معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1164693
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

با پديده سال، محسن فروزان: از خودم 3 سال عقبم!/ فكر نمي‌كردم امسال بتوانم بازي كنم/ قلعه‌نويي حق پدري به گردنم دارد

من از سايت گل كه زمينه چنين انتخابي را فراهم كرده تشكر ويژه دارم و خودم هم هميشه يكي از كاربران آن هستم كه واقعا اخبار و اطلاعات موثق و بروزي را ارائه مي‌كند

سايت گل- محسن فروزان دروازه‌بان 23ساله تراكتورسازي كه به‌عنوان دروازه‌بان سوم جذب اين تيم شد از هفته هشتم نيم‌فصل اول با حضور در چارچوب دروازه اين تيم عملا دو دروازه‌بان باتجربه يعني مهدي ثابتي و عباس محمدي را كنار زد و علاوه بر تثبيت جايگاه خود در تركيب اصلي تراكتورسازي در عرض 4 ماه به تيم ملي نيز دعوت شد تا يك اتفاق ويژه براي اين دروازه‌بان جوان رقم بخورد.

محسن فروزان در نظرسنجي سايت گل به عنوان پديده سال 90 شناخته شد. او در شرايطي توانست با 46 درصد آرا اين عنوان را كسب كند كه نزديك‌ترين رقيب وي اميد عاليشاه با 36 درصد دومين نفري بود كه تا آخرين روز رقبت تنگاتنگي را با اين بازيكن داشت. گقتگوي گل را با محسن فروزان مي‌خوانيد.

وضعيت فوتبالي‌ات در عرض 5 ماه كاملا دگرگون شده. محسن فروزان 5 ماه پيش به چه چيزهايي فكر مي‌كرد؟

وقتي من جذب تراكتورسازي شدم بيشتر به فكر كسب تجربه بودم و نگاهم بيشتر به آينده بود. فكر نمي‌كردم با حضور ثابتي و محمدي دو دروازه‌بان خوب تراكتورسازي فرصتي به من داده شود.

در مورد بازي اول‌ات بگو. چه احساسي داشتي؟

حضور در تركيب تيم بزرگي مثل تراكتور با تماشاگران زيادش فشار روحي زيادي در بازي اول برايم داشت. بالاخره مربي بزرگي همچون امير قلعه‌نويي به من اعتماد كرده بود و اين يك موضوع خيلي خيلي مهمي بود. ولي از طرفي هم  احساس مي‌كردم به آرزويم خيلي زود رسيده‌ام، هر چند به خاطر نگراني از اين كه نتوانم جواب اعتماد كادر فني را بدهم عملكردم در بازي با سايپا در تبريز خوب نبود و اشتباهاتي هم در آن بازي داشتم.

اما بالاخره جايگاه خودت را تثبيت كردي.

واقعيت اين است كه من يك هدف بلندمدت را براي خودم ترسيم كرده‌ام و شروع كار من با حضور موفق در رده‌هاي مختلف نوجوانان، جوانان و اميد همراه بوده كه در سطح ملي نيز كسب تجربه نموده‌ام. من از توانايي‌هاي خودم آگاه هستم و يك خصلت خوبي كه در ذاتم دارم اين است كه هميشه با آرامش و اطمينان خاطر كارم را دنبال مي‌كنم. حتي در استاديوم آزادي در مقابل پرسپوليس كه اولين بارم بود در اين ورزشگاه مقابل تيم به اين بزرگي قرار مي‌گرفتم هيچ‌گونه استرسي نداشتم. اگر حمل بر غرور نباشد شايد اگر يكسري مشكلات برايم پيش نمي‌آمد من زودتر از اينها خودم را مطرح مي‌كردم. به نظرم  من الان 3 سال از جايي كه بايد بودم عقب‌ترم و درصدد جبران اين موضوع هستم.

طي رقابت با اميد عاليشاه به‌عنوان پديده سال 90 انتخاب شدي. نظرت را درباره اين انتخاب و درباره اين رقيب بگو.

ضمن تشكر از همه عزيزاني كه با انتخاب من نظر لطف‌شان را شامل حالم كرده‌اند لازم مي‌دانم اين نكته را هم اضافه كنم كه اميد عاليشاه هم واقعا جوان بااستعدادي است و  او هم مي‌توانست در اين جايگاه قرار بگيرد. علي دايي هم بارها  نشان داده مي‌داند به چه جواناني ميدان بدهد و مطمئنا آينده درخشاني پيش روي اين گلزن جوان است.

در 18 بازي ليگ و يك بازي حذفي حتي يك كارت زرد هم دريافت نكردي و به نوعي يكي از خوش‌اخلاق‌ترين دروازه‌بان‌ها هم قلمداد مي‌شوي.

من براي خودم مشاورهاي خيلي خوبي دارم و اين‌كه در آينده چه شخصيتي داشته باشم برايم خيلي مهم است. لذا سعي دارم با دوري كردن از همه حاشيه‌ها چه در داخل ميدان با بازيكن حريف و يا حتي بازيكن خودي و داوران و مربيان خودم را الگوي مناسبي براي جواناني قرار دهم كه با نگاه خاص شايد ما را زير نظر دارند. از اين جهت هميشه تمركزم را روي اين گونه مسائل هم دارم كه خداي نكرده به تيم و خودم لطمه وارد نكنم.

و مطلب آخر؟

من از سايت گل كه زمينه چنين انتخابي را فراهم كرده تشكر ويژه دارم و خودم هم هميشه يكي از كاربران آن هستم كه واقعا اخبار و اطلاعات موثق و بروزي را ارائه مي‌كند. همچنين از همه كساني كه به نوعي اين موفقيت‌ها را مديون آن‌ها هستم، از جمله امير قلعه‌نويي كه حق پدري به گردن من دارد و كريم بوستاني، فيروز كريمي، اسماعيل راستي و محسن اشرفي كه در همه حال يار و ياور من بوده است. سال نو را هم به همه هموطنان عزيزم خصوصا هواداران تراكتورسازي تبريك عرض مي‌كنم و اميدوارم سالي پربار وتوام با موفقيت و سرافرازي داشته باشند.

 

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و نهم 12 1390 7:20 بعد از ظهر

 

دزدي از ماشين دايي، بعد از سانحه / ۲ ميليون تومان، ۵ هزار دلار، يك ساعت و دو گوشي موبايل به سرقت رفت

علي دايي به خاطر واژگوني خودرو شخصي‌اش متحمل خسارت مالي سنگيني شد.

به گزارش خبرآنلاين؛ پس از واژگوني خودرو علي دايي در حوالي كاشان، او به بيمارستان منتقل شد و برادر او و ژلكو مياچ هم به همراهش به بيمارستان رفتند. آن‌ها خودرو خسارت ديده علي دايي را در كنار جاده رها كردند و به بيمارستان رفتند تا از سلامتي كامل خود مطمئن شوند. اما زماني كه دوباره به خودرو علي دايي رسيدند تا لوازم و مدارك داخل آن را تخليه كنند، متوجه شدند تمام لوازم ارزشمند داخل خودرو به سرقت رفته است.
دايي كه قرار بود چند ساعت بعد از آن سانحه سوار هواپيما شود و به امارات برود، 5 هزار دلار، دو ميليون تومان پول نقد، يك ساعت گرانبها، و دو گوشي تلفن كه يكي از آن‌ها گرانبها بود را در خودرو داشت كه وقتي اطرافيان او به خودرو مراجعه كردند، متوجه شدند تمام اين لوازم به سرقت رفته است.
دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و نهم 12 1390 7:18 بعد از ظهر

 

علي دايي: اكسپكتورانت خورده بودم، خوابم برد / شرمنده مردم هستم كه نگرانشان كردم

 علي دايي امروز روي فرم بود؛ راه مي‌رفت و با ملاقات كنندگان خود بگو و بخند مي‌كرد.

به گزارش خبرآنلاين؛ سرمربي راه‌آهن امروز قبل از ساعت ملاقات به چند سوال خبرنگاران پاسخ گفت. او در مورد سانحه‌اي كه برايش پيش آمده گفت: «دعاي خير مردم هميشه بدرقه راه ما بوده. سانحه وحشتناكي بود ولي خدا به من و خانواده‌ام رحم كرد و اتفاقي نيفتاد. الان هم سالم و سلامت هستم. مردم دعاگوي ما هستند و من شرمنده آن‌ها هستم كه آخر سالي اسباب نگراني آن‌ها را فراهم كردم.»
دايي در مورد اين‌كه چه اتفاقي افتاد كه خودرو شخصي‌اش منحرف شد و چپ كرد هم گفت: «من سرما خورده بودم و عجله داشتم. مي‌خواستم به مسافرت بروم و به همين دليل با ماشين شخصي‌ام به اصفهان رفتم و برگشتم. شربت اكسپكتورانت مصرف كرده بودم كه اين شربت خواب‌آور است. بين راه خوابم گرفت كه برادرم گفت بزن كنار من پشت فرمان بنشينم. گفتم اگر تا 5 دقيقه ديگر بهتر نشدم، تو بنشين پشت فرمان. در همين مدت يك لحظه خوابم گرفت و اين اتفاق افتاد.»
دايي همچنين با دوربين يك شبكه قطري كه از دوحه براي مصاحبه با او به تهران آمده بود مصاحبه كرد.
دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و نهم 12 1390 7:11 بعد از ظهر

 

فتح‌الله‌زاده: هواداران براي عيد ديدني به آزادي بيايند، ما هم عيدي خوبي به آن‌ها مي‌دهيم

 علي فتح‌الله‌زاده از هواداران استقلال مي‌خواهد فردا به ورزشگاه آزادي بروند.

 مديرعامل استقلال در مورد بازي فرداي اين تيم با نسف قارشي ازبكستان در ليگ قهرمانان آسيا مي‌گويد: «مي‌دانم كه فردا ممكن است تماشاگران ما همان تماشاگران هميشگي نباشند. تعدادي از هواداران ما به مسافرت رفته‌اند و از شهرهاي ديگر، هواداران ديگري وارد تهران شده‌اند. به همين دليل است كه مي‌گويم تماشاگران مسابقه فردا، تماشاگران هميشگي نيستند. ولي ما فردا به هواداران احتياج داريم. از تماشاگران مي‌خواهيم به ورزشگاه بيايند.»
فتح‌الله‌زاده ادامه مي‌دهد: «تماشاگران براي عيد ديدني به ورزشگاه بياين، ما هم قول مي‌دهيم عيدي خوبي به آن‌ها بدهيم. ما به حضور هواداران احتياج داريم تا بتوانيم برد خوبي به دست بياوريم. اين گام بلندي در راه صعود ما به مرحله بعدي خواهد بود. من هم با وجود مشكلات زياد، پولي جور كردم و به بچه‌ها دادم و الان ديگر هيچ بهانه‌اي وجود ندارد. بچه‌ها از عيد زده‌اند و كنار خانواده‌هايشان نيستند تا بتوانيم يك برد خوب به دست بياوريم.»
دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و نهم 12 1390 7:12 بعد از ظهر

ديدار استقلال و نسف‌قارشي فردا ساعت 19

ديدار تيم‌هاي استقلال و نسف‌قارشي ازبكستان فردا ساعت 19 در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد.


 

    تيم استقلال در دومين ديدار مرحله‌ گروهي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا فردا در حالي به مصاف نسف قارشي ازبكستان مي‌رود كه پيش از اين گفته مي‌شد اين ديدار از ساعت 20 آغاز مي‌شود اما مسئولان AFC و همچنين ناظر اين مسابقه اعلام كردند اطلاع‌رساني در اين خصوص اشتباه بوده و از روز اول طبق اعلام سايت AFC قرار بود اين بازي از ساعت 19 آغاز شود.

مسئولان AFC تاكيد كردند حتي اگر به خاطر فرار رسيدن فصل جديد از امشب ساعت‌ها يك ساعت به جلو كشيده شود باز هم تغييري در روند برگزاري اين مسابقه ايجاد نخواهد شد و ديدار تيم‌هاي استقلال و نماينده كشور ازبكستان فردا راس ساعت 19 در ورزشگاه آزادي آغاز مي‌‌شود.

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و نهم 12 1390 5:5 بعد از ظهر
 تشكر دكتر فتح اله زاده از مدير شبكه 3  
تصوير خبر

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، دكتر فتح اله زاده مدير عامل باشگاه استقلال كه از ايشان با نام ياويرازاده در برنامه روز پنجشنبه خنده بازار نامبرده شده بود از مدير شبكه 3 صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران تقدير و تشكر كرد. در متن اين نامه آمده است:

 

جناب آقاي علي‌اصغر پورمحمدي
مديريت محترم شبكه سوم سيماي جمهوري اسلامي ايران

 باسلام

احتراماً بدون هيچگونه مقدمه بدينوسيله تمايل دارم مراتب تقدير و تشكر قلبي خود را از برنامه‌سازان طنز  "خنده بازار" اعلام دارم. اين برنامه روز پنج‌شنبه مورخ 25/12/90  دقايقي از وقت خود را به اينجانب اختصاص داده بود كه موجب تفرج خاطر اينجانب و بينندگان محترم شد .

دست‌اندركاران عزيز اين برنامه براي احترام نام جعلي " ياويرازاده" را براي حقير انتخاب كرده بودند در حاليكه اگر نام واقعي اينجانب را نيز به كار مي‌بردند نه تنها آزرده خاطر نمي‌شدم كه آنها را شخصاً تشويق هم مي‌كردم! البته ديگر قضاي آن ممكن نيست. مبادا اين عزيزان بخواهند جبران مافات كنند!!

بهر حال برنامه طنز "خنده بازار" برنامة ارزشمندي است كه در هياهوي زندگي پر پيچ و خم امروزي لبخند بر لبها مي‌روياند و براي لحظاتي هم كه شده غمها را مي‌زدايد. به همه دست‌اندركاران اين برنامه دست مريزاد مي‌گويم و باز هم بخاطر محبت‌شان به اينجانب از آنها تشكر مي‌كنم و براي جنابعالي و همه همكاران گرانقدر شما سالي مشحون از توفيق و بهروزي آرزو مي‌نمايم .

 

                                                                            

                                                                                  علي فتح الله زاده

                                                                             مدير عامل باشگاه استقلال

 

 

 

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و نهم 12 1390 1:59 بعد از ظهر

بوسكوويچ: استقلال شانس اول اين گروه است

بازيكن مونته‌نگرويي تيم فوتبال نسف ازبكستان گفت: استقلال شانس اول اين گروه براي صعود به مرحله حذفي ليگ قهرمانان آسيا است.


  ايوان بوسكوويچ بازيكنان اهل كشور مونته نگرو تيم فوتبال نسف قارشي ازبكستان در نشست خبري پيش از ديدار با استقلال اظهار داشت: از باشگاه استقلال و بازيكنان‌شان شناخت كافي داريم اما ما اينجا هستيم كه بازي خوبي انجام دهيم و اميدواريم كه فردا بتوانيم برنده از زمين خارج شويم.

وي در پاسخ به سؤال خبرنگاري مبني بر اينكه از اين گروه چه تيمي‌هايي شانس صعود به مرحله بعد را خواهند داشت گفت: وظيفه ما اين است كه به مرحله بعد صعود كنيم اما از آنجا كه براي اولين بار است در ليگ قهرمانان آسيا حضور پيدا كرده‌ايم. تجربه كمي داريم و فرصت‌هاي زيادي كه در بازي قبل از دست داديم نشان دهنده اين است كه بازيكنان‌مان در اين بازي‌ها تجربه زيادي ندارند. در مجموعه استقلال بهترين تيم اين گروه است و شانس اول صعود خواهد بود اما بايد تا بازي فردا صبر كنيم و تكليف نتايج بازي‌هاي ديگر را ببينيم. ما 4 بازي ديگر در پيش داريم و از حالا نمي‌تواند در مورد صعود قضاوت كرد.

 

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و نهم 12 1390 1:55 بعد از ظهر
X