معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1166972
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264
دسته ها : عکس روزانه
بیست و ششم 6 1390 10:50 صبح

 

دسته ها : پرسپولیس
بیست و ششم 6 1390 10:46 صبح

 

دسته ها : استقلال
بیست و ششم 6 1390 10:37 صبح

كشف ليزرانداز در آزادي (عكس)

در حالي كه جو ورزشگاه به سود پرسپوليس شده بود اين هوادار به انداختن ليزر در چشم مهدي رحمتي كرد.


 زماني كه پژمان منتظري علي كريمي را در محوطه جريمه استقلال سرنگون كرد اينطور به نظر مي رسيد كه پرسپوليس از برتري 10 دقيقه اي اش نتيجه خواهد گرفت...
اما برعكس، اين پنالتي يكي از دلايل شكست پرسپوليس در بازي ديروز بود. در حالي كه جو ورزشگاه به سود پرسپوليس شده بود اين هوادار اقدام به انداختن ليزر در چشم مهدي رحمتي كرد تا با افزايش كش و قوس ها ؛ داور ناگهان به سمت ناظر بازي بدود و صحنه را به او گزارش كند.
همه اين ها در شرايطي بود كه لحظه به لحظه به استرس محمد نوري پنالتي زن پرسپوليس افزوده مي شد و در نهايت هم ضربه را به اوت زد.
دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و ششم 6 1390 10:30 صبح

روزنامه ابرار ورزشي 26 شهريور 1390

روزنامه خبر ورزشي 26 شهريور 1390

روزنامه ايران ورزشي 26 شهريور 1390

البرز ورزشي 26 شهريور 1390

وزنامه گل 26 شهريور 1390

روزنامه پيروزي 26 شهريور 1390

وزنامه استقلال 26 شهريور 1390

روزنامه پرسپوليس 26 شهريور 1390

وزنامه نود 26 شهريور 1390

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و ششم 6 1390 10:23 صبح

80 هزار تماشاگر در ورزشگاه حاضر شده اند

به نظر مي‌رسد پس از مدت‌ها در دربي پايتخت، طرفداران دو تيم استقلال و پرسپوليس ورزشگاه آزادي را پر كنند.


 با توجه به ادامه حضور طرفداران دو تيم پيش بيني مي شود تا آغاز بازي ورزشگاه آزادي به جز فاصله اندك طرفداران دو تيم در طبقه دوم، بعد از مدت ها مملو از تماشاگر شود. در چند دربي گذشته ورزشگاه پر نشده بود. در حالي كه 3 ساعت به آغاز بازي باقي مانده جمعيتي نزديك به 80 هزار نفر در ورزشگاه آزادي هستند.

 *تعدادي از نوجوانان با حضور در محوطه زمين چمن به اجراي ورزش زورخانه اي و پهلواني پرداختند.

 * دوربين عنكبوتي آماده تصوير برداري از بازي امروز است و هدايت كنندگان اين دوربين قبل از آغاز بازي آن را تست كردند.

 * گروه سرود نيروي ارتش به مناسبت هفته دفاع مقدس براي تماشاگران سرود جمهوري اسلامي ايران را اجرا كردند.

 * بعد از پخش سرود ايران تماشاگران استقلال كه ظاهرا از شكست هاي پرسپوليس با دايي مقابل اين تيم در فصل قبل خيلي خوشحال هستند باز هم سرمربي اين فصل راه آهن را تشويق كردند.

 

شهرآورد سرخابي هاي پايتخت در آيينه آمار

تيم هاي استقلال و پرسپوليس تهران تا ساعاتي ديگر هفتاد و يكمين شهرآورد پايتخت را در مقابل بيش از 80 هزار هوادار خود برگزار مي كنند.


 درگزارش زير عملكرد دو تيم در هفتاد بازي گذشته مورد بررسي قرار گرفته است:
 * در هفتاد ديدار گذشته تيم هاي استقلال و پرسپوليس 85 بازيكن دو تيم موفق به گل زدن شدند كه سهم تيم استقلال 41 بازيكن و سهم تيم پرسپوليس 44بازيكن است.
 * در تيم استقلال علي جباري و غلامحسين مظلومي هر كدام با 5گل؛ عباس مژدهي 4 گل و حسن روشن ؛ صمد مرفاوي ؛ صادق ورمزيار و فرهاد مجيدي هر كدام با 3گل به ترتيب در صدر گلزنان اين باشگاه قرار دارند.
 *در تيم پرسپوليس تهران نيز مرحوم صفر ايرانپاك با 7 گل، حسين كلاني 6 گل، همايون بهزادي و مهدي هاشمي نسب هر كدام با 4گل و فرشاد پيوس با 3 گل، گلزنان برتر پرسپوليس به تيم استقلال محسوب مي شوند.
 * غلامرضا فتح آبادي ، شاهرخ بياني و مهدي هاشمي نسب از بازيكناني هستند كه در هر دو تيم بازي كردند و موفق به گلزني شدند.
 فتح آبادي 2 گل به پرسپوليس و يك گل به استقلال، بياني 2 گل به استقلال ويك گل به پرسپوليس و مهدي هاشمي نسب وقتي درتيم پرسپوليس بود 4 گل به استقلال زد و زماني كه عضو تيم استقلال بود يك گل براي اين تيم به ثمررساند.
 * تيم هاي استقلال و پرسپوليس از فروردين ماه سال 1347 كه نخستين ديدارخود را برگزار كردند تا به حال در مجموع 70 بار مقابل يكديگر صف آرايي كردند كه در مجموع تيم استقلال در 22 بازي و پرسپوليس در 17 ديدار برنده شدند و 31 بازي نيز با نتيجه تساوي خاتمه يافته است.
 * پرگل ترين ديدار اين دو تيم ؛ شهرآورد 16 شهريور 1352 است كه با نتيجه شش بر صفر به سود تيم  پرسپوليس به اتمام رسيد.
 * در طول 44 سال گذشته، ديدارهاي چهارم، ششم و سي و هشتم دو ديدار ناتمام ماند كه فدراسيون فوتبال هر سه ديدار را به سود تيم استقلال اعلام كرد.
 * تاكنون 141 گل در 70 ديدار بين تيم هاي استقلال و پرسپوليس رد و بدل شده است كه سهم استقلال با 72 گل برابر با 10/51 درصد و سهم پرسپوليس با 69گل يعني 90/48 درصد است.
 * تنها ديدار سي ام دو تيم كه در روز 19 اسفندماه سال 1367 برگزار شد، ضربات پنالتي تعيين كننده تيم  پيروز ميدان بود كه پرسپوليس با نتيجه 4 بر 2استقلال را پشت سر گذاشت.
 * از نظر سرعت در زدن گل، تيم استقلال ركورد دار است. علي سامره در ديدارپنجاه و سوم در دقيقه اول بازي، رضا عادل خاني و داود سيد عباسي به ترتيب در شهرآوردهاي يازدهم و پنجاه و ششم در دقيقه سوم و اميد روانخواه دردقيقه چهارم ديدار شصت و چهارم براي استقلال تهران گل زدند، حسين كلاني مهاجم سرخ پوشان در دقيقه دوم ديدار ششم براي پرسپوليسي ها گلزني كرد.
 * تيم پرسپوليس تهران از نظر گل زدن در دقايق پاياني بازي ركورد دار اين ديدارهاست. مازيار زارع در دقيقه 4+90 ديدار شصت و ششم گل تساوي بخش تيمش را به ثمر رساند.همچنين صفر ايرانپاك در ديدار هفتم ، حسين كلاني در ديدار هشتم و همايون بهزادي در شهرآورد دوازدهم در دقيقه 90 بازي براي تيم پرسپوليس گلزني كردند . پيروز قرباني مدافع استقلال نيز در دقيقه 2+90 در ديدار پنجاه و هشتم گل پيروزي بخش آبي پوشان را به ثمر رساند.
 * تيم استقلال تهران از شهرآورد چهل و دوم در روز 27 مهر ماه سال 1375 تا ديدار چهل و نهم در نهم ديماه 1379 در هشت ديدار متوالي موفق به شكست پرسپوليس نشد.
 * شش ديدار سرخ آبي پايتخت ( بازي 62 تا 67) نيز با نتيجه مشابه يك بر يك به پايان رسيد.

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و پنجم 6 1390 3:42 بعد از ظهر

اطلاعيه باشگاه سپاهان در رابطه با ديدار با السد

باشگاه فولاد مباركه سپاهان با توجه به مطالب و اخبار منتشره در رسانه هاي خبري در خصوص محروم بودن رحمان احمدي در ديدار با السد قطر اطلاعيه اي را منتشر كرد.


 به نقل از پايگاه خبري سپاهان، در اين اطلاعيه آمده است: نظر به اينكه از ديدگاه باشگاه فولاد مباركه سپاهان و نماينده و ناظر كنفدراسيون فوتبال آسيا رحمان احمدي مجاز به بازي در ديدار تيم هاي فوتبال سپاهان ايران و السد قطر بوده است لذا از اصحاب محترم رسانه استدعا داريم تا در فضايي توام با آرامش براي حل و فصل اين موضوع ما را ياري كنند.


 باشگاه فولاد مباركه سپاهان اين آمادگي را دارد تا در صورت اعتراض در هر زماني از سوي باشگاه السد قطر نسبت به بازي رحمان احمدي در ديدار روز چهارشنبه، با جميع ملاحظات و مستندات كارشناسي و حقوقي در اين باره پاسخگو باشد.


 با سپاس از نگراني و دلسوزي همه علاقه مندان، هواداران، ورزشي نويسان و رسانه ها تاكيد مي نمائيم كه اقدامات قابل توجهي در اين موضوع از سوي اين باشگاه به عمل آمده كه در ادامه به اطلاع همگان خواهد رسيد.

دسته ها : خبر های ورزشی
بیست و پنجم 6 1390 3:27 بعد از ظهر

حاشيه دربي 71

5 تماشاگر كه اشيايي را به داخل زمين پرتاب مي كردند، توسط نيروي انتظامي دستگير شدند.


 هواداران پرسپوليس و استقلال از ساعت‌ها قبل با يكديگر كري خواني مي‌كنند و به سمت هم اشيا و سنگ مي‌اندازند. در همين راستا 5 تماشاگر كه از طبقه اول ورزشگاه اشيايي را به داخل زمين پرتاب مي‌كردند، توسط ماموران نيروي انتظامي دستگير شدند.

 *هواداران پرسپوليس به شدت علي كريمي را تشويق مي‌كنند. استقلالي‌ها هم به تشويق مجيدي مي‌پردازند.

 *دوربين‌هاي تلويزيوني براي تهيه گزارش در ميان تماشاگران و بوفه‌ها حضور يافتند.

 *از سوي مسئولان برگزاري مسابقه و از بلندگوي ورزشگاه آزادي هفته دفاع مقدس گرامي داشته شد.

 *تماشاگران كهكيلويه و بوير احمدي با در دست داشتن طوماري وارد ورزشگاه آزادي شدند. آنها در اين طومار خواستار رسيدگي به مشكلات ورزش اين استان بودند.

 *گروه موزيك با استقرار در كنار زمين براي تماشاگران موسيقي زنده اجرا مي‌كند.

 * برخي از هواداران 2 تيم پيراهن‌هاي علي كريمي و فرهاد مجيدي را بر تن دارند.

 * وسايلي كه بردن آنها به داخل ورزشگاه ممنوع است، توسط نيروي انتظامي جمع آوري شده است.

 

چهار ساعت تا دربي؛ پايان بليت فروشي

بليت فروشي شهرآورد تهران در فاصله چهار ساعت به آغاز اين ديدار به پايان رسيد تا بسياري از هواداران تماشاي اين بازي مهم را از دست بدهند.


 بليت فروشي ديدار تيم هاي پرسپوليس و اسقلال از ساعت 6 صبح امروز آغاز شد و دقايقي قبل به پايان رسيد و ديگر هيچكدام از باجه هاي ورزشگاه آزادي به هواداران بليت ارايه نمي كنند.
 اين در حالي است كه حدود هفتاد هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي مستقر شده اند و حدود 30هزار جايگاه خالي در ورزشگاه وجود دارد.
 نكته جالب ديدار فوق اين است كه بسياري از هواداراني كه بليت اين ديدار را تهيه كرده اند اجازه ورود به ورزشگاه را پيدا نمي كنند و از سوي ماموران به آنها گفته مي شود كه ظرفيت تكميل است در حالي كه تنها هفتاد هزار تماشاگر در جايگاه هاي مختلف حضور دارند.
 كنترل نامناسب سازمان ليگ و ماموران حاضر در ورزشگاه آزادي باعث شد تا بليت هاي پنج هزار توماني اين ديدار در بازار سياه به قيمت هاي بيست و پنج و حتي سي هزار تومان به فروش برسد.
 از نكات تحسين برانگيزي كه از سوي مجموعه آزادي براي اين ديدار در نظر گرفته شده است ايجاد چادرهايي براي مصدومان احتمالي است كه در اين راستا چند هواداري كه بر اثر سنگ پراني دچار شكستگي جزئي از ناحيه سر شدند دراين چادرها مورد درمان قرار گرفتند.
 اما هواداران حاضر در ورزشگاه آزادي همچون ساليان اخير از كيفيت غذاهايي كه در ورزشگاه به فروش مي رسد و همچنين از شرايط نابسامان آب خوري ها گله مند هستند.
 به نظر مي رسد اين مشكل در ورزشگاه آزادي هميشگي و غير قابل برطرف شدن است.

ضور 70 هزار تماشاگر در آزادي

به دليل درگيري تماشاگران دو تيم استقلال و پرسپوليس در طبقه دوم مامورين نيروي انتظامي يك قسمت از جايگاه پرسپوليسي‌ها را كسر كردند.


 درگيري تماشاگران دو تيم استقلال و پرسپوليس در طبقه دوم آنقدر زياد شد كه ماموران نيروي انتظامي مجبور شدند فاصله بين تماشاگران را زياد كنند و از همين رو يك قسمت جايگاه طرفداران پرسپوليس را كم كردند. جالب اينجاست كه اين اتفاق در طبقه اول هم رخ داد و اين بار رو به روي جايگاه خالي شد تا به اين ترتيب سنگ پراني ها متوقف شود. البته پس از دقايقي به خاطر اعتراض پرسپوليسي ها جايگاه طبقه اول آنها باز شد و تماشاگران به جايگاه هاي خود برگشتند.

 * به دليل پرتاب اشياي مختلف 4 نفر از تماشاگران دو تيم آسيب ديدند و براي مداوا به چادرهاي امداد منتقل شدند.

 *درگيري طرفداران دو تيم باعث شد تعداد يگان هاي ويژه در قسمت هاي درگيري بيشتر شود.

 * يكي از تماشاگران استقلال كه از خوزستان به تهران آمده با نواختن "ني انبان" شور و حال خاصي در بين طرفداران اين تيم ايجاد كرده است.

 *تعداد زيادي از صندلي هاي رو به روي جايگاه به دليل درگيري تماشاگران دو تيم تخريب شد.

 * مسئولان ورزشگاه آزادي در كنار جايگاه خبرنگاران جايگاهي را براي جانبازان و معلولان احداث كرده اند تا آنها از امكانات اين جايگاه استفاده كنند. محمد حسين اسماعيلي مدير روابط عمومي مجموعه ورزشي آزادي در اين باره گفت: اين عزيزان از اين پس مي توانند به همراه يك نفر بدون تهيه بليت وارد ورزشگاه شوند.
 وي همچنين از نصب دو تلويزيون بزرگ ال سي دي در جايگاه خبرنگاران خبر داد و گفت: اين تلويزيون ها تهيه شده ولي تنها مشكل ما براي نصب آنها است. قرار است سقف جايگاه خبرنگاران ترميم شود تا از چكه كردن آب جلوگيري شود. پس از نصب و ترميم سقف با برداشتن شيشه جايگاه اصحاب رسانه به زودي تلويزيون هاي بزرگ در اين جايگاه نصب مي شود.

 *اعضاي تيم استقلال ساعت 11 صبح امروز يك تمرين سبك را در محوطه هتل آكادمي انجام دادند.

 *تركيب تيم استقلال تا ساعت 15 توسط مظلومي اعلام مي شود و 2 بازيكن از جمع 20 نفر حاضر در اردو خط مي خورند.

 * هم اكنون نزديك 70 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند.
 دربي 71 ساعت 18:30 آغاز مي‌شود.
 

دسته ها : news
بیست و پنجم 6 1390 3:23 بعد از ظهر
X