معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

 

پيشنهاد كلن آلمان براي بازيكني كه كروش او را مي خواهد/ گوچي: من ايراني هستم ، بازي كردن در تيم ملي برايم افتخار است

فوتبال ملي - رضا قوچان نژاد مي گويد مشكل خاصي براي پيوستن به تيم ملي ايران ندارد.

ضا قوچان نژاد معروف به گوچي بازيكن ايراني تيم سنت ترويدن بلژيك در گفت و گو با يكي از شبكه هاي خارجي بازي كردن در تيم ملي را يك افتخار دانست:« به هر حال من يك ايراني هستم و بازي كردن در تيم ملي برايم افتخار به حساب مي آيد.»
او اين را گفت و با بيان اينكه تنها مشكلش براي حضور در ايران خدمت سربازي است ادامه داد:«تنها مشكلي كه من دارم خدمت سربازي ام است.البته فكر نمي كنم مشكل ديگري وجود داشته باشد.من شنيده ام كه آقاي كروش به بلژيك آمده اند و بازي من را ديده اند اما ايشان را نديدم ولي مي گفتند كه كروش در ورزشگاه بوده است.»
قوچان نژاد ادامه داد:«من 12 سال در هلند بازي كردم و با پيشنهادي كه از سنت ترويدن داشتم به بلژيك آمدم.»
اين در حالي است كه مدير فوتبال تيم سنت ترويدن هم در اين گفت و گو به تمجيد از قوچان نژاد پرداخت و گفت:« همين كه رضا از تيم ملي ايران پيشنهاد دارد يعني اينكه ما راه را درست رفته ايم.رضا حتي از تيم كلن آلمان هم پيشنهاد دارد كه اين يك اتفاق خوب به حساب مي آيد.»
 

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و سوم 1 1391 10:41 صبح

 

شادي عجيب مازيار زارع بعد از گل علي كريمي / عكس

مازيار زارع بازيكن پرسپوليس بعد از گلي كه علي كريمي از روي نقطه پنالتي به ثمر رساند، به سمت او دويد و ضمن گرفتن گردن كريمي، شادي عجيبي انجام داد. در آن لحظه كه اين اتفاق افتاد، هيچ كس فكرش را نمي كرد اين مسابقه به خاطر توهين هاي تماشاگران به داور، نيمه كاره بماند.

 

 

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و سوم 1 1391 10:38 صبح

اشاره فردوسي پور به صعود آلومينيوم هرمزگان به ليگ برتر/ از فصل بعد حركات موزون و بندري هم خواهيم داشت

 مجري برنامه نود مي گويد از فصل آينده حركات موزون و بندري هم در ليگ برتر انجام خواهد شد. 
 
   
 

مجري برنامه نود در حاشيه پخش آيتم دوربين نود صحنه اي از خوشحالي هواداران تيم آلومينيوم هرمزگان را روي آنتن برد.در اين صحنه هواداران اين تيم جنوبي پس از بازي تيمشان مقابل تربيت يزد و صعود به ليگ برتر با آلات موسيقي محلي خود به جشن و پايكوبي در همان ورزشگاه پرداختند كه اين واكنش فردوسي پور را به همراه داشت:« فصل بعد حركات موزون و بندري را هم در ليگ برتر خواهيم داشت.»

251

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و سوم 1 1391 10:38 صبح

 

استقبال بي نظير بازيكنان اوساسونا از مسعود شجاعي /گزارش تصويري

 مسعود شجاعي،بعد از نزديك به يكسال دوري از فوتبال، در تمرين اوساسونا حاضر شد.

نمايش اسلايد
 
 
بازگشت مسعود شجاعي به تمرينات اوساسونا

 

استقبال بي نظير بازيكنان اوساسونا از مسعود شجاعي /گزارش تصويري

فوتبال جهان - مسعود شجاعي،بعد از نزديك به يكسال دوري از فوتبال، در تمرين اوساسونا حاضر شد.

نمايش اسلايد
 
 
بازگشت مسعود شجاعي به تمرينات اوساسونا

 
دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و سوم 1 1391 10:32 صبح

 

رويانيان: تلاش مي‌كنيم استقلال قهرمان ليگ برتر شود

 مديرعامل پرسپوليس مي‌گويد خواسته او قهرماني استقلال در ليگ برتر است.

 محمد رويانيان مديرعامل پرسپوليس در حاشيه كنفرانس خبري‌اش در پاسخ به اين سوال خبرنگار خبرآنلاين كه پرسيد: «شرايط جدول طوري است كه پرسپوليس مي‌تواند استقلال را قهرمان ليگ كند»، گفت: «آرزوي ما اين است كه استقلال به عنوان يك تيم پرطرفدار قهرمان ليگ برتر شود. اين خواسته ماست و تمام تلاشمان را مي‌كنيم كه استقلال قهرمان ليگ برتر شود.»
دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و سوم 1 1391 10:31 صبح

 

جواد نكونام سكته نكرده، به پايش ضربه خورده

فوتبال جهان - جواد نكونام خودش هم از شنيدن خبر سكته‌اش تعجب كرده است.

 امروز در سايت باشگاه اوساسونا خبري منتشر شده بود مبني بر اين‌كه جواد نكونام در تمرين اين تيم يك ضربه شديد خورده و مصدوم شده است. سايت اوساسونا براي اين خبر از واژه‌اي استفاده كرده بود كه در زبان اسپانيايي، دو معناي متفاوت مي‌دهد؛ اولي سكته و دومي، ضربه شديد. ترجمه اشتباه اين خبر به زبان فارسي باعث شده بود اين شايعه به سرعت در كشور بپيچد كه نكونام در تمرين اوساسونا سكته كرده است. در حالي كه خبر اصلي، ضربه‌اي بوده كه به پاي او خورده است.
اين خبر بلافاصله به گوش خود نكونام هم رسيد و او از اين خبر تعجب كرد. نكونام در گفت‌وگو با نزديكانش، خبر سكته خود را تكذيب كرده و گفته كه فقط يك ضربه به پايش خورده است.
دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و سوم 1 1391 10:26 صبح

نصرتي: هيچ شانسي براي سهميه آسيا نداريم

غلامي هم مدام با آرنج مرا مي‌زد. او محكم بازي مي‌كرد و من هم محكم بودم. نمي‌توانستم بگويم قربان شكلت بيا و به ما گل بزن


 

محمد نصرتي مدافع مياني پرسپوليس درباره اخراجش از سوي داور مي‌گويد: «فاصله توپ تا دروازه زياد بود، شايد اگر به دروازه نزديك‌تر بود اخراج درست بود اما به نظر من داور بايد كارت زرد مي‌داد ضمن اينكه قبل از آن صحنه روي علي عسگري خطا شده بود و من به همين خاطر يك لحظه ايستادم و مهاجم حريف را گرفتم.»
نصرتي از اين شكست بدجوري ناراحت است چرا كه موقعيت تيمش در جدول بهتر نشده و حالا شانس كسب سهميه خيلي پايين آمده.

بازي چطور بود؟
اصلا بازي خوبي نبود. نمي‌دانم آماده نبودن تيم ما به خاطر خستگي بود يا عدم تمركز. هر چه بود تيم ما اصلا روز خوبي نداشت و نتوانستيم مثل بازي‌هاي آسيايي قدرتمند ظاهر شويم.


چرا؟
شايد حريف را كمي دست كم گرفته بوديم. هرچه بود حتي وقتي جلو هم افتاديم، بازي ما راضي كننده نبود البته فكر مي‌كنم كريمي در صحنه پنالتي زيركي به خرج داد و پنالتي گرفت. بازيكن داماش هم او را زد ولي اگر خودش را نمي‌انداخت داور اعلام خطا نمي‌كرد با اين وجود به نظر من بازي بايد مساوي مي‌شد.
دليل شكستتان بي‌انگيزگي بود يا مسائل ديگر؟
ما اصلا نتوانستيم نيمي از تواني كه در آسيا بازي مي‌كنيم را در اين بازي به نمايش بگذاريم. ما انگيزه هم داشتيم چرا كه اگر مي‌برديم از رده هشتم 2 پله صعود مي‌كرديم و در بازي‌هاي بعدي شانس اين را داشتيم تا سهميه بگيريم. ما بايد مي‌برديم ولي اصلا خوب بازي نكرديم.
داماش را چطور ديدي؟
داماشي‌ها انگيزه زيادي داشتند تا ما را شكست دهند. انگيزه ما را آنها داشتند در حالي كه ما بايد اين انگيزه را براي برد مي‌داشتيم. اگر آنها در همه بازي‌ها اينطور بودند، بايد الان در بالاي جدول بودند البته گل اول آنها هم آفسايد بود و كلا موقعيتي نداشتند. تنها از روي ضد حمله يكي دو فرصت نصف و نيمه به دست آوردند.
به نظر تو بازيكنان پرسپوليس در اين بازي كم‌كاري كردند؟
كم كاري نكرديم ولي كم دويديم البته در دفاع نمي‌شود كم دويد چون راحت مهاجمان تك به تك مي‌شوند. آنچه مسلم بود فشردگي بازي‌ها تيم ما را خسته كرده و اين وضعيت براي تيم‌هاي سپاهان و استقلال هم هست.
درباره قضاوت رفيعي چه نظري داري؟
داور بازي خيلي ضعيف بود. وقتي اخراج شدم رفتم اتاق كنترل دوپينگ و نشنيدم تماشاگران چه گفتند ولي حتما قضاوت اين داور باعث شده تماشاگران عصبي شوند. اگر داور قوي بود اين بازي را اداره مي‌كرد. سوت‌هاي رفيعي از همان اول بازي حرف و حديث دار بود و همه را عصبي كرده بود.
فكر مي‌كني باز هم مي‌توانيد به سهميه آسيايي اميدوار باشيد؟
نه ما براي كسب سهميه آسيا شانسي نداريم و تنها شانس ما به اندازه «كور سو» است. بايد معجزه‌اي رخ دهد تا سهميه بگيريم با اين حال تنها از الان بايد انگيزه و تمركز ما روي ليگ آسيا باشد.
فكر مي‌كني اخراجت در دقيقه 85 درست بود؟
اصلا، قبل از اينكه اخراج شوم، روي علي عسگري خطا شد ولي داور نمي‌دانم كجا را نگاه مي‌كرد.
تازه مرا هم مي‌توانست اخراج نكند چون به توپ مي‌رسيدم. با اين حال بازي با سپاهان را از دست دادم و اين هم از بدشانسي‌ام بود البته بازي امسال با داماش بدشانسي آوردم ولي آن را نحس نمي‌دانم. آنقدر ناراحتم كه حد و حساب ندارد. ديشب (يكشنبه شب) به‌خاطر سر دردي كه داشتم اصلا نتوانستم خوب بخوابم ضمن اينكه سرما خورده‌ام و صدايم گرفته است.
محمد غلامي مي‌گفت نصرتي در طول بازي مدام روي او خطا مي‌كرده.
اتفاقا غلامي هم مدام با آرنج مرا مي‌زد. او محكم بازي مي‌كرد و من هم محكم بودم. نمي‌توانستم بگويم قربان شكلت بيا و به ما گل بزن.

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و سوم 1 1391 10:23 صبح

تيموريان: در بازيهاي آينده بهتر از اين مي شوم

هافبك تيم فوتبال استقلال تهران كه به تازگي به تركيب اين تيم برگشته مي گويد در بازيهاي آينده عملكرد بهتري خواهد داشت.


  آندرانيك تيموريان در گفتگو با خبرگزاري ورزش ايران، اظهارداشت: از اينكه دوباره به تركيب تيم و به جمع بازيكنان برگشته ام خوشحال هستم از عملكرد خودم در بازي با مس سرچشمه رضايت دارم اما در بازيهاي آينده بهتر از اين مي شوم.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا در جريان ديدار با مس سرچشمه در پايش احساس درد داشته، گفت: كمي درد داشتم. بعد از حدود 3 ماه دوري از فوتبال برگشته ام و طبيعي است كه در يكي دو بازي اول نتوانم مثل هميشه باشم. همين كه
دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و سوم 1 1391 10:23 صبح

پيروزي پرگل بارسلونا برابر ختافه در نوكمپ

بارسلونا توانست با پيروزي چهار بر صفر در نوكمپ مقابل ختافه موقتا به فاصله يك‌امتيازي رئال مادريد برسد و انتقام سختي از تيم مادريدي بگيرد كه در بازي رفت بارسا را برده بود.


 

نمايش بارسا در اين بازي فوق‌العاده بود و هرچند ختافه تلاش كرد به ويژه در نيمه دوم فضا را ببندد، اما نتوانست زير بار فشار حملات بارسا دوام بياورد.
 
پپ گوارديولا تركيبي تهاجمي را به ميدان فرستاده بود. آندرس اينيستا در دقيقه 12 با ضربه‌اي كه زد ميگل مويا را به واكنش واداشت، اما دروازه‌بان ختافه دو دقيقه بعد نتوانست مقابل ضربه الكسيس سانچس كاري بكند.
مسي توپ را به الكسيس سپرد، و او از گوشه محوطه جريمه توپ را به گوشه بالاي دروازه زد.
 
بارسلونا به حملات پياپي خود ادامه داد ولي نمي‌توانست به گل دوم برسد. پدرو، مسي و چابي در دقايق پس از گل سه موقعيت خوب داشتند اما آنها را از دست دادند.
 
در يكي از اين حملات، مسي توپ را با پاسي دقيق به چابي سپرد و او هم توپ را تلاش كرد از بالاي سر مويا وارد دروازه كند اما كاتا دياس توپ را از روي خط برگرداند و مسي نتوانست در برگشت ضربه‌اي بزند.
 
سانچس در دقيقه 35 فرصتي عالي براي زدن گل دوم داشت. سانتر ديدني ايساك كوئنكا تنها به يك ضربه نياز داشت تا به گل تبديل شود اما الكسيس توپ را به كنار دروازه زد.
 
سرانجام در دقيقه 44 بود كه گل دوم از راه رسيد. مسي با اينيستا يك و دويي ديدني انجام داد و با پاس پشت پاي اينيستا بود كه مسي از فاصله 14 متري با شوتي ويرانگر توپ را به گوشه بالاي دروازه كوبيد.
 
بارسلونا در نيمه دوم هم فوق‌العاده ظاهر شد. البته ختافه در دقيقه 60 موقعيت خوبي يافت؛ ضربه سر بد سرخيو بوسكتس به دياس رسيد و ضربه جاه‌طلبانه او كه شيب لازم را نداشت به تير دروازه برخورد كرد.
 
بارسلونا در دقيقه 73 گل سوم را هم زد. كوئنكا كه در سمت راست بازي مي‌كرد گريخت و هرچند استپ توپ او خوب نبود، اما سانترش عالي بود و اين توپ را سانچس با ضربه سر به گل دوم خود و گل سوم تيمش تبديل كرد.
 
دو دقيقه بعد بود كه بارسا باز هم به گل رسيد؛ اين بار هم با ضربه سر، كه اين اتفاقي نادر براي اين تيم به شمار مي‌رود. روي كوئنكا خطا شد، مسي از سمت راست توپ را ارسال كرد و پدرو در حالي كه تقريبا پشت به دروازه بود سومين گل فصل خود را با ضربه سري زيبا به ثمر رساند.
 
اكنون بارسلونا با 78 امتياز دوم است اما فاصله را با رئال مادريد به تنها يك امتياز كاهش داده. مردان ژوزه مورينيو مي‌توانند با پيروزي در ورزشگاه اتلتيكو مادريد فاصله را به چهار امتياز برگردانند.
 
ختافه هم با 42 امتياز فعلا دهم است.

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و سوم 1 1391 10:21 صبح

مهدي رحمتي: برابر صبا بازي مي‌كنم

دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال گفت: مصدوميتم چندان جدي نيست و از چهارشنبه (فردا) تمرينات سبك را آغاز مي‌كنم.


  به نقل از ايسنا، سيد مهدي رحمتي درباره وضعيت جسماني‌اش گفت: در ابتدا به دليل تورم و درد شديد زانو، بسيار نگران وضعيتم بودم. ديروز (دوشنبه) از زانويم عكس ام آر آي گرفته شد كه عكس‌برداري اول مشكوك به پارگي مينيسك بود كه به همين دليل ام آر آي دوم را از زانويم گرفتند كه خوشبختانه مشخص شد پايم دچار ضرب خوردگي شده و مشكل جدي ندارد.

وي افزود: پزشكان توصيه كردند براي 10 روز به استراحت بپردازم اما چون مشكلم جدي نيست از چهارشنبه به صورت سبك تمريناتم را آغاز مي‌كنم. استقلال شرايط خاص و حساسي دارد و براي بازي با صبا نيز استقلال را همراهي خواهم كرد.

رحمتي با توجه به نزديك شدن بازي‌هاي حساس تيم ملي در مرحله انتخابي جام جهاني گفت: به لطف خدا مشكلم جدي نيست و همچون گذشته با تمام وجود سرباز تيم ملي هستم و اين تيم را همراهي خواهم كرد.
دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و سوم 1 1391 10:21 صبح
X