معرفی وبلاگ
سپاس از خدایی که آسمان آبی را بالای سر گلهای قرمز آفرید. bnd sport saman_bnd10@yahoo.com
دسته
Pleas witt.....
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1310465
تعداد نوشته ها : 337
تعداد نظرات : 80
Rss
طراح قالب
GraphistThem264

اولادي:‌ نيم‌فصل اول موقعيت 50 درصدي هم نداشتم

 

مهرداد اولادي مي‌گويد: «بعد از شكست مقابل ملوان كمي سخت بود كه به شرايط طبيعي برگرديم ولي بازيكنان در چند روز اخير تمرين‌هاي خوبي را پشت سر گذاشتند و توانستيم وضعيت نسبتا خوبي پيدا كنيم. ما راهي جز شكست شاهين نداريم و شك نكنيد كه اين تيم را فردا شكست خواهيم داد چون فعل خواستن نزد تمامي بازيكنان پرسپوليس ديده مي‌شود. فقط اميدوارم كمي هم خوش‌شانس باشيم و معتقدم اگر 50درصد آن چيزي كه در تمرين‌ها هستيم را نشان دهيم هيچ تيمي جلودارمان نيست.» اولادي در پاسخ به اين سوال كه فكر مي‌كني در بازي با شاهين گل بزني، مي‌گويد:‌ «در نيم فصل اول حتي يك‌بار هم در موقعيت گل قرار نگرفتم و حتي يك موقعيت 50درصدي گلزني هم نداشتم. با اين شرايط گل زدن براي من خيلي سخت است ولي اميدوارم با توكل به خدا در اين بازي گل بزنم. من نمي‌توانم به تنهايي از خط دفاعي خودمان حركت كنم و جلو بروم تا گل بزنم. در اين ميان بدشانسي‌هاي زيادي هم آوردم ولي اميدوارم ديگر دچار بدشانسي نشوم و خدا هم نيم نگاهي به ما داشته باشد.»

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و یکم 10 1390 4:6 بعد از ظهر

 

فيروز كريمي:دوباره جيب دنيزلي را چك مي‌كنم

 

دكمه نبود، از جيب او مهره مار در آوردم!

تقابل فيروز كريمي و مصطفي دنيزلي جزو رويدادهاي جالب و به يادماندني بود كه اين فصل هم ظاهرا قرار است تكرار شود. كريمي كه به دليل باخت 4- صفر به پرسپوليس دنيزلي در ليگ ششم قصد داشت كتش را به آتش بكشد، در دور برگشت همان فصل از جيب مصطفي دنيزلي مهره‌ درآورد و شانس را از تيم او گرفت تا به اين صورت اين تقابل‌ها به يادماندني و جالب شوند. اين فصل هم كه دنيزلي برگشته، فيروز قصد دارد بار ديگر جيب سرمربي قرمزها را چك كند تا شانس را از دنيزلي بگيرد و در تهران به پيروزي برسد. كريمي در مورد اين بازي و تقابل‌هايش با آقا مصطفي صحبت مي‌كند.

بازي شاهين و پرسپوليس هميشه جزو بازي‌هاي جذاب و حساسي بوده كه اين بار با حضور شما و دنيزلي هم جذاب تر خواهد شد چرا كه تقابل شما و سرمربي پرسپوليس خاطره انگيز بوده.
ما امروز بازي بسيار سختي پيش‌رو داريم. پرسپوليس با تمام قوا جلوي ما قرار مي‌گيرد. ضمن اينكه دنيزلي هم كم‌كم مي‌خواهد خودش را نشان بدهد و روي يكسري مسائل كار كرده و آماده به نمايش گذاشتن يك بازي خوب است.
شرايط تيم شاهين چطور است؟
ما يك تعداد بازيكن را نداريم.
انگار از وقتي شما سرمربي شاهين شده ايد، يك تعداد بازيكن كلا نبودند؟
بله، يك تعداد بازيكن نيستند. از جمله لك‌چيرا، مهدي نوري، محسن طارمي و محسن حميدي كه چند بازي است او را در اختيار نداريم. جاسم كرار را هم به دليل محروميت در اختيار نداريم.
نبود مهدي نوري شايد خيلي تاثيرگذار باشد چون او در بازي‌هاي اخير خيلي خوب كار كرده.
درست است. نوري خيلي خوب بازي مي‌كرد. اين مجموعه‌اي از شرايط كاري ما است اما پرسپوليس دست بر قضا همه يارانش را در اختيار دارد. به هر حال ليگ همين است و در اين مقطع از بازي‌ها يعني هفته هجدهم، نوزدهم و بيستم تيم‌ها با چنين مشكلاتي مواجه هستند اما بايد آمادگي‌شان را حفظ كنند كه ما هم اين كار را انجام داديم.
تقابل شما و دنيزلي هم هميشه جالب بوده؛ از همان كت گرفته كه مي‌خواستيد آن را آتش بزنيد تا مهره شانس كه از جيب مربي درآورديد.
جريان كت براي آن موقع بود؟!
بله، همان وقتي كه 4 گل خورديد.
درست است اما در برگشت آنها را زديم. در دو تقابلي كه با دنيزلي داشتيم صاحب يك باخت و يك برد شديم، حالا ان‌شاء‌ا... كه در اين بازي ما مي‌بريم.
برد تيم شما زماني بود كه به قول خودمان مهره‌ شانس را از جيب دنيزلي درآورديد.
بله، توي جيب دنيزلي مهره مار بود.
البته شما دكمه كت‌تان را در كنفرانس نشان داديد و گفتيد مهره مار است...
دكمه نبود. مهره مار بود كه خودش هم آن را ديد. به هر حال ما آن را از دنيزلي گرفتيم و نمي‌دانم جديدا تهيه كرده يا نه اما فكر نمي‌كنم و اميدوارم از بعد از بازي با ما تهيه كند.
اين بار هم جيب دنيزلي را چك مي‌كنيد؟
بايد بروم با ايشان صحبت كنم تا اجازه كنترل بگيرم.
پس مي خواهيد اين بار هم شانس را از اين مربي خوش‌شانس بگيريد؟
من نگفتم دنيزلي خوش‌شانس است. گفتم دو بازي با تيم دنيزلي داشتيم كه ماحصل آن يك برد و يك باخت شد و اميدوارم بازي امروز هم بازي خوبي شود.
اين بازي يك جوري هم شبيه دربي مي‌شود. علاوه بر شما كه سابقه حضور در استقلال را داريد، چند بازيكن تيم‌تان از جمله هادي شكوري، وحيد طالب‌لو و... استقلالي بودند.
اين بازيكن‌ها ديگر بچه‌هاي شاهين هستند و استقلالي نيستند. اينها ديگر تمام فكر و ذكرشان شاهين است. درست است كه امكان دارد يك تعلق قلبي به استقلال داشته باشند اما در فوتبال حرفه‌اي ديگر اين مسائل وجود ندارد و اين بازيكنان با شاهين قرارداد دارند. به هر حال سنگين‌ترين بازي‌ها هميشه مقابل استقلال و پرسپوليس است. اميدوارم دست پر به بوشهر برگرديم. ما ديگر به چيزي جز شاهين فكر نمي‌كنيم و در بازي حذفي مقابل استقلال هم با تمام قوا قرار مي‌گيريم.
صحبت از جام حذفي شد. تغيير زمان بازي را چطور ارزيابي مي‌كنيد؟
براي ما هيچ فرقي نمي‌كند، نه به ضررمان است، نه به سودمان.
اما گزي رييس هيات موسسين شاهين بوشهر معترض است و گفته كه تغيير برنامه جام حذفي به معناي تقديم جام به استقلال است...
نه، براي ما هيچ فرقي نمي‌كند و آمادگي بازي در هر زماني را داريم. ممكن است كه مثلا بازي 25 روز ديگر باشد و به 45 روز ديگر موكول شود و شرايط خيلي تغيير كند اما از الان نمي‌شود پيش‌بيني كرد كه در آن روز چه اتفاقي مي‌افتد. پس نبايد شلوغش كنيم چون ممكن است مثلا اگر 25 روز ديگر بازي برگزار شود يكسري بازيكنان را به دليل مصدوميت نداشته باشيم اما 45 روز ديگر برسند. برعكس اين قضيه هم وجود دارد و حتي ممكن است براي رقيب هم رخ بدهد. پس اعتراض بايد در قالب منطق باشد. براي ما فرقي نمي‌كند و فكر مي‌كنم براي استقلال هم همين طور است. پس با كمال ميل تغيير زمان بازي را مي‌پذيرم.

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و یکم 10 1390 3:56 بعد از ظهر

مصاحبه و خبر

 

مسي 10 امتياز از ايران گرفت
كروش و نكونام به مسي راي دادند!

سرمربي و كاپيتان تيم ملي ايران در انتخاب برترين بازيكن سال جهان به ليونل مسي راي دادند.
انتخابات برترين‌هاي سال 2011 فوتبال جهان دوشنبه شب گذشته در زوريخ سوييس برگزار شد كه طي آن ليونل مسي بالاتر از رونالدو و ژاوي براي سومين سال متوالي بهترين بازيكن جهان شد.
كارلوس كروش سرمربي پرتغالي تيم ملي ايران راي نخست خود را به ليونل مسي داد و رونالدو و ژاوي انتخاب‌هاي بعدي او بودند.
جواد نكونام هم به ترتيب به مسي، ژاوي و اينيستا راي داد. در انتخابات بهترين بازيكن جهان، گزينه نخست هر مربي و كاپيتان تيم ملي، پنج امتياز و گزينه دوم و سوم به ترتيب سه و يك امتياز داشت. به اين ترتيب ليونل مسي 10 امتياز از مجموع امتيازات خود را از نمايندگان تيم ملي ايران گرفت.مازيار: اصلاً با عقل جور درنمي‌آيد قرارداد سفيد امضا كنم
مگر مي‌شود پيشنهاد 750 ميليوني را رد كرد؟


مازيار زارع در خصوص اظهارات بهمن صالح‌نيا در برنامه دوشنبه شب نود درباره اينكه او، نوري و حسيني حاضر نشدند با 750 ميليون به ملوان بروند، گفت: فشار روي بهمن صالح‌نيا در ملوان زياد است و به همين دليل توپ را به زمين حريف مي‌اندازد. اظهارات ايشان صحيح نيست. در آن جلسه يك كلام درباره پول حرف نزديم. من با پرسپوليس قرارداد داشتم و آن وقت آقاي صالح نيا قرارداد بياورد و من امضا كنم؟ اصلا با عقل جور درمي‌آيد؟ قطعا اگر صالح نيا قصد عقد قرارداد با من را داشت بايد با باشگاه پرسپوليس حرف مي‌زد. زارع ادامه داد: مبلغ ۷۵۰ميليون تومان كه آقاي صالح نيا مي‌گويد به ما پيشنهاد داده از پولي كه من از پرسپوليس مي‌گيرم خيلي بيشتر است. مگر مي‌شود اين پيشنهاد به من بشود و آن را قبول نكنم؟ مطمئنم هواداران ملوان همه چيز را مي‌دانند. اگر حرف آقاي صالح‌نيا درست باشد و من با ملوان قرارداد امضا مي‌كردم جواب پرسپوليس كه با آن قرارداد داشتم را چه مي‌دادم؟ صالح نيا يك روز مانده تا پايان فصل نقل و انتقالات سراغ ما آمد. زارع درباره ديدار امروز مقابل شاهين بوشهر هم گفت: مي‌خواهيم در ورزشگاه آزادي با دنيزلي به 3 امتياز لازم برسيم. شرايط خيلي بهتر شده و بازيكنان مصدوم ما حضور دارند و محروم هم نداريم. شاهين تيم خوبي است اما ديگر دوست نداريم در ورزشگاه آزادي امتياز از دست بدهيم.


كروش ساعت 9:30 سه‌شنبه وارد تهران شد

سرمربي تيم ملي فوتبال بالاخره به مرخصي طولاني‌مدت خود پايان داد و صبح روز گذشته به ايران برگشت. كارلوس كروش ساعت 9:30 صبح روز گذشته از طريق پرواز دبي وارد تهران شد و مستقيم از فرودگاه به دفتر كار خود در كمپ تيم‌هاي ملي رفت تا برنامه‌هايي كه قرار بود همكارانش در زمان مرخصي‌ او انجام دهند را پيگيري كند.
دن گاسپار دستيار كروش نيز بامداد امروز راس ساعت 2:30 به تهران آمد تا دوباره كار خود را از سر بگيرد.
به تيم نونهالان تعلق خاطر دارم
قنبرپور: قرار شد كوشا خواسته‌هايم را بررسي كند

تيم سايپاي شمال مي‌خواهد مصطفي قنبرپور، سرمربي تيم نونهالان كشورمان را جذب كند. قنبرپور آخرين مذاكرات خود را با باشگاه سايپا تشريح مي‌كند: «مذاكراتي با آقاي كوشا داشتم و درخواست هايم را عنوان كردم و قرار شد مديرعامل باشگاه سايپا اين موارد را بررسي و سپس جمع‌بندي و تصميم‌گيري كند.»قنبرپور در پاسخ به اين سوال كه آيا فدراسيون در جريان اين مذاكره هست يا خير گفت: «آقاي معيني در جريان است البته من هنوز تصميمي نگرفته ام. به تيم نونهالان تعلقاتي دارم و كار كردن در اين تيم ارزشي است. امروز همه چيز مشخص مي‌شود.»

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و یکم 10 1390 3:54 بعد از ظهر

خبركوتاه

 

در واكنش به اتهام دريافت رشوه 40 هزار دلاري
كفاشيان از يك روزنامه ورزشي به دادگاه شكايت كرد

انتشار خبر دريافت رشوه 40 هزار دلاري از بن‌همام رييس عزل شده كنفدراسيون فوتبال آسيا، دردسرهاي زيادي را براي فدراسيون فوتبال درست كرد. علي كفاشيان در طول 20 روز گذشته بارها و بارها در مصاحبه‌هاي خود نسبت به اين خبر واكنش نشان داده و خبر دريافت هرگونه رشوه از بن‌همام را تكذيب كرده است.اما با دستور كتبي علي كفاشيان به وكيل حقوقي فدراسيون فوتبال، شكايتي از يك روزنامه ورزشي كه خبر دريافت رشوه 40 هزار دلاري از بن‌همام را منتشر كرد در دادسراي فرهنگ و رسانه مطرح شده است و فدراسيون فوتبال در نظر دارد نسبت به اتهامي كه نشريه ورزشي مورد نظر به آنها زده اعاده حيثيت كند.
به زودي جلسه دادگاه هم در شعبه 4 دادسراي فرهنگ و رسانه در مورد اين پرونده برگزار مي‌شود.دبير كميته استيناف:
نصرتي زودتر از 28 دي ماه بخشيده نمي‌شود


ايران ورزشي-با فرجام خواهي باشگاه پرسپوليس براي بخشش محروميت محمد نصرتي به خاطر فرا رسيدن ايام دهه فجر، همه منتظر واكنش فدراسيون فوتبال و تصميم كميته استيناف در مورد اين پرونده هستند. پرسپوليسي‌ها در حالي اين درخواست را به فدراسيون ارائه داده‌اند كه محروميت محمد نصرتي چهار ماهه است اما اين بازيكن بعد از سپري كردن دو سوم از مدت زمان محروميت خود مي‌تواند رسما به استيناف درخواست عفو بدهد. علي فرشادسپهر دبير كميته استيناف در رابطه با فرجام‌خواهي پرسپوليس در رابطه با نصرتي مي‌گويد: نصرتي با سپري كردن دو سوم از محروميت خود مي‌تواند به ما درخواست عفو بدهد تا اين موضوع را بررسي كنيم. محروميت نصرتي طبق اين تبصره، 80 روز خواهد بود كه 28 دي ماه زماني است كه مدافع پرسپوليس مي‌تواند رسما با حضور در فدراسيون درخواست عفو بدهد. به اين ترتيب او زودتر از 28 دي ماه بخشيده نمي‌شود.تحقيقات حراست فدراسيون به پايان رسيد
برق شيراز و تربيت يزد هرگونه ارائه رشوه را تكذيب كردند!


ايران ورزشي- با پايان تحقيقات مأموران حراست فدراسيون فوتبال در مورد پرونده ارائه رشوه به داور بازي برق شيراز – تربيت يزد، پرونده براي رسيدگي نهايي مجدداً در اختيار كميته انضباطي قرار گرفت تا رأي نهايي صادر شود.
حسين عسگري با ارسال شكايتنامه و گزارش رسماً از گذاشتن 2 سكه بهار آزادي به عنوان رشوه در ساك داور مسابقه قبل از بازي برق شيراز - تربيت يزد خبر داد البته نايب رييس كميته داوران تأكيد كرده بود كه البرز حاجي‌پور اين سكه‌ها را نگرفته و با هماهنگي ناظر داوري گزارش اين اتفاق را به كميته داوران داده است.
به همين ترتيب رسيدگي به اين پرونده در دستور كار كميته انضباطي قرار گرفت.
مديران اين كميته قبل از هرگونه اقدامي پرونده را به كميته حراست فدراسيون فوتبال ارجاع دادند تا تحقيقات لازم در رابطه با اتفاقاتي كه در شيراز افتاد دو سكه بهار آزادي در ساك داور قرار گرفت، انجام شود.
در جريان تحقيقات حراست فدراسيون مسوولان دو باشگاه تربيت يزد و برق شيراز تأكيد كرده‌اند كه اصلاً در جريان اين ماجرا نبوده‌اند و آنها به داور سكه نداده‌اند البته برخي كه به دليل ميزباني متهم اول هستند مدعي شده‌اند بحران مالي داشته و از اين پول‌ها ندارند كه بخواهند خرج كنند.
با اين حال كميته حراست فدراسيون با جمع‌بندي تحقيقات خود پرونده را در كنار يك گزارش محرمانه براي كميته انضباطي فرستاد تا در اين كميته جلسات رسيدگي به پرونده با توجه به مستندات و نتايج تحقيقات برگزار و در نهايت رأي پرونده صادر شود.
با توجه به اينكه مديران دو باشگاه برق شيراز و تربيت يزد اعلام كرده‌اند نقشي در ماجراي اهداي هديه به داوران نداشته‌اند معلوم نيست بالاخره كدام طرف راست مي‌گويد. بدون شك گزارش محرمانه حراست فدراسيون راز اين پرونده را فاش خواهد كرد.

دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و یکم 10 1390 3:49 بعد از ظهر

تحليلي بر بازيكنان خارجي تازه‌وارد تيم استقلال

ساموئل كه يك مدافع مياني است، در اين بازي با وجود اينكه در پستي غيرتخصصي بازي مي كرد اما در نيمه اول يكي از بهترين هاي زمين بود.

 

گل - پرويز مظلومي كه در نيم فصل اول از خارجي هاي آسيايي اش، وليد علي و جاسم كرار، خيري نديد، در بازي با داماش براي اولين گوران جوركويچ و جي لويد ساموئل را در تركيب اصلي قرار داد و اتفاقاً اين دو بازيكن نقش موثري در پيروزي استقلال داشتند.

ساموئل كه يك مدافع مياني است، در اين بازي با وجود اينكه در پستي غيرتخصصي بازي مي كرد اما در نيمه اول يكي از بهترين هاي زمين بود و نشان داد كه برخلاف اكثر خارجي هايي كه در سه چهار سال گذشته به استقلال آمده بودند، بازيكن با كيفيتي است.

جوركويچ هم كه هنوز جامعه رسانه اي بر سر اسم او به تفاهم نرسيده و او يركويچ، ژركويچ و.... هم خوانده مي شود، بعد از اينكه در دو بازي با شهرداري ياسوج و سپاهان به عنوان بازيكن تعويضي به ميدان آمد، در رشت جايگزين آرش برهاني سه اخطاره شد و باعث كسب 3 امتياز براي آبي ها شد.

در مجموع خارجي هاي تازه وارد استقلال در اين بازي نمره قبولي گرفتند و مظلومي را اميدوار كردند كه در بازي هاي فشرده اي كه پيش روي استقلال است، نقش موثرتري در اين تيم داشته باشند.
دسته ها : خبر هاي ورزشي
بیست و یکم 10 1390 6:47 صبح
X