معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
صفحه ها
دسته
Pleas witt.....
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1164699
تعداد نوشته ها : 1036
تعداد نظرات : 117
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

خلعتبري در گفتگو با مهر:
مسئولان الغرافه صحبتي مبني برجدايي‌ام نداشته‌اند/ قراردادم 2 ساله است
مهاجم ايراني تيم فوتبال الغرافه قطر در واكنش به خبر سايت اين باشگاه قطري مبني بر جدايي‌اش از اين تيم گفت: قراردادم با باشگاه الغرافه 2 ساله بوده و هيچ بحثي در خصوص جدايي‌ام از اين تيم مطرح نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سايت باشگاه الغرافه قطر عصر امروز چهارشنبه با انتشار خبر حضور فرهاد مجيدي در تيم فوتبال اين باشگاه اعلام كرد، مهاجم باتجربه فوتبال ايران جايگزين محمدرضا خلعتبري در اين تيم شده است.

محمدرضا خلعتبري ضمن ابراز بي اطلاعي خود و مديربرنامه‌هايش از اين موضوع به خبرنگار مهر گفت: قراردادم با باشگاه الغرافه 2 ساله بوده و در خصوص اين خبر هيچگونه تماسي با من و مديربرنامه‌هايم گرفته نشده است.

تصويري از خبر سايت باشگاه الغرافه مبني بر جايگزيني مجيدي به جاي خلعتبري

مهاجم ايراني تيم فوتبال الغرافه كه در ايران به سر مي‌برد، گفت: از روز يكشنبه هفته گذشته تمرينات ما تعطيل شد و قرار است از روز شنبه مجددا به دوحه برگردم تا در تمرينات آماده سازي تيم شركت كنم.

وي با بيان اينكه تيم الغرافه در فصل جاري به نسبت فصول گذشته نتوانسته نتايج خوبي را در ليگ ستارگان قطر كسب كند، گفت: در اين فصل دچار بدشانسي شديم اما اختلاف امتياز ما با صدر جدول 6 امتياز بوده و قابل جبران است.

خلعتبري در خصوص شايعاتي كه پيرامون حضورش در تيمهاي ايران به ويژه پرسپوليس مطرح شده است، گفت: از هيچ تيم ايراني پيشنهادي نداشته‌ام و با هيچ تيمي مذاكره نكرده‌ام چون با باشگاه الغرافه قرارداد دارم.

 

 

دسته ها : خبر هاي ورزشي
سیم 9 1390 8:57 بعد از ظهر

 

رونمايي از گزينه هاي استقلال براي جانشيني مجيدي/ حريب مالكي سوري يا ايوان ياگان ارمني- بلژيكي؟

ليگ برتر - علي فتح الله زاده يك بازيكن سوري و يك بازيكن ارمني را گزينه هاي جايگزيني فرهاد مجيدي ناميد.

به گزارش خبرآنلاين ؛ او گفت از هم اكنون تلاش ما براي يافتن گزينه هاي خارجي كه جاي فرهاد را بگيرند آغاز شده و دو بازيكن را زير نظر داريم . يكي ، يك بازيكن سوري است كه در ليگ هلند بازي مي كند و 9 گل زده . بازيكني با اين مشخصات ، حريب المالكي استكه در تيم ملي كشورش و رودا كركراد هلند بازي مي كند.

او متولد سال 1984 است و حالا 27 ساله است. ديگر گزينه استقلالي ها يك بازيكن ارمني است. فتح الله زاده گفت او در 12 بازي ، 12 گل زده . بازيكني با اين ويژگي در ليگ بلژيك ، تنها يك گزينه داشت كه البته از نظر آمار گل ، چيزي در رزومه اش به چشم نمي آمد. بازيكني جوان به اسم ايوان ياگان كه مليت دوگانه بلژيكي ، ارمني دارد و برا تيم ملي كشورش هم بازي نكرده. او متولد سال 1989 است و تنها 22 سال سن دارد.

ياگان در تيم شارلواي بلژيك بازي مي كند كه مديريتش بر عهده عباس بيات از دوستان قديمي فتح الله زاده است و سال هاي سال بازيكني مثل داريوش يزداني در اين تيم بازي كرده.حالا به نظر مي رسد حاجي كه هميشه با فروش بازيكنانش به شارلوا ، درآمدزايي مي كرد ، مي خواهد قصه را بر عكس كند. فتح الله زاده كه در دو سال گذشته حتي يك خارجي موثر براي تيمش نخريده بايد ديد اين بار مي تواند يكي مثل جان واريو را براي تيمش بخرد؟ جانواريو بي شك بهترين خريد خارجي تاريخ استقلال با فتح الله زاده است.

اين بازيكن سياهپوست بمب زمستاني حاجي فتح الله زاده است 

ليگ برتر - جي لويد ساموئل بزودي به تهران مي آيد تا براي استقلال بازي كند.

به گزارش خبرآنلاين ؛ جي لويد ساموئل ، بازيكن ترينيداد و توباگويي سابق بولتون كه مدافع فيكس اين تيم در زمان نيمكت نشيني آندو بوده ، پس از يك فصل نه چندان موفق در كارديف سيتي ، با پيشنهاد استقلال براي حضور در ليگ ايران موافقت كرده است. او همان بازيكني است كه فتح الله زاده در برنامه 90 گفت:« آندو مي گفت امكان ندارد به ايران بيايد.» ساموئل سابقه بازي در تيم ملي زير 21 سال انگليس را دارد و تابعيت انگليسي گرفته تا بتواند به راحتي به فوتبالش در اروپا ادامه دهد . او در تيم هاي معروفي مثل آستون ويلا هم سابقه بازي دارد.

 

دسته ها : خبر هاي ورزشي
سیم 9 1390 8:48 بعد از ظهر

 

فتح الله زاده: پرسپوليسي ها خواستند سوبله چوبلگي را با SMS تلافي كنند/ با دنيزلي هم به پرويزخان مي بازند

ليگ برتر - علي فتح الله زاده مي گويد روز به روز علاقه اش به مظلومي بيشتر و بيشتر مي شود.

فرهاد عشوندي : علي فتح الله زاده مديرعامل باشگاه استقلال در گفت و گويي با خبرآنلاين به مسائل مختلف اين تيم پاسخ داد از مسئله جدايي مجيدي تا نظرسنجي 90 درباره انتخاب بهترين مربي نيم فصل ليگ برتر. او با دفاع از مظلومي اعتقاد داشت بدون شك حق او بوده كه به عنوان بهترين مربي نيم فصل انتخاب شود اما قرباني تلافي پرسپوليسي ها شده است.

حاج آقا چه خبر از بمب هاي خارجي تان؟

فعلا كه مشغول رايزني هستيم. اميدوارم كه اين بار بازيكنان خوبي را جذب كنيم. اين بار به دقت فيلم بازيكنان خارجي را زير نظر داريم و مي خواهيم خريد هاي مان بتوانند كمكي باشند براي مسير سختي كه در پيش داريم.

البته تجربه ناكام خريد هاي قبلي...

به هر حال ما خريد هاي خوبي هم داشتيم. كم لطفي است كه از ياد ببريد من بازيكناني مثل جانواريو و ابراهيم توره را انتخاب كردم. توره حتي 10 روز در استقلال تمرين كرد و بعد هم ستاره ليگ شد. همين حالا هم فيلم هايي كه از اين بازيكنان ديديم نشان از كيفيت بالاي شان دارد. بازيكناني كه جوان هم هستند و مي توانند در تيم ما رشد كنند. من وقتي قرار است بازيكني را بخرم ، چون از جيب خودم هزينه مي كنم و بايد بخش بزرگي از هزينه هاي تيم را خودم به عنوان مدير تامين كنم ، حواسم هست كه بهترين نفر را بگيرم كه بشود بعدا از فروشش هزينه هاي تيم را جبران كنم.

شما يك عمر به شارلواي بلژيك بازيكن مي فروختيد و پول مي گرفتيد ، حالا كارتان به جايي رسيده از اين تيم بازيكن مي گيريد؟

حاجي جان پس اسمش را گير آورديد؟ به هر حال هميشه كه نمي شود ما به آنها بازيكن بدهيم. هميشه شعبان ، يك بار هم نوبت رمضان است ديگر! همين گزينه را شما سنش را ببينيد، فيلمي كه از بازي هايش ديديم نشان مي دهد بازيكن خوب و با آتيه اي است . يا دو گزينه ديگري كه اسم بردم. ما بايد اين ها را از نزديك هم ببينيم و بعد تصميم نهايي را بگيريم. مثلا يك بازيكني را پسنديده بوديم كه مهاجم بود. ما دست ، دست كرديم ، در ازاي سالي يك ميليون دلار رفت به كره. اين بار مي خواهيم بازيكن خارجي خوبي بگيريم. يا مثلا همين بازيكن انگليسي...

همين كه گفتيد ؛ آندو مي گويد به ايران نمي آيد؟

آندو اين حرف را زد اما همين بازيكن امروز در تهران است و ما با او ديدار داشتيم. بايد شرايط را سبك و سنگين كنيم. فيلم بازي هايش را كه ديديم واقعا عالي است اما نمي دانم چطور شده كه براي مذاكره به تهران آمده. او اگر همين كيفيت را در ليگ ما داشته باشد با اندام و فيزيكي كه دارد ، مي تواند كمكي شايان به تيم ما باشد. البته مي گويم بايد او را در تست هاي پزشكي ببينيم و بعد تصميم بگيريم.

و آن دو خارجي ديگر به جاي مجيدي مي آيند؟

اگر آقا فرهاد از تيم جدا شود ، ما بايد جايش بازيكني بگيريم كه حالا فيلم بازي اين دو نفر را پسنديده ايم اما بايد ببينيم در آينده چه اتفاقي مي افتد.

يعني فرهاد ديگر قطعا بر نمي گردد؟

هنوز قطعي نشده اما قرار است تا دو روز آينده او تصميم نهايي اش را اعلام كند. فرهاد دلايلي منطقي دارد كه ما هم نمي توانيم مانع رفتنش بشويم ولي استقلال خانه اوست و حاضريم براي بازي كردنش در تيم ، هر شرايطي را برايش در نظر بگيريم.

و مسئله رضا عنايتي چطور؟

بحث آمدن رضا عنايتي هم جدي است اما اول بايد ديد تصميم نهايي فرهاد چه مي شود. هر دوي اين انتقال ها در چند روز آينده نهايي مي شود.

با رفتن مجيدي ، تكليف كاپيتاني چه مي شود؟ مجتبي كاپيتان خواهد بود؟

اين ديگر بحثي است كه كادرفني درباره اش تصميم مي گيرند. مجتبي از قديمي هاي تيم است و چند نفر ديگر از  بزرگترهاي تيم هستند. مطمئن باشيد ما در استقلال ، هيچ وقت مشكل كاپيتاني نخواهيم داشت.

يعني شريفات هم شانس دارد؟

او كاپيتان روزهاي خاص استقلال است( مي خندد) هر بار كه در دربي گل بزند ، بازوبند را روي دست مي بندد.

چه خبر از مشكلات مالي؟

دست روي دل مان نگذار كه كباب است. ما تلاش مان را مي كنيم . مدام به ما مي گويند كهكشاني . اما يك روز اصرار فاش مي شود و همه مي بينند در همين ليگ ، چند تيم از ما بيشتر هزينه كردند. هيچ كس نمي گويد حاجي وفتي از 12 شب تا 6 صبح با يك بازيكن چانه مي زند و از او 300 ميليون تخفيف مي گيرد ، يعني چه. بله بازيكنان ما همه ستاره هستند اما ستاره هايي كه با كمترين قيمت به استقلال آمدند. آنها بيشترين تخفيف را به ما داده اند.

راستي ديديد مظلومي در نظرسنجي 90 ، بهترين مربي نشد؟ به نظرتان كار پرسپوليسي هاست؟

شك نكن كه ديشب همه پرسپوليسي ها به آقاي فركي راي دادند كه پرويز خان راي نياورد. البته حسين آقاي فركي مربي بزرگي است و خوب كار كرده اما به هر حال مظلومي ما هم  مدام پرسپوليس را در دربي ها مي برد . اين قدر برده كه شما نمي دانيد بعد از دوبله و سوبله و چوبله برايش چه تيتري بايد بزنيد. خلاصه آنها خواستند اين سوبله و چوبله را با SMS  هاي شان تلافي كنند. براي همين هم بود كه بسيج شدند و همه نام فركي را فرستادند. البته من كه به نظرم مظلومي عالي كار كرده و با تمام قدرت از او حمايت مي كنم و با اين نتايج به او دلگرم تر هم مي شوم.

البته پرسپوليسي ها هم رفتند دنيزلي را آوردند كه در بازي برگشت جبران كنند.

پرويزخان ما با دنيزلي هم آنها را مي برد. البته اين را هم بگويم كه پرسپوليس تيم بزرگي است. همين حالا هم 7 ملي پوش دارد و فقط بحران روحي به كارشان ضربه زده اما دنيزلي براي بازسازي اين تيم نياز به زمان دارد. نبايد خيلي زود از او انتظار نتيجه گيري داشت.

و براي سئوال آخر ؛ اين منافق ها كجاي فدراسيون فوتبال سنگر گرفتند كه آقاي كفاشيان گفته است؟

والله نمي دانم اما از روزي كه كفاشيان اين جمله را گفته بدون زره پوش و محافظ به فدراسيون نمي روم.( مي خندد)

دسته ها : خبر هاي ورزشي
سیم 9 1390 8:42 بعد از ظهر

يگ برتر - علي كريمي به كميته انضباطي رفت تا پاسخگوي حرف‌هايي باشد كه در مورد عزيز محمدي زده است.


 
 
دسته ها : علي كريمي
سیم 9 1390 8:40 بعد از ظهر

 

اين كوچولوها باعث جدايي مجيدي از استقلال شدند/عكس

ليگ برتر - تيام دختر فرهاد مجيدي است.دلتنگي هاي او براي پدرش يكي از دلايل اصلي جدايي كاپيتان از استقلال است.

 

تيام دختر فرهاد مجيدي است و امير برديا هم پسرش.دوري از فرزندان كه در امارات زندگي مي كنند فرهاد را مجبور كرد تا به فكر جدايي از استقلال بيفتد.

 

 

دسته ها : خبر هاي ورزشي
سیم 9 1390 8:37 بعد از ظهر

 

كاهش محروميت خاطيان پرسپوليس / رضايي و نصرتي ۶ و ۴ ماه محروم شدند

ليگ برتر - جريمه انضباطي شيث رضايي و محمد نصرتي كاهش يافت.

كميته استيناف حكمش را در خصوص محروميت دو بازيكن باشگاه پيروزي صادر كرد.
كميته استيناف در اين حكم آورده است:
در خصوص پرونده تجديد نظر خواهي باشگاه پيروزي تهران، شيث رضايي و محمد نصرتي به راي شماره 724 كميته انضباطي كه در تاريخ 15 آبان 90 صادر شده بود، كميته استيناف حكمش را در اين باره به اين صورت اعلام كرد:
به اين دليل كه عمل ارتكابي مرتكبين منطبق با بند يك ماده 42 آيين نامه انضباطي فدراسيون فوتبال نبوده است، حكم صادره از سوي كميته انضباطي نقض و به استناد بند الف ماده 22 از همان آيين نامه، حكم بر محروميت شيث رضايي به مدت شش ماه و محمد نصرتي به مدت چهار ماه از شركت در مسابقات رسمي فوتبال كشور و نيز هر يك به پرداخت مبلغ يكصد ميليون ريال جريمه نقدي صادر شد.
در حكم اوليه كميته انضباطي، شيث 20 ماه و محمد نصرتي 10 ماه جريمه شده بودند.
دسته ها : خبر هاي ورزشي
سیم 9 1390 8:34 بعد از ظهر

img_997Senharib-Malkiپرهام نظر_فوتبال ايران/باشگاه استقلال به مذاكراتش با بازيكنان خارجي مدنظرش ادامه مي دهد.

به گزارش اوج نيوز،سه شنبه نحستين جلسه مربوط به قرارداد اين بازيكنان برگزار شد و اين جلسات ادامه خواهد داشت.

در ذيل مرور كوتاهي داريم بر بازيكنان مورد نظر استقلال:

لويد ساموئل،مدافع 30 ساله با 180 سانتي متر قد.او متولد ترينداد و توباگو است اما با توجه به گرفتن تابعيت انگليسي براي تيم زير 21 سال اين كشور هم بازي كرد.

او از سال 98 تا 2007 ،169 بازي براي آستون ويلا انجام داد و در اين بازي ها 2 گل هم به ثمر رساند.از سال 2007 تا 2011 هم در تيم بولتون حضور داشت و 71 بار با پيراهن اين تيم به ميدان رفت.آخرين تيمش هم كارديف يود.

سن حريب ملكي،مهاجم 27 ساله تيم ملي سوريه است.او با قامت 180 سانتي متر در حال حاضر در تيم رودا كركراد عضويت دارد.او در اين تيم كه در حال حاضر در رده ششم ليگ هلند قرار دارد،در 14 بازي 9 گل زده است.

دسته ها : خبر هاي ورزشي
سیم 9 1390 8:31 بعد از ظهر

حادثه وحشتناك براي مدافع سابق پرسپوليس/همسر و فرزندش از دنيا رفتند

sek2

به گزارش اوج نيوز،سكو برت مدتها در تهران منتظر طلبش بود اما پولي دريافت نكرد و روز دوشنبه خبردار شد كه همسر باردارش در زايمان زودرس دچار حادثه شده و در نبود كمك و امداد به همراه پسر نوزادش  از دنيا رفته است.

سكوبرت كه  دو دختر 2 و 3/5 ساله دارد روز گذشته با حضور در باشگاه پرسپوليس موقتا چهار هزار دلار دريافت كرد و  براي حضور در مراسم تدفين همسرش ايران را ترك كرد و به باماكو پايتخت مالي رفت.

دسته ها : خبر هاي ورزشي
سیم 9 1390 8:4 بعد از ظهر

حرف دل هواداران

اسطوره،شاه ماهي،قهرمان،سلطان...اصلا هر چه كه خودت بگويي،خودت بخواهي،خودت راحت باشي...ساده بگوييم بدون تو نمي توانيم..تحملش نه تنها سخت است بلكه غير ممكن است...چند كلمه اي حرف دارم..گوش كن..صدايش بلند است..خند هاي رقيب را ميگويم.. گريه هاي هواداران استقلال را...به حرمت اشك هاي ما نرو...به حرمت سال هايي كه برايمان بازي كردي...به حرمت التماس تمام آبي دلان... به حرمت پيراهن آبي استقلال...باورم نميشد به عنوان يك خبرنگار كه رسالتش فقط نوشتن است و بس ،اينگونه اشك بريزم و برايت بنويسم متعصب...اما...دل است ديگر...دست ما نيست...بمان...هيچ خبري به اندازه ماندنت خوشحالمان نميكند حتي قهرماني...جام بايد در دستان تو بدرخشد پسر...مگر تو نبودي كه گفتي دوست دارم تمام دنيا به من بخندد اما هوادارانم اشك نريزند؟؟به حرفت عمل كن ديگر...به خاطر ميليون ها هوادار عاشق آبي.. به خاطر عشق مشتركمان استقلال...بمان

منبع:سايت حنيف عمران زاده

دسته ها : استقلال
سیم 9 1390 7:57 بعد از ظهر

 

 

 
دسته ها : استقلال
سیم 9 1390 7:39 بعد از ظهر
X