معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
دسته
Pleas witt.....
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1310542
تعداد نوشته ها : 337
تعداد نظرات : 80
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

بالاخره  پس از هفته ها انتظار "دیوید بکهام" ستاره فوتبال انگلستان وارد خاک اسپانیا شد و قراردادش را با تیم رئال مادرید به امضا رساند. آری  با حضور بکهام در رئال جمع  ستاره های این تیم کامل  شد و رویاهای پرز به حقیقت پیوست تا موزه فوتبالی خود را کامل کند. به گزارش ( ایپتا) تا پیش از حضور بکهام در برنابئو خیلی ها فکر می کردند که  یکی از دو شماره 7 یا 77 به این ستاره تعلق خواهد گرفت. ولی آلفردودی استفانو بازیکن  سابق  و اسطوره رئال با اهدای پیراهن شماره 23 به کاپیتان انگلیس همه  را غافلگیر کرد.

شاید اهدای این  شماره  به  بکهام  به  نظر خیلی ها عجیبب بود ، ولی ستاره انگلیسی  در مصاحبه ای  نه  تنها از داشتن این  شماره ابراز ناراحتی نکرد،  بلکه  گفت : من همیشه عاشق  فوتبال  بوده ام  و خواهم بود. برایم  مهم نیست ! پسر غمگین "اولدترافورد "  افزود:" البته من در ابتدا عاشق  خانواده  خود  هستم و زندگی با همسر و فرزندانم  برایم جالب  و لذت بخش است.

اما جالبتر این است که  به  تیمی  ملحق  شوم  که  تیم رویاهای دوران  کودکی من  بود .  باید از تمام  کسانی  که  من را در راه  ملحق شدن  به  رئال همراهی  و کمک کردند  تشکر کنم." ملحق  شدن  بکهام به  رئال  نه  تنها باعث خرسندی  طرفداران رئال  شد، بلکه  باعث  شده است تا پرز ریس موفق  رئال  به خود افتخار  کند که در عرض سه سال  حضور در برنابئو توانسته  است ستارگانی  چون زیدان،  فیگو، رونالدو و بکهام را  دور هم جمع  کند . پرز می گوید: " خیلی خوشحالم  که  بالاخره  توانستم  بکهام را به برنابئو هدیه کنم . او بازیکن  بزرگی است  و بدون  شک می تواند  نقشی  در صفحات  کتاب  تاریخ  رئال  بزرگ  داشته  باشد .بکهام  می تواند  در ترکیب  رئال یک ستاره باشد و به همراه سایر بازیکنان برتر این تیم برای  ما افتخار به چنگ آورد. ما بکهام رئال را بار دیگر در قله افتخار و موفقیت در اروپا  ببینیم ." وی  در ادامه  افزود: " محیط  واقعا  برای  حضور بکهام  در رئال  فراهم  شده است . کارلوس کوئیروز دستیار فرگونس  در منچستر یوتایتد  که  به  تازگی  مربی  قوهای  سفید مادرید شده است ، از این انگلیسی  شناخت  کافی دارد و این  خود  می تواند  کمک  بزرگی  برای  بکهام  باشد  تا زودتر با محیط  فوتبال  ماتادورها اخت شود.

کوئیروز جانشین  دل  بوسکه  شده  تا با ستاره های  رئال  به  سوی عنوان قهرمانی  گامی بلند  بر دارد.  با ستارگانی  چون  بکهام،  کارلوس،  زیدان،  فیگو،  رونالدو،  رائول و..." یکی  دیگر از نکات  جالبی  که حضور بکهام در رئال  را  تحت الشعاع  خود  قرار داد  ، فروش پیراهن شماره 23 این انگلیسی  در طی  یک روز بود.  بنابر اعلام  باشگاه  رئال  طی  یک روز ( پنجشنبه 12 تیرماه)  تعداد 8 هزار عدد  از پیراهن های  رئال  با شماره 23 به فروش  رسیده است که  سودی 500 هزار یورویی  را  برای  این  تیم داشته،  که  این  در نوع  خود  بی سابقه  اعلام  شده  است.

بیست و پنجم 6 1387 10:31 صبح

کاپیتان تیم ملی فوتبال انگلیس در برنامه زنده تلویزیونی با همسرش به مجادله پرداخت.

 به نقل از فارس، روزنامه نویه زورخر سایتونگ سوئیس گزارش داد: دیوید بکهام در جریان برنامه ای خانوادگی- ورزشی در تلویزیون لس آنجلس، به جدل با ویکتوریا،‌ همسرش پرداخت. در این برنامه مجری اقدام به طرح سؤالاتی خانوادگی و ورزشی از طرفین کرد.

مجری ابتدا از ویکتوریا بکهام سؤال کرد، ‌آیا شوهرش در کارهای منزل ‌همچون مرتب کردن و امور آشپزی ‌به وی کمک می کند یا خیر که ویکتوریا پاسخ داد: "دیوید یک مرد کاملا مصرف کننده در خانواده است. سه فرزند پسرمان نیز به من در امور خانواده کمک می کنند؛ اما دیوید اینطور نیست."

وی ادامه داد: "همیشه بهانه می آورد که گرفتار فوتبال است. نمی دانم وقتی از بازی یا تمرین به منزل مراجعت می‌کند، دیگر چه دغدغه یا دل مشغولی دارد که از انجام کار منزل و کمک به من طفره می رود."

وی عنوان کرد: "او حتی به امور مدرسه فرزندان نیز بی‌توجهی می کند و فقط اگر بحث فوتبال در میان باشد، با فرزندان به بازی و تفریح مشغول می شود. در غیر اینصورت، بایستی بار اصلی مسئولیت را من به دوش بکشم."

در ادامه این برنامه که از کانال اول تلویزیون شهر لس آنجلس پخش شد،‌ بکهام با عصبانیت از اظهارات همسرش، سر موضوع فرزند چهارم با وی به جدل پرداخت.

وی بعد از اینکه همسرش گفت، امکان تربیت و پرورش بیش از سه فرزند را ندارد‌، تاکید کرد بسیار علاقمند است بعد از سه پسر، ‌صاحب یک دختر نیز شود که این گفته نیز موجبات ناراحتی ویکتوریا را فراهم آ‌ورد.

بعد از رد و بدل شدن چند جمله میان این زن و شوهر، جدل بالا گرفت تا جاییکه با وساطت مجری برنامه، قائله در ظاهر به پایان رسید.

دیوید بکهام که اکنون عضو تیم لس آنجلس گالکسی امریکا است، سه پسر به نام های بروکلین، ‌رومئو و کروز دارد.

بیست و پنجم 6 1387 10:30 صبح
زیاد تعجب نکنید چون واقعا هرکاری از دوید بکهام بگویید برمی اید.دوید بکهامچهره شاخص دنیای تبلیغات است که شاید به جرات بتوان گفت بیشاز نیمی از در امدشرا از این راهکسب میکند. او به تازگی در تبلیغی جدید ازکمپانی جورجی ارمانی شرکت کرده است که در این تبلیغ در نقش یک مربی بوکس ظاهر شده است. او در این تبلیغ که دستمزد یک میلیون دلار بخاطر ان دریافت میکند به همراه مایک تایسون مشت زن افسانه ای جهان بازی کرده است.
بیست و پنجم 6 1387 10:18 صبح
X