معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1164730
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

انتقاد پروين از شيوه بازي تيم ملي

علي پروين با اشاره به ديدار تيم ملي برابر ماداگاسكار گفت: سؤال من اين است كه بايد مقابل تيم صدوسي‌‌وهشتم دنيا اين‌طور بازي كنيم؟


انتقاد تندمدافع بارسلونا ازرسانه‌هاي كاتالونيايي

مدافع جوان بارسلونا با انتقاد از رسانه‌هاي كاتالونيايي گفت: دست از شكنجه فابرگاس برداريد.


   به نقل از آس اسپانيا، جرارد پيكه معتقد است كه رسانه‌هاي كاتالونيايي با سوء‌استفاده از احساسات مردم فقط به فروش بيشتر روزنامه‌ها و جذب بيشتر مخاطب مي‌انديشند و برايشان هيچ اهميتي ندارد كه در انتها فابرگاس به بارسلونا بيايد يا كه خير.

وي تصريح كرد: همه ما مي‌دانيم كه احمال انتقال فابرگاس به بارسلونا بسيار زياد است و بيش از دو سال تلاش براي خريد او به روزهاي پاياني اين پروژه نزديك شده است.

پيكه ادامه داد: مردم وقتي متن احساسي يك خبرنگار را مطالعه مي‌كنند در ذهنشان از فابرگاس يك خيانتكار يا يك وطن فروش مي‌سازند در حالي‌كه مسئله خيلي روشن است و بايد بدانيم كه او با آرسنال قرارداد داشته و بايد به امضاي خود پايبند باشد. اين درواقع شكنجه روحي فابرگاس است نه گزارش خبري.


     ''رضا عابديني'' گفت: قرارداد هاشميان كه فصل پيش نيز به عنوان بازيكن تيم پرسپوليس در ليگ برتر باشگاه هاي ايران حضور داشت، به مدت يك فصل ديگر با باشگاه پرسپوليس ثبت شد.
وي يادآور شد: پيش از اين قرارداد، ''حميد استيلي'' سرمربي، ''محسن عاشوري'' مربي، ''سعيد عزيزيان'' مربي دروازبان ها و ''علي كريمي''، ''مجتبي شيري''، ''ابراهيم شكوري''، ''عليرضا حقيقي''، ''رضا نورمحمدي''، ''حسين بادامكي''، ''محمد نصرتي''، ''ميثاق معمارزاده'' و ''مهرداد اولادي'' بازيكنان تيم پرسپوليس در هيات فوتبال استان تهران ثبت شده بود. 
 

شهردار كاتالونيا:آرسنال فابرگاس را دزديده است

شهردار منطقه كاتالونيا گفت: وضعيت فابرگاس در آرسنال شبيه آدم ربايي شده است، اما اين باشگاه لندني بايد به او اجازه دهد به بارسلونا بازگردد.


    فابرگاس 24 ساله هيچگاه آرزوي خود براي بازگشت به باشگاه دوران كودكيش را كتمان نكرده است.
فابرگاس از 16 سالگي و در سال 2003 به تيم فوتبال آرسنال منتقل شده است.
''استانيسلاو فورسي گارسيا'' شهردار شهر ''آ‌رنيز دمار'' در كاتالونيا، شهري كه فابرگاس در آن بدنيا آمده و بزرگ شده در گفت و گو با روزنامه ''اسپورتيوو'' چاپ بارسلونا اين سخنان را گفت.
وي افزود: آرسن ونگر بايد دست از لودگي بردارد، چون برنامه همه ما را به هم ريخته است.
تلاش بارسلونا در تابستان 2010 براي عقد قرارداد با فابرگاس ناكام ماند. امسال هم اين باشگاه دو بار پيشنهاد خريد فابرگاس را داده كه هر دو پيشنهاد را آرسنال رد كرده است. 
 

خبر بد براي هواداران رئال مادريد

كاپيتان دوم رئال مادريد از ناحيه زانو آسيب ديد و زمين تمرين را ترك كرد.


   به نقل از ماركا اسپانيا، سرخيو راموس مدافع تيم فوتبال رئال مادريد در تمرينات سبك امروز تيمش در لس آنجلس آمريكا از ناحيه تاندون پا و زانو آسيب ديد و زمين تمرين را با كمك پزشكان و مسئول بدن‌سازي تيم ترك كرد.

به خبرنگاران حاضر در محل نيز گفته شده كه مصدوميت اين بازيكن متعصب اسپانيايي سطحي است و قطعا در تمرينات بعد از ظهر او را خواهند ديد؛ اما شواهد موجود در اردوي رئال مادريد و نگراني برخي بازيكنان قديمي از جمله كاسياس نشان از جدي‌تر بودن اين مشكل دارد.
راموس از ديد مورينيو بهترين مدافع جهان است و آقاي خاص علاقه زيادي به اين بازيكن ملي پوش دارد.

   علي پروين در مورد ديدار ايران و ماداگاسكار اظهار داشت: اين بازي را ديدم تا اولين حضور كي‌روش در تيم ملي را ارزيابي قرار دهم اما متأسفانه اين ديدار خوب از آب درنيامد. دليلش را نمي‌دانم اما بايد بگويم، آقاي كي‌روش! تيم ملي بد بود و بايد مراقب باشيد.

وي خاطرنشان كرد: سؤال من اين است كه بايد مقابل تيم صد و سي‌ و هشتم دنيا اين طور بازي كنيم؟ يكي مي‌گويد بازيكنان در بدنسازي هستند و يكي مي‌گويد آماده نبودم. خيلي از اين مسائل است اما تيم ملي خوب نبود.
سرمربي پيشين تيم ملي درباره بازي با مالديو گفت: انشاءالله بچه‌ها مالديو را شكست مي‌دهند و روز به روز بهتر مي‌شوند.

وي در ادامه درباره حضور علي دايي در راه‌آهن گفت: خوشحال شدم دايي دوباره به فوتبال برگشت. انشاءالله موفق باشد اگر چه كار بسيار سختي دارد.

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و هفتم 4 1390 2:9 بعد از ظهر

دسته ها : استقلال
بیست و هفتم 4 1390 2:5 بعد از ظهر

پزشك تيم‌ملي: مصدوميت تيموريان ساده است 

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال و به نقل از خبرگزاري فارس، دكتر شهاب، پزشك تيم‌ملي در مورد مصدوميت آندرانيك تيموريان، هافبك ملي‌پوش تيم فوتبال استقلال گفت: تيموريان يك آسيب‌ديدگي ساده در عضله كنار مفصل زانو دارد كه تحت درمان است و در تلاش هستيم شرايط را به گونه‌اي فراهم كنيم كه وي از چهارشنبه در تمرينات شركت كند.

وي ادامه داد: اينكه گفته مي‌شود رباط پاي تيموريان آسيب‌ديده، صحت ندارد. مصدوميت اين بازيكن در زمره آسيب‌ديدگي‌هاي ساده است و آندو با چند روز استراحت و فيزيوتراپي مي‌تواند به تمرينات بازگردد.

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و هفتم 4 1390 2:2 بعد از ظهر

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و هفتم 4 1390 1:56 بعد از ظهر

ده‌خيا در نامه خداحافظي به تماشاگران

دروازه‌بان جوان اسپانيايي منچستريونايتد در نامه‌اي از حمايت تماشاگران اتلتيكو از او تشكر و قدرداني كرد و قول داد روزي به اين تيم برخواهد گشت.

 

 

   آنخل ده خيا، دروازه‌بان اسپانيايي فصل گذشته اتلتيكو مادريد كه اخيرا با منچستريونايتد به توافق رسيد، در نامه خداحافظي خود در خطاب به هواداران اتلتيكو مادريد گفت: اميدوارم كه آن‌ها افتخار كنند كه فرزند كالدرون در خارج بازي مي‌كند و به تيمي بزرگ پيوسته است.


دروازه‌بان 20 ساله مادريدي‌ها تاكيد كرد: يك هفته از عقد قراردادم با شياطين سرخ مي‌گذرد، ابتداي كار در اينجا دوران چهار سالگي را به يادم مي‌اندازد كه براي اولين بار به اتلتيكو پيوستم. هرگز حمايت هواداران را فراموش نمي كنم. آرزويم با اين تيم با دو جامي كه در دو فصل به دست آورديم، برآورده شد. از تمام كساني كه در رشد و تقويت بازي من كمك كردند تشكر مي‌كنم. هم چنان كه از كسي كه زمينه را براي انتقالم به منچستريونايتد فراهم كرد، كمال تشكر و قدرداني را دارم.


ده خيا در پايان اين نامه افزود: مطمئنا روزي دوباره به اتلتيكو برخواهم گشت.

در خبرها آمده بود كه منچستريونايتد براي قرارداد پنج ساله با اين دروازه‌بان جوان 25 ميليون يورو به اتلتيكو پرداخت كرد.

 

 

پرس:شخصاازهواداران بارسلونا عذرخواهي مي‌كنم

مديرعامل باشگاه رئال مادريد رفتار مقام امنيتي باشگاهش در واكنش به سخنان چند هوادار بارسلونا را غير‌منطقي و باعث شرمندگي خواند و گفت: شخصا از هواداران بارسلونا عذرخواهي مي‌كنم.

 

     به نقل از آس اسپانيا، فلورنتينو پرس مديرعامل باشگاه رئال مادريد كه به همراه اين تيم در آمريكا به‌سر مي‌برد، پس از مطلع شدن از ماجراي پيش آمده بين چند هوادار بارسلونا و دو مقام امنيتي رئال مادريد به شدت عصباني شد و رسما از رسانه‌ها خواست تا با اطلاع رساني هواداران بارسلونا را كه در محل حضور داشته‌اند پيدا كنند.

پرس گفت: هواداران بارسا يا هر تيم ديگري حق دارند در محلي كه برايشان در نظر گرفته شده تيم را تشويق يا از آن انتقاد كنند، در فيلم منتشر شده مشخص است كه اين هواداران توهين نمي‌كنند و مرتبا با قهرمان دانستن بارسلونا سعي در كنايه زدن دارند و اين چيزي نيست كه رفتار زشت مامور ما را توجيه كند.

پرس افزود: هميشه ادعا مي‌كنيم كه باشگاهمان در بهترين سطح ممكن باشگاه‌داري است و اگر نتوانيم تشويق چند هوادار بارسلونا عليه خود را تحمل كنيم، ديگر چه ادعايي خواهيم داشت. من شخصا از اين هواداران عذرخواهي مي‌كنم.

 

 

 


  به گزارش خبرگزاري فارس، در چند باري كه از كي‌روش بابت غيبت هاي جواد نكونام در اردوي هاي تيم ملي سوال شد وي پاسخ داد كه اين بازيكن طبق هماهنگي براي حضور در تورهاي تابستانه اوساسونا، در اردوها حضور ندارد و اعلام شد براي بازي با مالديو به تمرينات مي آيد.

در حالي كه تيم ملي در اردوي اتريش بود جواد نكونام در تهران در كمپ تيم هاي ملي تمرين انفرادي انجام مي داد تا شبهات در خصوص عدم حضور وي در اردوي اتريش بيشتر شود. زماني كه تيم ملي به ايران بازگشت تا تمرينات خود را براي بازي دوستانه با ماداگاسكار ادامه دهد جواد نكونام در اردوي تيم ملي ديده شد اما نام اين بازيكن در بازي با ماداگاسكار ديده نشد تا علامت تعجب ها بابت اين غيبت بيشتر شود و حتي تصور خط خوردن نام بازيكن اوساسونا براي بازي دوستانه به وجود آيد.

عباس ترابيان سرپرست تيم ملي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي فارس در خصوص دليل غيبت نكونام در بازي دوستانه ديروز اظهار داشت: نكونام بازيكني نيست كه بخواهد خط بخورد. او براي حضور در باشگاه اوساسونا و مذاكره با اين باشگاه براي حضور در بازي با مالديو به اسپانيا رفت.

وي در پاسخ به اين سؤال كه بازي با مالديو در تاريخ فيفا است و چرا بايد يك بازيكن براي چنين مسابقه اي بايد با باشگاه مذاكره كند، گفت: باشگاه اوساسونا هنوز بحثي براي عدم اجازه به نكونام مطرح نكرده اما او رفته تا به آنها بگويد كه ايران با مالديو بازي دارد. اگر باشگاه اوساسونا مخالف حضور نكونام باشد مجبوريم از طريق فيفا وارد عمل شويم.

به گزارش فارس، اعزام نكونام به اسپانيا براي مذاكره با باشگاهش در شرايطي كه ديدار تيم ايران با مالديو در تقويم فيفا ثبت شده نمونه ديگري از ابهامات فدراسيون فوتبال است. اگر قرار بر مذاكره براي حضور يك بازيكن در تيم ملي باشد مگر نه اينكه اين مكاتبه بايد از طريق فدراسيون با باشگاه مورد نظر باشد؟ بر چه اساسي يك بازيكن خودش بايد با باشگاهش براي حضور در بازي تيم ملي كشور آن هم مسابقه اي كه زير نظر فيفا است،‌ مذاكره كند؟

  

 

 

 

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و هفتم 4 1390 1:51 بعد از ظهر

دسته ها : عکس روزانه
بیست و هفتم 4 1390 1:43 بعد از ظهر

حذف برزيل با شكست مقابل پاراگوئه (عكس)

مدعي قهرماني جام ملت‌هاي آمريكاي جنوبي در ضربات پنالتي از مسابقات حذف شد.


 

 


دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و هفتم 4 1390 11:11 صبح
شاهد اصلي اين ماجرا در آگاهي در حال همكاري با نيروي انتظامي براي چهره نگاري از مظنونين از اين حادثه است. به محض اطلاع دقيق از عوامل اين درگيري و متهمان اصلي آن اطلاعات تكميلي از طريق رسانه ها اعلام خواهد شد . . .

بولتن نيوز : فرمانداري و نيروي انتظامي كرج در حال بررسي علت قتل قهرمان قويترين مردان ايران و چهره نگاري از مظنونين بر اساس ادعاي شاهدان درگيري هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، شاهد اصلي اين ماجرا در آگاهي در حال همكاري با نيروي انتظامي براي چهره نگاري از مظنونين از اين حادثه است. به محض اطلاع دقيق از عوامل اين درگيري و متهمان اصلي آن اطلاعات تكميلي از طريق رسانه ها اعلام خواهد شد.

 

مهدي ايران نژاد فرماندار كرج در گفتگو با خبرنگار مهر از حضور مسئولان شهرستان كرج در محل فرماندهي نيروي انتظامي اين شهرستان براي بررسي دقيق علت وقوع قتل ورزشكار كرجي خبر داد. تدابير لازم براي دستگيري سريع عاملان قتل اين ورزشكار  به عمل آمده است.
 
شامگاه شنبه " روح الله داداشي" از قوي ترين مردان جهان در درگيري با اشرار به قتل رسيد. يكي از شاهدان اين حادثه  در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت:  سه سرنشين پرايد به صورت ناگهاني به اين قهرمان كرجي حمله ور شده و پس از وارد آوردن ضرباتي به سينه و گلوي وي اقدام به فرار كردند.

 

وي افزود: پيكر زخمي داداشي پس از درگيري توسط نيروهاي امدادي به بيمارستان شهيد مدني جهانشهر كرج منتقل و در بخش سي پي سي آر بستري شد، اما به دليل شدت جراحات وارده فوت كرد.

 

روح الله داداشي متولد سال 1360 بود و در دوران فعاليت ورزشي خود ۷ دوره قهرماني كرج ، ۲ دوره قهرماني تهران ، ۲ دوره قهرمان ايراني  در رشته پرورش اندام و در قويترين مردان يك دوره چهارم ايران ، ۲ دوره سوم ايران يك دوره قهرماني كشور ، ۲ دوره قويترين مردان آهنين،  يك دوره سوم جهان و يك دوره  اول جهان را در كارنامه داشت.

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و هفتم 4 1390 11:9 صبح

 توجه داشته باشيد بيشترين تاثير را بر روي قد ، ژنتيك و ويژگي هاي وراثتي دارد. و تاثير ورزش بر روي افزايش قد كمتر است .
به طور كلي مي توان گفت انجام تمرينات ورزشي باعث افزايش ترشح هورمن رشد مي شود و با افزايش ترشح هورمن رشد ، احتمال رشد طولي استخوان وجود دارد ، انجام ورزش هاي كششي ، تاثير مستقيمي بر روي ترشح هورمون رشد دارند.
ورزش هاي بي هوازي شديد و پياده روي به مدت حداقل30-20 دقيقه و ورزش هاي كششي خاصي وجود دارد كه ممكن است تا حدي باعث آزاد شدن هورمون رشد شوند. با انجام حركات كششي كه مستلزم كار گروهي ماهيچه ها مي باشد، شدت فعاليت ورزشي بالا مي رود و به دنبال آن غده هيپوفيز قدامي مجبور مي شود كه هورمون رشد بيشتري آزاد نمايد. شركت در فعاليت هاي ورزشي هوازي نيز مي تواند باعث افزايش ترشح هورمون رشد شود
علاوه بر تمرينات هوازي ، شديد و كششي لازم است از تغذيه مناسب ( سرشار از كلسيم مانند لبنيات و ...) و استراحت كافي در طول شبانه روز برخوردار باشند.
در صورتي كه قد پدر و مادر كوتاه باشداحتمال اينكه قد فرزندتان نيز كوتاه باشد وجود دارد ، به همين دليل پيشنهاد مي شود با پزشك متخصص غدد در اين زمينه مشورت نمائيد.
با آرزوي سلامتي

بیست و ششم 4 1390 6:40 بعد از ظهر

شما بهتر است علاوه بر مصرف مواد غذايي طبيعي و پر كالري، تمرينات قدرتي را جهت افزايش ترشح هورمن رشد و تستسترون جهت افزايش وزن و حجم عضلاني را داشته باشيد.
شما مي توانيد مصرف مواد غذايي طبيعي حاوي پروتئين وكربوهيدرات مانند گوشت هاي قرمز ( گوسفند و گوساله ) گوشت هاي سفيد ( مرغ و ماهي ) امعا و احشا ( جگر . دل . قلوه . زبان . مغز ) تخم مرغ و حبوبات ( نخود . لوبيا .عدس و ... ) و مغزها ( گردو . بادام . فندق . پسته و تخمه ها ) ، ماكاروني ، نشاسته ، و .... را داشته باشيد
همچنين لازم است تعداد وعده هاي غذايي را در روز افزايش دهيد .
جهت داشتن رژيم غذايي پر كالري بهتر است به بخش مشاوره> سلامتي> تغذيه مراجعه نمائيد.
با آرزوي سلامتي

بیست و ششم 4 1390 6:22 بعد از ظهر
X