و مسابقات نيمه نهايي روزهاي 28 آوريل و 5 مه برابر با 8 و 15 ارديبهشت ماه سال آينده برگزار مي شوند.
تكليف قهرمان ليگ اروپا نيز 18 مه برابر با 28 ارديبهشت ماه آينده با برگزاري مسابقه پاياني در دوبلين مشخص خواهد شد. 
 

قرعه‌كشي فوتسال قهرماني باشگاه‌هاي آسيا ،20 اسفند

بيستم اسفندماه زمان قرعه‌كشي تيم‌ها براي شركت در مسابقات فوتسال باشگاه‌هاي آسيا از سوي كنفدراسيون فوتبال آسيا اعلام شد.


 

 

 كنفدراسيون فوتبال آسيا مكانيسم قرعه‌كشي براي مسابقات فوتسال جام باشگاه‌هاي آسيا 2011 قطر را اعلام كرد.

اين قرعه‌كشي براي دومين دوره مسابقات كه از 5 تا 10 تير برگزار مي‌شود. تاريخ قرعه‌كشي ساعت 20 به وقت دوحه در روز 28 اسفند اعلام شده است.

باشگاه‌هاي حاضر در اين قرعه‌كشي را تيم‌هاي الرايان (قطر، ميزبان)، شهيدمنصوري قرچك (ايران)، ناگويا اوشنز (ژاپن)، جي اچ بنك rbac (تايلند)، الصدقه (لبنان)، ژجيانگ دراگون فوتسال كلاب (چين) و آردوس (ازبكستان) تشكيل مي‌دهند.

اين 7 تيم را تيم‌هاي الكرخ اسپورت كلاب (عراق) يا هاريمائو راوا (اندونزي) پس از يك بازي پلي‌آف در تاريخ اول تير همراهي خواهند كرد.

8 تيم نهايي 4 روز بعد از قرعه‌كشي مسابقات خود را آغاز مي‌كنند، در حالي كه 3 روز اول به مسابقات گروهي اختصاص دارد. مرحله نيمه‌نهايي نيز 9 تير و فينال مسابقات دهم تير برگزار خواهد شد.

در پايان 8 تيم به 2 گروه 4 تيمي تقسيم مي‌شوند و تيم‌هاي برتر هر گروه به نيمه‌نهايي راه خواهند يافت.

فولاد ماهان سپاهان از ايران با پيروزي 5 بر 2 مقابل السد قطر قهرمان اولين دوره اين مسابقات شده بود.


*رده‌بندي:

1- ايران

2- قطر

3- ژاپن

4- تايلند

5- لبنان

6- چين

7- ازبكستان

بدون رتبه: عراق، اندونزي

 

*اين رده‌بندي بر اساس رقابت‌ها در سال 2010 اعلام شده است.

سيد بندي:

1- شهيدمنصوري قرچك (ايران)

2- الرايان اسپورت كلاب (قطر)

3- ناگويا اوشنز (ژاپن)

4- جي اچ بنك rbac (تايلند)

5- الصدقه (لبنان)

6- ژجيانگ دراگون فوتسال كلاب (چين)

7- آردوس (ازبكستان)

باشگاه‌هاي مرحله حذفي:

8- الكرخ اسپورت كلاب (عراق)

9- هاريمائو راوا (هند)

 

 

 

 

بوتراگنيو: اوزيل مي‌تواند زيدان دوم باشد

مرد بازنشسته رئال مادريد بازيكن ترك‌تبار اين تيم را يك مهره ارزشمند توصيف كرد و گفت: اوزيل مي‌تواند زيدان دوم باشد.


 

 اميليو بوتراگنيو نايب رئيس سابق رئال مادريد و مشاور پرس در امور نقل و انتقالات بازيكن، گفت: مسعود اوزيل بازيكن بزرگي است و مي‌تواند به زيدان دوم رئال مادريد تبديل شود.
 وي افزود: رئال مادريد براي قهرماني در لاليگا خيز برداشته و ما نااميد نيستيم. بارسلونا تيم قدرتمندي است ولي ما با تمام توان براي قهرماني تلاش خواهيم كرد.
 بوتراگنيو ادامه داد: اوزيل بسيار دونده و پرتلاش است و تكنيك بسيار نابي دارد. او در كنار رونالدو، بن‌زما و دي‌ماريا مربع ويران كننده‌اي را ايجاد كرده است.

حريفان سپاهان و ذوب‌‌آهن به مصاف هم مي‌روند

تيم‌هاي الريان و الغرافه در هفته هفدهم رقابت‌هاي ليگ برتر قطر به مصاف هم مي‌روند.


 

 

  هفته هفدهم ليگ ستارگان قطر فردا با برگزاري 2 ديدار آغاز مي‌شود.
در رقابت‌هاي فردا الخراتيات به مصاف الخور مي‌رود و الاهلي از القطر پذيرايي مي‌كند.
در ادامه رقابت‌هاي اين هفته جمعه يك ديدار حساس برگزار مي‌شود كه طي آن الريان، حريف ذوب‌‌آهن در ليگ قهرمانان در خانه به مصاف الغرافه، رقيب آسيايي سپاهان مي‌رود.
الغرافه با 2 امتياز اختلاف نسبت به الريان در مكان سوم قرار دارد و براي تكرار درخشش فصل‌هاي گذشته به 3 امتياز اين مسابقه احتياج دارد تا يك گام به لخوياي صدرنشين نزديك شود. الريان نيز با 29 امتياز در مكان پنجم قرار دارد.
الغرافه و الريان در هفته سوم رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا به مصاف حريفان ايراني خود مي‌روند.

در ديگر ديدار حساس جمعه السد، حريف هفته اول استقلال در خانه از ام‌صلال پذيرايي مي‌كند. السد هفته گذشته را با شكست پشت سر گذاشت تا با از دست دادن 3 امتياز حساس از رسيدن به تيم‌هاي صدرنشين عقب بيافتد. حريف استقلال در صورتي كه در فاصله 6 هفته مانده به پايان ليگ برتر قطر در مصاف روز جمعه خود هم به 3 امتياز نرسد بايد قيد قهرماني در فصل جاري را بزند.
اين رقابت‌ها شنبه با برگزاري 2 ديدار بين تيم‌هاي السيليه با الوكره و لخويا با العربي به پايان مي‌رسد.

 

يوآخيم لاو گزينه مربيگري تيم فوتبال بايرن مونيخ

'يوآخيم لاو' سرمربي كنوني تيم ملي فوتبال آلمان به عنوان يكي از گزينه هاي اصلي جانشيني 'لوييس فان خال' در بايرن مونيخ مطرح شده است.


 

     نشريه ''بيلد'' چاپ آلمان روز سه شنبه نوشت: باشگاه بايرن مونيخ به تازگي از جدايي سرمربي هلندي اين تيم در تابستان خبر داد در حالي كه وي تا سال 2012 با قهرمان بوندس ليگا قرارداد دارد.
بر همين اساس گفته مي شود، مسوولان باشگاه به دنبال جانشين مناسبي براي او هستند.
از سوي ديگر قرارداد لاو 51 ساله براي هدايت تيم ملي آلمان تا بعد از مسابقات يورو 2012 است و فدراسيون اجازه نمي دهند وي قبل از مسابقات جام ملت هاي اروپا، تيمش را ترك كند.
بنا بر اين بايرن مونيخ بايد تا تابستان 2012 به دنبال راه حل ديگري بگردد.
در حال حاضر ''يوپ هاينكس'' سرمربي بايرلوركوزن يكي از نامزدهاي اصلي جانشيني فان خال در پايان فصل به شمار مي رود.
هاينكس در صورتي كه انتخاب شود بايد با بايرن مونيخ قرارداد يك ساله امضا كند تا اين باشگاه بتواند بعد از مسابقات يورو 2012، لاو را بر مسند مربيگري بنشاند. 

دسته ها : خبر های ورزشی
هجدهم 12 1389 2:6 بعد از ظهر

دسته ها : خبر های ورزشی
هجدهم 12 1389 1:57 بعد از ظهر
X