معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

چك سفيد تاتنهام براي خوزه مورينيو

باشگاه تاتنهام حاضر است هرچه ' خوزه مورينيو' مي خواهد به او بدهد تا اين سرمربي پرتغالي به هدايت اين تيم شمال لندن تن در دهد.


به گزارش ديلي ميرر، ''دانيل لوي'' رييس باشگاه تاتنهام در صورتي كه اتحاديه فوتبال انگليس ''هري ردنپ'' سرمربي اين تيم را براي هدايت تيم ملي بكاربگيرد ، قصد دارد يك معامله بزرگ انجام دهد. او از سرمربي رئال مادريد خواسته است مبلغ مورد نظر خود را براي عقد قرارداد با اين تيم تعيين كند.

آقاي خاص كه هميشه از آرزوي خود براي بازگشت به ليگ برتر سخن گفته بود، چندي پيش اعلام كرد كه مي خواهد در تابستان از رئال مادريد برود.

او به تازگي يك خانه هم در لندن براي اقامت خانواده اش خريد و گمانه زني ها براي پيوستن او به يكي از دو باشگاه تاتنهام و چلسي را قوت بخشيد.

هرچندكه رابطه اين سرمربي پرتغالي با مالك روس باشگاه چلسي تيره است ولي هواداران تيم آبي پوش لندن روياي بازگشت او را دارند.

با وجود اين به نظر مي رسد باشگاه تاتنهام نخستين گام را در رقابت با ساير باشگاه هاي انگليس و جذب اين سرمربي موفق برداشته است.

شيوه هميشگي لوي پرهيز از موضوعات جنجالي بوده است ولي رويكرد كنوني او براي جذب مورينيو نشان از تغيير رفتار او دارد. گفته مي شود او قصد دارد با جايگزين كردن مورينيو در مسند هدايت تاتنهام، سطح فوتبال اين باشگاه را ارتقا دهد و بيش از گذشته درگير موضوعات چالش برانگيز كند؛ دو روشي كه مورينيو ثابت كرده در آن ها موفق و پيروز است.

از لحاظ تجاري نيز تاتنهام ساخت ورزشگاه 55 هزار نفري را در ماه هاي آينده آغاز خواهد كرد. در چنين شرايطي قرار گرفتن يك چهره مورد توجه رسانه هاي جهان همچون مورينيو به گردش مالي اين باشگاه كمك زيادي خواهد كرد.

مورينيو پيش از اين گفته است در صورتي كه به انگليس بازگردد براي يك دوره طولاني در آنجا خواهد ماند.

لوي پيش بيني مي كند كه پيشنهادهاي وسوسه انگيز و جالب توجهي از سوي باشگاه هاي ليگ برتر انگليس براي جذب اين سرمربي پرتغالي ارائه شود. به طور مثال اگر اراده '' شيخ منصور'' مالك منچسترسيتي بر تغيير مانچيني و جايگزيني مورينيو قرار گيرد؛ رقمي پيشنهاد مي كند كه به طور قطع هنگفت خواهد بود.

براي پرهيز از همه اين احتمالات؛ لوي از مورينيو خواسته است هر مبلغ كه به عنوان دستمزد مي خواهد تعيين كند.

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و هفتم 12 1390 1:1 بعد از ظهر

گفت‌وگو با بازيكنان پرسپوليس درباره تباني

خبر تاييد تباني بازيكنان تيم فوتسال پرسپوليس در ديدار با گيتي پسند كه منجر به قهرماني تيم اصفهاني شد،‌ جمعه توسط محمد رويانيان اعلام شد. اين در حالي است كه بازهم برخي از بازيكنان تباني را رد اما تعدادي ديگر آن را تاييد مي‌كنند.


به نقل از ايسنا، مدير عامل باشگاه پرسپوليس تهران جمعه در گفت‌وگو با خبرگزاري‌ها از تباني تعدادي بازيكنان تيم فوتسال پرسپوليس خبر داد اما پس از انتشار اين خبر محمدرضا حيدريان، سرمربي اين تيم هنوز حاضر به مصاحبه در اين خصوص نشده است و حتي نزديكترين اشخاص به او هيچ خبري از حيدريان ندارند، باشگاه پرسپوليس حيدريان را در بحث تباني بي‌تقصير دانسته و تنها تعدادي از بازيكنانش را عامل تباني مي‌داند. تعدادي از بازيكنان فوتسال پرسپوليس درباره اين اتفاق با ايسنا به گفت و گو پرداختند. برخي از بازيكنان از تمام جريانات قبل از بازي اظهار بي اطلاعي مي‌كنند و برخي هم از موضوعاتي پرده برداشتند كه در ادامه مي‌خوانيد:

وحيد سيفان، دروازه‌بان دوم پرسپوليس كه در دقايق پاياني بازي با گيتي پسند به زمين آمد و سه گل هم دريافت كرد، در اين باره توضيح داد: وقتي دروازه‌بان اول مصدوم شد، به زمين رفتم و با توجه به اين كه اولين بازي‌ام بود، سعي كردم خوب ظاهر شوم.

وي افزود: قبل از بازي پيشنهادي به من نشده بود و كسي هم با من صحبت نكرد، درباره ساير بازيكنان هم اطلاع ندارم كه كسي پول گرفته است يا نه.

داوود عباسي هم كه در طول بازي با گيتي‌پسند از تماشاگران درباره بازي منصوري و ماهان سوال مي‌كرد، درباره تباني تيمش گفت: نمي دانم مسئولان باشگاه به چه شكل اين موضوع را اعلام كرده‌اند، آن‌ها بايد از ما بازيكنان سوال مي‌كردند، به هر حال وقتي درباره ما قضاوت مي‌كنند، بايد پرسش و تحقيق هم صورت گيرد.

اين بازيكن اضافه كرد: باشگاه چه مدركي داشته كه چنين راي را داده است؟ اگر مدركش فيلم بازي باشد، من دو توپ لو دادم و اين در فوتبال طبيعي است. 10 سال است كه در ليگ بازي مي‌كنم و با تيم ملي در جام جهاني حضور داشتم، اما به اين راحتي با آبرويمان بازي كردند. آقاي فردوسي‌پور بعضي از صحنه هاي بازي را نشان داد و خودش هم قضاوت كرد. اين بازي به هيچ وجه براي ما اهميتي نداشت، اما با اين حساب باز هم در نيمه اول فوق‌العاده‌ بوديم، در نيمه دوم هم كم آورديم و حتي خود رضا حيدريان در نيمه دوم انرژي‌اش كم شده بود.

عباسي همچنين درباره پرسيدن نتيجه‌ بازي منصوري و ماهان از تماشاگران گيتي‌پسندي و همچنين خوش و بش با بازيكنان گيتي‌پسند بعد از بازي، اذعان كرد: من ديدم تماشاگران با هم درباره آن بازي صحبت مي‌كنند و كنجكاو شدم ببينم آن طرف چقدر زمان به پايان بازي مانده است. درباره خوش و بش كردنم با وحيد شمسايي و مصطفي نظري هم بايد بگويم من، وحيد و مصطفي رفاقت ديرينه داريم و پس از بازي درباره خاطرات گذشته صحبت مي‌كرديم.

نصرالله مومن ديگر بازيكن سرخپوشان كه دومين گلزن ليگ است و مقابل گيتي‌پسند هم يك گل زد، درباره تباني تيمش اظهار بي‌اطلاعي كرد و گفت: به تصميم رويانيان احترام مي‌گذارم، اما نمي دانم با چه مدركي تباني را اثبات كرده‌اند. نمي توانم به كسي هم انگ بزنم، به هر حال هر كس آبروي خودش را دارد و براي حفظ آن چنين كارهايي نمي‌كند.

محمد بني اسد نيز با بيان اين كه با تمام وجود در اين بازي حاضر شده است، عنوان كرد : رضا حيدريان قبل از شروع بازي به ما تاكيد كرد كه بايد بازي را ببريم، اما نمي دانم نيمه دوم اينقدر ضعيف بازي كرديم. بعضي از بازيكنان در حد و اندازه خودشان نبودند.

اين بازيكن ادامه داد: مي دانم كه قبل از بازي با تعدادي از بازيكنان تماس گرفته و به آن‌ها پيشنهاد تباني شده بود كه مطمئنم هيچ كس قبول نكرد. بر خلاف اين كه حسين شمس مرا به پرسپوليس آورد، اما هيچ كس با من هم تماس نگرفت.

علي عابديني هم كه از بازيكنان اميد پرسپوليس است، تصريح كرد: به ياد دارم زماني كه در اين بازي روي نيمكت بودم، حيدريان آمد و گفت: تباني در كار نيست و من هم با وجود اين كه بعضي از دوستانم در گيتي‌پسند هستند، اما بازي قابل قبولي را ارائه دادم، چون دومين بازي‌ام بود و مي خواستم خودم را نشان دهم.

وي خاطر نشان كرد: قبل از بازي هيچ كس با من صحبت نكرد و من هم مثل همه وجدان دارم و تن به چنين كارهايي نمي‌دهم.

اما در اين بين امير نوراللهي دروازه‌بان اول پرسپوليسي‌ها كه هشت گل را از گيتي‌پسند دريافت كرد، با ردهر گونه صحبت از طرف گيتي‌پسند با هم تيمي‌ها و خودش ادعاهايي را درباره اتفاقات هفته‌ آخر ليگ فوتسال مطرح كرد.

نوراللهي به گفت: مدير عامل باشگاه منصوري قبل از بازي با تعدادي از دوستانم در پرسپوليس تماس مي گرفت و وعده پرداخت بدهي‌هايشان را مي داد و حال و احوالشان را مي پرسيد، در حالي كه در شش ماهه گذشته حتي جواب تلفن‌هايشان را نمي داد، اما به بازي گيتي‌پسند كه نزديك مي‌شديم، خودش تماس مي گرفت.

دروازه‌بان پرسپوليس درباره عملكردش در اين بازي و دريافت هشت گل از گيتي پسند تاكيد كرد: اگر فيلم بازي را بررسي كردند و به اين رسيدند كه من حتي يك گل را به عمد دريافت كردم، حق با آن‌ها است. به اعتقادم اين پرونده‌ نياز به تحقيق بيشتري دارد و نمي‌شود روي فيلم بازي تصميم گيري كرد. بايد مدرك قانع كننده‌اي را رو كنند.

صحبت‌هاي پاياني را از محمد كاتبي بازيكن باسابقه پرسپوليس بخوانيد كه با تاييد تباني هم تيمي‌هايش ناگفته‌هاي اين بازي را مطرح كرد.

كاتبي كه به دليل مصدوميت برابر گيتي‌پسند به ميدان نرفت، اعلام كرد: قبل از بازي مطلع شدم كه با رضا حيدريان تماس هاي زيادي گرفته مي‌شد و از طرف باشگاه گيتي‌پسند به او مي‌گفتند «ماهاني‌ها بازيكنانشان را فرستاده‌اند خانه هايشان و منصوري با تباني قهرمان خواهد شد، تو هم بيا تباني كن» اما حيدريان قبول نكرده بود.

اين بازيكن اضافه كرد: رضا حيدريان حتي در بين دو نيمه با بازيكنان صحبت كرد و گفت 20 سال در فوتسال بوده و هيچ وقت چنين كارهايي نكرده است. به هر حال من كه در اين بازي نبودم، از اين نتيجه‌ خجالت مي‌كشم.

كاتبي همچنين با بيان اين كه با تعدادي از بازيكنان پرسپوليس قبل از بازي صحبت شده بود، اظهار كرد: يكي، دو نفر از بازيكنان كه از رفيقان وحيد شمسايي هستند، شيطنت كرده‌اند و الان ما چوبش را مي‌خوريم. مطمئنا 80 ـ 90 درصد از بازيكنان پرسپوليس سالم اند، چون نمي‌شود همه دست به يكي كنند و با هم تباني كنند. من با اين چند نفر رفاقت كرده‌ام و نمي توانم رفيقانم را بفروشم و اسمشان را اعلام كنم.

كاتبي همچنين با اشاره به اين كه در بازي تيم‌هاي فولاد ماهان و شهيد منصوري هم تباني رخ داده است، افزود: تباني در اين بازي كاملا مشخص است، حتي شنيده‌ام كه باشگاه منصوري مبلغي را به حساب ماهاني ها واريز كرده است تا مقابل منصوري بازي نكنند. با اين حال نمي دانم چرا همه به تباني پرسپوليس تاكيد مي‌كنند.

پس از اعلام تباني تيم پرسپوليس توسط مسئولين اين باشگاه كميته‌ انضباطي فدراسيون فوتبال تحقيقاتش را در اين زمينه آغاز كرده است. با اين حال بايد ديد جامي كه گيتي‌پسندي‌ها به اصفهان برده اند در اين شهر مي‌ماند يا اين كه بايد منتظر اتفاقات جديدي باشيم.

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و هفتم 12 1390 12:54 صبح

 


روزنامه ايران ورزشي


روزنامه نود 27 اسفند 1390


روزنامه تماشا 27 اسفند 1390


روزنامه استقلال 27 اسفند 1390


روزنامه ابرار ورزشي 27 اسفند 1390روزنامه گل 27 اسفند 1390

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و هفتم 12 1390 8:57 صبح

 

قرعه‌كشي يك‌چهارم نهايي ليگ ‌قهرمانان اروپا انجام شد/اين مادريدي‌هاي خوش شانس

بازي رفت از مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا در روزهاي هفتم و هشتم فروردين ماه برگزار خواهد شد.

؛قبل از قرعه كشي بازي هاي يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان بحث بيشتر هواداران تيم هاي اروپايي در سايت هاي مختلف خبري اين بود كه كدام تيم شانس اين را دارد كه با نماينده قبرس (كه براي نخستين بار است پا به اين مرحله گذاشته است) روبرو مي شود.
به نظر در اين بين رئالي ها خيلي خوش شانس تر از بساير تيم ها بودند كه در اين مرحله به تيم آپوئل قبرس برخورد كردند.
در مراسم قرعه كشي اين مرحله كه امروز با حضور بزرگان يوفا و فيفا برگزار شد 8 تيم راه يافته به مرحله يك چهارم نهايي جريفان خود را شناختند.
بر اساس قرعه كشي انجام شده فينال ليگ قهرمانان اروپا در خانه بايرن مونيخ آلمان (19 ماه مي) برگزار خواهد شد و به همين مناسبت در ابتداي مراسم حاضرين با اين استاديوم و تاريخچه آن بيشتر آشنا شدند.
قرعه كشي برنامه مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا به شرح زير است:
آپوئل – رئال مادريد
المپيك مارسي – بايرن مونيخ
بنفيكا – چلسي
ميلان – بارسلونا
بر همين اساس بازي هاي رفت از يك چهارم نهايي 27 و 28 مارس (7 و 8 فروردين) و بازي‌هاي برگشت 3 و 4 آوريل (14 و 15 فروردين) برگزار خواهد شد.
برنده ديدار بايرن مونيخ و مارسي در مرحله بعد به مصاف برنده بازي رئال مادريد و آپوئل مي‌رود و برنده ديدار بنفيكا و چلسي با برنده مسابقه ميلان و بارسا روبه‌رو مي‌شود.
 

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و هفتم 12 1390 8:50 صبح

http://www.fcesteghlal.ir/UserFile/Pictures/ESTEGHLAL-5.JPG

http://www.fcesteghlal.ir/UserFile/Pictures/ESTEGHLAL-4.JPG

http://www.fcesteghlal.ir/UserFile/Pictures/ESTEGHLAL11.JPG

http://www.fcesteghlal.ir/UserFile/Pictures/ESTEGHLAL-3.JPG

http://www.fcesteghlal.ir/UserFile/Pictures/ESTEGHLAL-6.JPGhttp://www.fcesteghlal.ir/UserFile/Pictures/ESTEGHLAL.JPG

نمايش اسلايد
 
 
دسته ها : استقلال
بیست و هفتم 12 1390 8:46 صبح

هرمزگاني‌ها زودتر جشن صعود را گرفتند

سرمربي تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان با اشاره به اينكه اين استان بايد زودتر از اينها نماينده‌اي در ليگ برتر داشت، گفت: مردم و فوتبالدوستان در هرمزگان از هفته پيش جشن گرفته‌اند.


 

 اكبر ميثاقيان در مورد ديدار اين تيم برابر شهرداري ياسوج ضمن بيان مطلب فوق گفت: بازي بسيار سختي را پيش رو داريم، البته مشكلات تمام بازي‌هاي ليگ دسته اول آدم را ديوانه مي‌كند. البته شهرداري هم شانس صعود به پلي‌آف را دارد، به همين دليل با قدرت برابرمان به ميدان مي‌آيند.
 
 وي با بيان اينكه اميدوار است بازيكنان شب عيدي شل نگرفته و با تمام توان در اين بازي به ميدان بروند، افزود: قطعا پيروزي در اين بازي و صعود قطعي تيم به ليگ برتر، هديه بزرگي از جانب ما به مردم هرمزگان است اما آنها زودتر و از هفته پيش جشن قهرماني و صعود گرفتند.
 
 سرمربي تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان در مورد مشكلات موجود در مسابقات دسته اول اظهار داشت: بعد از مسابقات، روزنامه‌ها بايد 4 صفحه خود را به صحبت‌هاي من اختصاص دهند تا اين مشكلات را بيان كنم.
 
 وي اضافه كرد: تيم آلومينيوم مشكلات مالي زيادي داشت كه هنوز هم اين مشكلات ادامه دارد. تيم در حال انحلال بود اما خدايي مانديم و امروز در آستانه ليگ برتر قرار داريم. مردم استان هرمزگان اين تيم را دوست دارند و حقشان است نماينده در ليگ برتر داشته باشند.
 
 ميثاقيان با بيان اينكه هرمزگان استاني زر خير است، خاطرنشان كرد: عمر فوتبال در اين استان بيش از 50 سال است و بايد زودتر در ليگ برتر سهميه داشت، اميدوارم اين تيم و استان حق واقعي‌اش را از فوتبال ايران بگيرد.
 
 وي در مورد اينكه آيا آلومينيوم هرمزگان مي‌تواند در ليگ برتر موفق باشد؟،ادامه داد: بايد براي رسيدن به اين هدف برنامه‌ريزي كرد. برخلاف تيم‌هاي استان‌هاي شمالي، تحمل شرايط جوي در اينجا بسيار بسيار سخت است، ضمن اينكه مشكلات مالي هم وجود دارد و اگر مسئولان حمايت نكنند، اين تيم به وضعيت داماش، صبا، شاهين و ... دچار خواهد شد.
 
 سرمربي تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان در پايان در مورد ادامه همكاري‌اش با تيم آلومينيوم هرمزگان گفت: اين مسئله برايم مهم نيست. هدفم اين است كه تيم را به ليگ برتر بياورم و بعد از آن هم به خدا توكل مي‌كنم. من مربي هستم و در هر نقطه‌اي از ايران كه بخواهند، كار خواهم كرد.
 

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و چهارم 12 1390 9:56 بعد از ظهر

 

عادل چطور توانست حرف هاي معاون وزير را لب خواني كند؟

 راز اينكه عادل فردوسي پور چطور توانسته حرف هاي معاون وزير ورزش را لب خواني كند ، فاش شد.

به گزارش خبرآنلاين ؛ عادل فردوسي پور براي رمزگشايي از اتفاقات فدراسيون فوتبال ، فيلم هاي گرفته شده همكارانش از روز مجمع را در اختيار دو كارشناس خبره اين كار سپرد و جالب اينجا بود كه اگرچه هر يك از اين دو به طور جداگانه نوار فيلم ها را ديدند اما نوشته هاي شان از حرف هاي حميد سجادي در روز مجمع ، يكسان بوده است. اين دو كارشناس كه در اين كار با عادل همكاري كردند ، دو هموطن كم شنوا هستند كه تحصيلات عاليه آكادميك دارند . اين دو تحصيلات شان را از همين طريق ادامه داده اند و با لب خواني گفته هاي اساتيد شان توانسته اند به درجات بالاي تحصيلي برسند و براي خود كارشناساني خطبه هستند. نكته جالب اين بوده كه اين دو به دليل اينكه صورت عزيز محمدي در تصاوير به صورت كامل مشخص نبوده است ، نتوانسته اند حرف هاي او را هم تشخيص بدهند.

 

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و چهارم 12 1390 10:2 بعد از ظهر

هرمزگاني‌ها زودتر جشن صعود را گرفتند

سرمربي تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان با اشاره به اينكه اين استان بايد زودتر از اينها نماينده‌اي در ليگ برتر داشت، گفت: مردم و فوتبالدوستان در هرمزگان از هفته پيش جشن گرفته‌اند.


 

 اكبر ميثاقيان در مورد ديدار اين تيم برابر شهرداري ياسوج ضمن بيان مطلب فوق گفت: بازي بسيار سختي را پيش رو داريم، البته مشكلات تمام بازي‌هاي ليگ دسته اول آدم را ديوانه مي‌كند. البته شهرداري هم شانس صعود به پلي‌آف را دارد، به همين دليل با قدرت برابرمان به ميدان مي‌آيند.
 
 وي با بيان اينكه اميدوار است بازيكنان شب عيدي شل نگرفته و با تمام توان در اين بازي به ميدان بروند، افزود: قطعا پيروزي در اين بازي و صعود قطعي تيم به ليگ برتر، هديه بزرگي از جانب ما به مردم هرمزگان است اما آنها زودتر و از هفته پيش جشن قهرماني و صعود گرفتند.
 
 سرمربي تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان در مورد مشكلات موجود در مسابقات دسته اول اظهار داشت: بعد از مسابقات، روزنامه‌ها بايد 4 صفحه خود را به صحبت‌هاي من اختصاص دهند تا اين مشكلات را بيان كنم.
 
 وي اضافه كرد: تيم آلومينيوم مشكلات مالي زيادي داشت كه هنوز هم اين مشكلات ادامه دارد. تيم در حال انحلال بود اما خدايي مانديم و امروز در آستانه ليگ برتر قرار داريم. مردم استان هرمزگان اين تيم را دوست دارند و حقشان است نماينده در ليگ برتر داشته باشند.
 
 ميثاقيان با بيان اينكه هرمزگان استاني زر خير است، خاطرنشان كرد: عمر فوتبال در اين استان بيش از 50 سال است و بايد زودتر در ليگ برتر سهميه داشت، اميدوارم اين تيم و استان حق واقعي‌اش را از فوتبال ايران بگيرد.
 
 وي در مورد اينكه آيا آلومينيوم هرمزگان مي‌تواند در ليگ برتر موفق باشد؟،ادامه داد: بايد براي رسيدن به اين هدف برنامه‌ريزي كرد. برخلاف تيم‌هاي استان‌هاي شمالي، تحمل شرايط جوي در اينجا بسيار بسيار سخت است، ضمن اينكه مشكلات مالي هم وجود دارد و اگر مسئولان حمايت نكنند، اين تيم به وضعيت داماش، صبا، شاهين و ... دچار خواهد شد.
 
 سرمربي تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان در پايان در مورد ادامه همكاري‌اش با تيم آلومينيوم هرمزگان گفت: اين مسئله برايم مهم نيست. هدفم اين است كه تيم را به ليگ برتر بياورم و بعد از آن هم به خدا توكل مي‌كنم. من مربي هستم و در هر نقطه‌اي از ايران كه بخواهند، كار خواهم كرد.
 

 

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و چهارم 12 1390 9:59 بعد از ظهر

 

كارلوس كروش به تماشاي بازي «رضا گوچي» نشست/ دومين دورگه در آستانه دعوت به تيم ملي

سرمربي تيم ملي در بلژيك بازي يك بازيكن ايراني شاغل در اروپا را زير نظر گرفت.

 ؛ سرمربي تيم ملي فوتبال ايران ، ديشب در ورزشگاه تيم سنت تروئيدن بازي بازيكن ايراني الاصل اين تيم را زير نظر گرفت و بعد از بازي با او درباره حضور در تيم ملي ايران صحبت كرد. رضا قوچاني نژاد ، بازيكن زير 23 سال كه در مشهد متولد شده و همراه با خانواده اش سال هاست كه خارج از ايران زندگي مي كند ، يكي از گروه جوانان ايراني شاغل در اروپاست كه كارلوس كروش بعد از بازي ايران با قطر در تهران و درخشش اشكان دژاگه درباره شان گفت:« اشكان نشان داد ما براي ساختن ايران نوين ، نياز به بازيكناني داريم كه در فوتبال بين المللي حضور دارند. » قوچان نژاد كه او را رسانه هاي بلژيكي « رضا گوچي» ناميده اند در فصل جاري ليگ بلژيك 8 گل زده و يكي از بهترين گلزن هاي ليگ اين كشور است. او بعد از چند هفته مصدوميت از اين هفته به تركيب تيمش برگشته و شانس با او يار بوده كه كروش در سفر اروپايي اش به بلژيك رفته تا بازي اش را زير نظر بگيرد.

كروش چند ماه قبل با مسئولان عاليرتبه نظام وظيفه صحبت كرد تا مشكل خدمت بازيكنان ايراني الاصل مقيم خارج از كشور حل شود. بازيكناني كه بر اساس قوانين كشور چون بيش از 5 سال خارج از ايران بودند ، مي توانند از قانون خريد خدمت استفاده كنند.

 

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و چهارم 12 1390 3:49 بعد از ظهر

 


 ليونل مسي آقاي گل اروپا در فصل جاري، تنها در گلزني تبحر ندارد.

عكس تازه اي كه كارلوس پويول كاپيتان بارسا در صفحه شخصي اش در سايت فيس بوك قرار داده حكايت از آمادگي بدني و مهارت مسي براي دفاع از دروازه بارسا دارد.
 
دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و چهارم 12 1390 3:41 بعد از ظهر
X