معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1164734
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

اختصاص بخشي از قرارداد مهدوي‌كيا به زلزله‌زدگان


برنامه شب گذشته 90 در حالي پس از دو هفته تعطيلي پخش شد كه همه چيز تحت تاثير زلزله اخير در آذربايجان شرقي قرار داشت.


 

برنامه 90 پس از دو هفته تعطيلي، دوشنبه 23 مرداد روي آنتن رفت.


برنامه شب گذشته 90 با توجه به زلزله اخير در آذربايجان شرقي كاملا تحت تاثير اين اتفاق تلخ قرار داشت، حتي مسابقه پيامكي برنامه هم به اين موضوع اختصاص يافته و از بينندگان خواسته شده بود نظر خود را در اين باره پيامك كنند. در نهايت بيش از 4 ميليون و 200 هزار نفر در اين نظرسنجي شركت و جملات خود را ارسال كردند. فردوسي‌پور گفت كه مسئولان اعلام كرده اند درآمد حاصل از شركت بينندگان در اين نظرسنجي را به بازماندگان زلزله اختصاص مي‌دهند.


مسعود مرادي ميهمان بخش داوري برنامه بود. همچنين رفعتي كمك داور بين المللي روي خط آمد و اعلام كرد خداحافظي اش از داوري قطعي است و بازنخواهد گشت.


علي دايي سرمربي راه آهن در تماس تلفني با اين برنامه درباره سفرش به اهر و بازديد از مناطق زلزله زده توضيحاتي داد.


محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس هم اعلام كرد مهدوي كيا بخشي از قرارداد خود را به مردم حادثه ديده اهدا كرده است.


در ادامه فردوسي پور به مديرعامل پرسپوليس گفت شما كه بازيكن ميلياردي مي گيريد بخشي از آن را به مردم كمك كنيد كه رويانيان گفت: اين حرف شما درست نيست و بايد اين مبالغي را كه مي گوييد ثابت كنيد.


رويانيان با بيان اينكه قبول دارد ورزشكاران المپيكي مبالغ ناچيزي مي گيرند گفت: حاضرم در صورت تاييد مسئولان به رشته هاي مدال آور كمك كنم.


گفتني است، مبحث بعدي برنامه 90 اختلافات عسگري و اصفهانيان در كميته داوران بود كه عسگري در اين خصوص گفت: كساني كه اين مباحث را مطرح مي كنند اطلاعات كافي از اساسنامه فدراسيون ندارند.


همچنين فريدون اصفهانيان همه چيز را به آينده موكول كرد و گفت: بايد با عسگري جلسه بگذاريم تا ببينيم مي تواند با سياست هاي كميته داوران كنار بيايد چون نمي خواهيم در آينده مشكلي داشته باشيم.


در اين برنامه به مشكلات و حاشيه هاي باشگاه مس كرمان هم پرداخته شد. قاسمپور پيامكي را نشان داد كه در آن نوشته شده بود اگر ببازي، مظلومي را مي آوريم. تصاويري از درگيري لفظي سرمربي مس با يكي از ليدرهاي باشگاه نيز پخش شد.


گنجعلي خاني مديرعامل باشگاه مس در اين خصوص گفت: قاسمپور مربي خوبي است و تا هر زمان كه لازم باشد از او حمايت مي كنيم و پيگير اتفاقات هفته هاي اخير هم هستيم.


پرويز مظلومي كه مورد حمايت تماشاگران كرماني بود روي خط آمد و گفت: سال گذشته هم عليه قاسمپور شعار مي دادند درحالي كه من در استقلال بودم. يعني علي دايي به آن همه تماشاگر خط داده بود كه تشويقش كنند؟ مردم كرمان من را دوست دارند چون با اين تيم خوب نتيجه گرفتم. به قاسمپور گفتم با قدرت كارش را انجام دهد چون مي خواهم استراحت كنم.


حكمت مدير عامل باشگاه نفت آبادان اعلام كرد قرار است فعلا از كاستا حمايت شود اما يكي دو نفر از كمك هاي وي تغيير خواهند كرد.


كريم باقري نيز روي خط برنامه آمد و گفت: قرار است چهارشنبه به تبريز بروم و كساني كه شماره مرا دارند با من تماس بگيرند تا كمك هايشان را به مردم حادثه ديده برسانم.


غلامرضا بهروان سرپرست سازمان ليگ در تماس با اين برنامه اعلام كرد خواهان همكاري با كي‌روش است و در پاسخ به اين سوال كه فكر مي كنيد جام حذفي برگزار مي شود يا خير گفت: ما برنامه اين جام را ريخته ايم و فكر مي كنم جام حذفي برگزار شود.


امير قلعه نويي نيز روي خط آمد و گفت: بايد از علي دايي تشكر كرد كه كاري پهلواني انجام داد و به اهر رفت. ما نيز آماده هستيم در تعطيلات بعدي ليگ با تراكتورسازي بازي كنيم.


وي همچنين از پيشنهاد يك باشگاه خارجي با مبلغ 5.5 ميليون يورو به نكونام خبر داد و گفت: اين بازيكن در استقلال مي ماند و براي هماهنگي نياز به زمان دارد.


 

 

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و چهارم 5 1391 10:46 صبح
X