معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

پودولسكي رسما به آرسنال ملحق شد

مهاجم شماره 10 تيم فوتبال اف.سي كلن آلمان با مبلغ 13 ميليون يورو راهي آرسنال شد.


 

به نقل از رويترز، لوكاس پودولسكي متولد ۱۹۸۵ سيليزياي لهستان با قبول شرايط مندرج در قرارداد ارسالي باشگاه آرسنال رسما به اردوي تفنگداران لندن ملحق شد.

روزنامه بيلد چاپ آلمان نيز در سايت اينترنتي خود اين خبر را تاييد كرده و آورده است: لوكاس پودولسكي مهاجم ملي‌پوش اف.سي كلن آلمان فصل آينده را در لندن سپري خواهد كرد.

ارزش قرارداد لوكاس 13ميليون يورو عنوان شده است. قرارداد كلن با اين بازيكن در تابستان ۲۰۱۳ خاتمه مي‌يافت و اين مبلغ براي طرف آلماني نيز رقم قابل قبولي به شمار مي‌رود.

پودولسكي يك فصل ناموفقي را در لباس بايرن مونيخ تجربه كرد و بار ديگر به كلن بازگشت. وي يكي از مهره‌هاي كليدي تيم آلمان بوده كه مقامات فوتبال اين كشور براي درخشش در يورو ۲۰۱۲ نيز به او دل بسته‌اند.

 

دسته ها : خبر هاي ورزشي
هجدهم 12 1390 2:44 بعد از ظهر

استقلال چهارشنبه به شيراز مي رود

مظلومي از فتح الله زاده خواسته درصورت امكان شرايط برگزاري يك جلسه تمرين سبك در حافظيه را روز چهارشنبه فراهم نمايد تا بازيكنان با وضعيت زمين آشنا شوند.


كاروان تيم فوتبال استقلال عصر چهارشنبه راهي شيراز مي شود تا يك روز بعد از آن در اين شهر فينال جام حذفي را برگزار نمايد. شاگردان مظلومي بعد از بازي روز شنبه با راه آهن از روز يكشنبه تمرينات خود را در ورزشگاه دستگردي دنبال مي كنند و پس از برگزاري آخرين جلسه تمريني در روز چهارشنبه روانه شيراز خواهند شد.

از اردوي اين تيم خبر مي رسد احتمال حضور آندو تيموريان در فينال حذفي هم وجود دارد. آنها پس از حضور در شيراز در هتل پارس مستقر خواهند شد. مظلومي از فتح الله زاده خواسته درصورت امكان شرايط برگزاري يك جلسه تمرين سبك در حافظيه را روز چهارشنبه فراهم نمايد تا بازيكنان با وضعيت زمين آشنا شوند.

دسته ها : خبر هاي ورزشي
هجدهم 12 1390 2:43 بعد از ظهر
X